صفحه 6 از 199 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتراض به ندادن Report اضافي توسط مركز دانشگاه چابهار IELTS Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط nafas
    نمیدونم والا
    اگر اینجوریه .پس لین چه مرکزیه؟ خوب ادم میره یه بار دیگه امتحان میده!
    ببینید یک راه حل هم من بدم . شما یکی ازیم کارتای اعتباری بخرین برین تو سایت IELTS و سفارش ریپورت به هر مرکز یا دانشگاه که میخاین رو بدین پولشم با اون کارت بریزین. میره. یکی از بچه ها این کارو کرد باسه امریکا و شد.
    کارت ها ممولا 100 تومان یا 50 تومانی هست میشه یکی شریکی خرید باسه همه ازش استفاده کرد . اگر هم دوست و اشنا یا فامیل دارین که داره از اون بخاین براتون بریزه به حساب .
    میدونم حدود 8-10 پوند انگلیس هست مبلغش یعنی 10000 تومن میشه.
    حالا این مرکز چابهار بره ....
    من که باسه studera کپی فرستادم نمیدونم قبول میکنن یا نه! راجب اینم اگر میدونید برام پیام خصوصی بدین چون اینجا جاش نیست!
    مرسی.
    ميشه لطفاً يك مقدار اطلاعات بيشتر از اين روش بدين. چون من رفتم تو سايت IELTS ولي متاسفانه چنين سرويسي را پيدا نكردم. اگر بتونيد دقيقاً بگين كه چكار بايد بكنيم ممنون ميشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedramk
    ميشه لطفاً يك مقدار اطلاعات بيشتر از اين روش بدين. چون من رفتم تو سايت IELTS ولي متاسفانه چنين سرويسي را پيدا نكردم. اگر بتونيد دقيقاً بگين كه چكار بايد بكنيم ممنون ميشم.
    بگرديد، دوستان كاملاً توضيح دادند!

دوستانی که تمایل دارند که نمراتشون از مرکز اصلی که دانشگاه چابهار اجازه گرفتن امتحانات آیلتس رو ازش گرفته اقدام کنند می تونند با مرکز آیلتس SUSSEX DOWNS COLLEGE تماس بگیرند.

لینک این مرکز: http://www.sussexdowns.ac.uk/interna...ge.asp?pid=208

ایمیل های خودتون رو برای درخواست ریپورت نمره اضافه به ielts@sussexdowns.ac.uk بفرستید.

اما برای اینکه دائما به این مرکز برای سوال پرسیدن ایمیل نزنید که ممکنه تاثیر خوبی نداشته باشه من نتیجه ایمیل هام رو براتون می زارم:
    1. مرکز SUSSEX DOWNS COLLEGE ریپورت کارنامه های اضافه ای که از این مرکز صادر شده باشه رو انجام می دهد.
    2. در هر بار ارسال ریپورت تا سقف 5 مدرک به ادرس های خواسته شده فرستاده می شه
    3. هزینه ریپورت کارنامه ها حتی اگر فقط یک ریپورت باشه و چه هر 5 ریپورت ممکن باشه 25 پوند هست. (من بالانس کارتم رو چک کردم برای من 48.38$ شد)
    4. ریختن پول از طریق چک، ارسال مشخصات کارت اعتباری، و یا واریز با کارت اعتباری از طریق تلفن امکان پذیر هستش. (من خودم مشخصات کارت رو دادم، اما اگه قصد دارید با تلفن و جه رو واریز کنید بهتره که از کارت های تلفن بین الملل استفاده نکنید و مستقیما به مرکز زنگ بزنید). کارت های اعتباری ویزا و مستر کارت قابل قبول خواهند بود که شامل دبیت هاشون (مثل کارت های هدیه شتاب کارت) هم می شه.
    5. ریپورت ها با پست درجه یک (first class) از انگلیس در همان روز پرداخت پول بوسیله کارت به دانشگاه های خواسته شده فرستاده می شود و تا یک هفته و نیم بعد در مقصد تحویل داده خواهد شد.
    6. وقتی که ایمیل می زنید که مدارکتون رو ریپورت کنند اعلام کنید که کارنامه شما از این مرکز صادر شده و مشخصات زیر رو هم بفرستید:

1.Test Details:

Test Type: Academic
    Centre Number: 56355
    Date Taken: dd/mm/2008
    Candidate Number: ------

2.Candidate Details:

Family Name: --------------
    First Name: --------------
    Candidate ID: --------------
    Date of Birth: --------------

3.Credit Card: (فقط در صورتی که مشخصات کارت رو برای پرداخت پول می فرستید)

Card Type: ------
    Card number: -------
    CVV2: -----
    Expired date: ------
    Card Holder's Name: -----

4.Details of Universities I Would Like to Report My Results:

مزیت این روش اینکه بجای اینکه برای هر ریپورت با پست DHL به مرکز آیلتس ایران 50000 تومان پول بدید می تونید برای 5 دانشگاه با 25 پوند این کار رو انجام بدید

توجه داشته باشید که فقط عزیزانی که در مرکز آیلتس ایران (دانشگاه چابهار) امتحان دادند می تونند از این روش استفاده کنند و اونایی که آیلتس تهران امتحان دادند چون آیلتس تهران خودش یه center اصلی محسوب می شه و هم بدلیل اینکه scheme code اونها British Council نیست نمی تونند از این روش استفاده کنند
    منبع:http://www.applyabroad.org/forum/ind...e;topic=8135.0 تشکر از mhf .
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

نقل قول نوشته اصلی توسط nafas

4. ریختن پول از طریق چک، ارسال مشخصات کارت اعتباری، و یا واریز با کارت اعتباری از طریق تلفن امکان پذیر هستش. (من خودم مشخصات کارت رو دادم، اما اگه قصد دارید با تلفن و جه رو واریز کنید بهتره که از کارت های تلفن بین الملل استفاده نکنید و مستقیما به مرکز زنگ بزنید). کارت های اعتباری ویزا و مستر کارت قابل قبول خواهند بود که شامل دبیت هاشون (مثل کارت های هدیه شتاب کارت) هم می شه.

منبع:http://www.applyabroad.org/forum/ind...e;topic=8135.0 تشکر از mhf .
    يك سوال :
    شما نوشتيد براي پرداخت پول ميتونيم مشخصات کارت اعتباری رو با ايميل براشون بفرستيم كه خودشون 25 پوند ازش كم كنن. مطمئني اين كار رو ميكنن؟ آخه از كجا معلوم ( براي مثال ميگم) اون فرد مسئول اين كار از كارت اعتباري ما با داشتن اطلاعات كامل كارت بيشتر از 25 تا كم نكنه؟
    ممنون ميشم كامل توضيح بدي يا اگر mhf ميدونه خودش توضيح بده
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

سلام،

شما می تونید از طریق تلفنی هم پول رو پرداخت کنید. اما در خصوص پرداخت با کارت بصورتی که مشخصات کارتتون رو به جاهای معتبر بدید مشکلی پیش نمیاد. مثلا برای رزرو بلیط هتل در انگلیس هم روش معمول به همین صورت هست که شما مشخصات کارتتون رو می دید به هتل تا اگه دیر تر از حد مجاز خواستید اتاقتون رو کنسل کنید جریمه کنسل رو از کارتتون کم کنند. بعلاوه من این موضوع رو با یکی از آشنایان که در امریکا هست هم درمیون گذاشتم اونم می گفت که در مورد جاهای معتبر مشکلی پیش نمیاد ولی بعد از فرستادن مشخصات کارت موجودی کارتت رو چک کن.
    اما من یک راه چاره پیشنهاد می کنم. کارت های اعتباری که ما داریم همه دبیت هست و یک بار مصرف. خوبه که شما از کارتی استفاده کنید که پول خیلی زیادی توش نباشه. مثلاً اگه کارتی دارید که زیر 100 دلار تا 55 دلار داره بهتره که از اون استفاده کنید یا حداقل یک کارت با مبلغ پایین بخرید و از اون استفاده کنید.
    در مورد خودم من کارتی با موجودی 105 دلار داشتم که از اون استفاده کردم و مطابق همون مقدار ریپورت از حسابم پولش کم شد و مشکلی هم پیش نیومد.

موفق باشید.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

سلام بچه ها
    کسی تونست برای ریپورت اضافی از مرکز آیلس نتیجه ای بگیره؟ قیمتش چنده؟ چقدر طول می کشه تا به دست studra برسه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh_gh
    سلام بچه ها
    کسی تونست برای ریپورت اضافی از مرکز آیلس نتیجه ای بگیره؟ قیمتش چنده؟ چقدر طول می کشه تا به دست studra برسه؟
    پست من در صفحه پیش مشخصا به سوال شما پاسخ داده.
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

Junior Member

سلام دوستان
    منم همین آیلتس ایران(دانشگاه چابهار)امتحان دادم.حقیقتش یه سوال برام پیش آمده : من تماس گرفتم گفتند که 50 هزار تومن میگیرند و تا 5 نسخه به هر دانشگاه یا جایی که بخوایم میفرستند.حالا اگه خودشون با 50 هزار تومن تا 5 دانشگاه را میفرستند, چه کاریه که از طریق مرکز آیلتس SUSSEX DOWNS COLLEGE ارسال کنیم با توجه به دردسراش(خرید کارت و ...)چون هزینه ها هم که برابرند 50 هزار تومن تقریبا همان 25 پوند میشه.
    ممنون میشم از دوستان پاسخ بدند.

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran61
    سلام دوستان
    منم همین آیلتس ایران(دانشگاه چابهار)امتحان دادم.حقیقتش یه سوال برام پیش آمده : من تماس گرفتم گفتند که 50 هزار تومن میگیرند و تا 5 نسخه به هر دانشگاه یا جایی که بخوایم میفرستند.حالا اگه خودشون با 50 هزار تومن تا 5 دانشگاه را میفرستند, چه کاریه که از طریق مرکز آیلتس SUSSEX DOWNS COLLEGE ارسال کنیم با توجه به دردسراش(خرید کارت و ...)چون هزینه ها هم که برابرند 50 هزار تومن تقریبا همان 25 پوند میشه.
    مزایا:
    1 - 25 پند (با احتساب هر پند 1550 تومان) میشه 38000 تومان
    2 - دانشگاه چابهار میگه 3 هفته تا یک ماه طول میکشه تا کارنامه جدید صادر بشه (مطمئن نیستم اما فکر میکنم باید یک هفته هم زمان واسه ارسال از طریق پست در نظر بگیریم) اما مرکز انگلیس کارنامه رو 10 روزه به مقصد میرسونه
    3 - حضور در دفتر دانشگاه چابهار واسه شهرستانیها (مثل من) مشکله اما تقضای ریپورت انگلیس رو میشه از هرجایی انجام داد
    خرید کارت اعتباری هم که این روزا بسیار ساده شده.
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran61
    سلام دوستان
    من هم با شما موافقم، در اين شرايط بهتره از طريق خود اين مركز اقدام كنيم؛ اما مهمترين مشكلات در مورد اعتماد و زمان مطرح ميشه! اول اينكه اعتمادي به اين مركز نيست كه پروسه درست و سر وقت انجام بشه و ثانياً زمان خيلي بيشتري ظاهراً براي اينكار صرف مي كنند.