صفحه 51 از 199 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

Junior Member

Angry پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

با سلام

پس از بیست و خورده ای روز استرس آقایان زحمت کشیدند نمرات را اعلام کردند واقعا جای شرمساری دارد که فقط به فکر بیزینس هستند نمرات رایتینگ وحشتناک است

من که 6 ماه قبل بدون آمادگی امتحان داده بودم و نمره 6 در رایتینگ گرفته بودم پس از 6 ماه تلاش و ارتقاء در سایر اسکیل ها 4.5 شده ام
    به نظرم اعتراض هم با توجه به اینکه اگر وارد باشد باید هزینه اعتراض را برگردانند فایده ای نداشته باشد
    باید به فکر یک شکایت دسته جمعی باشیم بعید است آقایان بتوانند امتحان دیگری برگزار کنند

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

سلام به تمام دوستان
    پیشبینی آینده ایران آیلتس به سمت زور گیری و... پیش میره!
    حتما میخوان شما اعتراض کنید و بابت اعتراض 1 پول دیگه به جیب بزنند
    من که از این امتحان راحت شدم اما امیدوارم وجدان آقایون بیدار بشه و بدنبال...
    متاسفم
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

من حاضرم سرم را واسه این امتحان بدم که نتایج درست نیست با هر examiner که بگن رو در رو صحبت می‌کنم حاضرم تلفنی با لندن صحبت کنم از پشت تلفن بمن نمره بدن هرجوری که میخوان من رو assess کنن اگر من کمتر از ۸ شدم خودمو از همون بالای برج نادر بندازم پایین!! بچه‌ها به جان مادرم که عزیزترین کس من نمرههی این امتحان واقعی نیست

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhadsep1970 نمایش پست ها
    من حاضرم سرم را واسه این امتحان بدم که نتایج درست نیست با هر examiner که بگن رو در رو صحبت می‌کنم حاضرم تلفنی با لندن صحبت کنم از پشت تلفن بمن نمره بدن هرجوری که میخوان من رو assess کنن اگر من کمتر از ۸ شدم خودمو از همون بالای برج نادر بندازم پایین!! بچه‌ها به جان مادرم که عزیزترین کس من نمرههی این امتحان واقعی نیست
    نقل قول نوشته اصلی توسط en milad نمایش پست ها
    سلام به تمام دوستان
    پیشبینی آینده ایران آیلتس به سمت زور گیری و... پیش میره!
    حتما میخوان شما اعتراض کنید و بابت اعتراض 1 پول دیگه به جیب بزنند
    من که از این امتحان راحت شدم اما امیدوارم وجدان آقایون بیدار بشه و بدنبال...
    متاسفم
    یاد حرف 1 دوستان همین فروم افتادم که صحبت کرده بود با مسئولین گفته بودن ما 1 امتیاز خاص در نطر میگیریم و...
    اینجا ایران است
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Junior Member

پیشنها من اینست که یک اعتراض جمعی بشود که تمام رایتینگ ها مجددا ارزیابی شود اگر دوستانی که بیشتر تجربه دارند مدیریت کنند ممنون می شوم

Junior Member

امروز 91/1/26 تو سایت ایران ایلتس نتایج رو کامل به قول خودش زده.اما نتیجه امتحان 17 مارس منو کماکان نزده . اگه کسی شرایط منو داره یا اطلاعاتی بشتر منو مطلع کنه.ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhadsep1970 نمایش پست ها
    سلام
    من کاملا با شما موافقم که نه امتحان واقعی بوده و نه نمرات. مثال بسیار جالب معلم زبان انگلیسی بنده است که خودشون دکتری زبان انگلیسی داشتند و می خواستند آزمون آیلتس رو امتحان کنند و اتفاقا تصمیم گرفتند تو آزمون 10 مارچ شرکت کنند و در کمال تعجب ایشون 5 شده اند.
    این نمره هاشونه:

L R W S O

5 4.5 5 6 5

یه مثال دیگه اش دوستیه که اصلا آمادگی نداشت و خودش می گفت که سر امتحان speakingبه فارسی به examiner گفته" که اگر این سوال رو فارسی هم از من می پرسیدید بلد نبودم جواب بدم چه برسد به انگلیسی" و حالا ایشون 6 شده اند و خودشون هم باور نمی کنند که اینقدر انگلیسی بلد بوده اند!!
    ویرایش توسط jakeli1390 : April 14th, 2012 در ساعت 05:23 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Hotel Management

بسم ا...

والا من که از تمام نمره هام راضیم...خدا خیرشون بده ......دقیقا هم پیش بینی همین نمره ها رو میکردم......ضمنا ورقه ها 3 بار تصحیح میشن..... البته اصولا ایرانی ها هر وقت یه کاری رو خراب می کنن میزنن به داد و هوار و قاطی میکنن ......... اگه امتحان جعلی نباشه که همه چی او کی است.
    ریدینگ7.5
    رایتینگ 7
    اسپیکینگ 7.5
    لیسنینگ 8.5
    خدایا من رو از گزند پیامهای کاربران دیگر مصون دار
    خدایا اگر دوستان عتراض کردند به آیلتس بگو به نتایج من کاری نداشته باشه
    خدایا ایشالله بقیه هم درس بخونن نمره خوب بگیرن

نقل قول نوشته اصلی توسط f.salamat نمایش پست ها
    بسم ا...

والا من که از تمام نمره هام راضیم...خدا خیرشون بده ......دقیقا هم پیش بینی همین نمره ها رو میکردم......ضمنا ورقه ها 3 بار تصحیح میشن..... البته اصولا ایرانی ها هر وقت یه کاری رو خراب می کنن میزنن به داد و هوار و قاطی میکنن ......... اگه امتحان جعلی نباشه که همه چی او کی است.
    ریدینگ7.5
    رایتینگ 7
    اسپیکینگ 7.5
    لیسنینگ 8.5
    خدایا من رو از گزند پیامهای کاربران دیگر مصون دار
    خدایا اگر دوستان عتراض کردند به آیلتس بگو به نتایج من کاری نداشته باشه
    خدایا ایشالله بقیه هم درس بخونن نمره خوب بگیرن

عالی نوشید ... مخصوصا قسمت آخرش رو ...تبریک میگم بابت نتیجه خوبتون ... من هم به مانند شما از نتیجم راضیم ... حتی نمراتم رو بعد امتحان با حدسیات خودم نوشته بودم که همش درست از آب دراومد الا رایتینگ کهه کم دادن یا بهتره بگم کم شدم

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Electronic Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Naser122 نمایش پست ها
    پیشنها من اینست که یک اعتراض جمعی بشود که تمام رایتینگ ها مجددا ارزیابی شود اگر دوستانی که بیشتر تجربه دارند مدیریت کنند ممنون می شوم
    د.ست عزیز اثر نداره....مخصوصا اگه اعتراض جمعی باشه...اونا نمیان اعتبارشونو خراب کنن