صفحه 7 از 199 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : اعتراض به ندادن Report اضافي توسط مركز دانشگاه چابهار IELTS Iran

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran61
    سلام دوستان
    منم همین آیلتس ایران(دانشگاه چابهار)امتحان دادم.حقیقتش یه سوال برام پیش آمده : من تماس گرفتم گفتند که 50 هزار تومن میگیرند و تا 5 نسخه به هر دانشگاه یا جایی که بخوایم میفرستند.حالا اگه خودشون با 50 هزار تومن تا 5 دانشگاه را میفرستند, چه کاریه که از طریق مرکز آیلتس SUSSEX DOWNS COLLEGE ارسال کنیم با توجه به دردسراش(خرید کارت و ...)چون هزینه ها هم که برابرند 50 هزار تومن تقریبا همان 25 پوند میشه.
    ممنون میشم از دوستان پاسخ بدند.
    تا جایی که من می دونم 50 هزار تومان می گیرند برای هر نسخه اضافه و پستش تا دانشگاهی که می خواید بفرستید نه 5 تا !!!! بعلاوه همه بچه ها با این مرکز مشکل داشتند نمی دونم کسی اصلا جدیدا تونسته ریپورت اضافه بگیره یا نه. بد نبود شما یکم وقت می گذاشتید صفحه های قبلی رو هم نگاه می کردید. مثلاً:

[quote=hooman_teh ]
    سلام دوستان پيرو مطالب قبلي بالاخره ما درخواست داديم و بزور براي ما ريپورت آماده كردن( هنوزم نگفتن قيمتش چقدره فقط يم مبلغي رو بيعانه داديم)

حالا نكته بسيار جالب نميدونم خنده داره يا گريه دار فقط شرم آور بودنش رو مطمئنم!
    تماس تلفني گرفتم با مركز آيلتس بعد از 3 هفته گفتن ريپورت آماده شده ولي پاكت مخصوص نداريم كه بزاريم توش و Seal كنيم!!!!
    اي خدا تا كي بايد از دست اينا بكشيم؟ آخه مسخره نيست يك مركز با اينهمه ادعا و اينهمه پول كه براي برگزاري و دادن ريپورت اضافي ميگيرن حالا ميگن پاكت نداريم!!!
    من 1 ژانويه ددلاين دارم حالا اينا تازه هفته بعد اگر خدا بخواد گوش شيطون كر شايد اما ولي يك پاكت به دستشون برسه.
    به نظر من همون گفته قديمي: از ماست كه بر ماست.
    [/quot

یا

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    دوستان يك خبر جالب و تاسف برانگيز.

اين مركز آيلتس ايران و دكتر سعادتي و دوستان ديگه مسخره اشو در آوردن!!
    من 1 ماه پيش سفارش 2 تا ريپورت اضافي داده بودم. هفته قبل زنگ زدم گفتن پاكت ندارم هفته بعد بيا!!
    حالا امروز زنگ زدم ميگن ما نميتونيم ريپورت رو به دست شما بديم!! بايد 50 تومن ديگه ( علاوه بر 50 تومن پول ريپورت) بديد و آدرس مقصد كه خودمون بفرستيم!!!!! يعني 100 هزار تومن براي 1 ريپورت!!! آخه اين چه وضعشه؟ من اصل مدركم رو پست كردم براي يك دانشگاهي آخه فكر كردم امروز ميرم اون 2 تا ريپورت اضافي رو ميگيرم. حالا تو دستم هيچ مدركي ندارم!!

گفتم اينو بگم دوستان اطلاع داشته باشن كه اين مركز ديگه شورشو در آورده.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

سلام دوستان
    منم همین آیلتس ایران(دانشگاه چابهار)امتحان دادم.حقیقتش یه سوال برام پیش آمده : من تماس گرفتم گفتند که 50 هزار تومن میگیرند و تا 5 نسخه به هر دانشگاه یا جایی که بخوایم میفرستند.حالا اگه خودشون با 50 هزار تومن تا 5 دانشگاه را میفرستند, چه کاریه که از طریق مرکز آیلتس SUSSEX DOWNS COLLEGE ارسال کنیم با توجه به دردسراش(خرید کارت و ...)چون هزینه ها هم که برابرند 50 هزار تومن تقریبا همان 25 پوند میشه.
    دوست خوبم بهتر بود تمام پستها رو ميخوندي بعد اظهار نظر ميكرديد

حالا براي اينكه كاملا" شفاف سازي بشه يك توضيح كامل اينجا ميدم اميدوارم شك و شبهه ها!! بر طرف بشه

همونطوري كه دوست عزيزم mhf گفت اول اين مركز گفت تنها براي صدور هر ريپورت اضافي 50 هزار تومن ميگيره كه خود من 2 تا سفارش دادم.
    ولي اخيرا" ( هفته گذشته) گفت از 1 تا 5 تا ريپورت ميشه 50 هزار تومن.
    حالا اينجا رو خوب توجه كنيد:

هر كانديدا فقط 1 ريپورت رو ميتونه داشته باشه و بقيه رو ( مثلا" 4 تاي باقيمانده) خود مركز آيلتس با گرفتن 50 هزار تومن براي پست هركدوم ( با اين حساب 200 هزار تومن براي 4 تا ريپورت) به دانشگاههاي مقصد ميفرسته ولي به دستتون نميده.
    بايد اين رو هم بدونيد كه حداقل 3 هفته صدور ريپورت اضافي طول ميكشه و 1 هفته هم براي پست تا برسه به دانشگاه مقصد يعني 1 ماه وقت و 200 هزار تومن براي 4 تا ريپورت!!! حالا اميدوارم براي همه مشخص شده باشه براي چي بهتره از طریق مرکز آیلتس SUSSEX DOWNS COLLEGE ارسال کنیم ;D
    راستي اگر به همين آگهي بالاي صفحه توجه كنيد ميبينيد كه خريد كارت اعتباري اصلا" سخت نيست خيلي راحتتر از سر و كله زدن با كاركنان .... مركز آيلتس ايران هست. براي شهرستانيها كه بهترين گزينه هست. حالا خود دانيد
    والسلام
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

سلام
    من 23 اکتبر ایلتس ایران همون سنجش امتحان دادم و قبل امتحان توی اون 5 انتخاب فقط یکی برای همین سوئد نوشته بودم که الان بعد از این همه مدت 10 بارم زنگ زدم . نهایتا هنوز نمره من نرسیده به استادرا!!
    نمیدونم حالا شما با چه اطمینانی نزدیک ددلاین می تونین درخواست ریپورت بدین از این مرکز. به نظر من اگر هم میخواین با DHL باید درخواست داد که این هم مستلزم هزینه هست پی باز هم از sussexdpwns به صرفه تر و سریع است.
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

فعلا که من 4 روزه به sussex ایمیل زدم هنوز جوابی نگرفتم. اونا هم تو تعطیلاتن. با این حساب نمرات ما چند هفته بعد از ددلاین ها به مقصد میرسه. عجب اشتباهی مرتکب شدیم آیلتس امتحان دادیم.
    درود بر کورش بزرگ، بنیانگذار امپراطوری پارس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    دوست خوبم بهتر بود تمام پستها رو ميخوندي بعد اظهار نظر ميكرديد
    اولا کجا من ارسال نمرات از طریق دانشگاه چابهار را پیشنهاد کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من واسه خودم به شخصه برام سوال پیش آمده بود که وقتی خود دانشگاه چابهار با دریافت 50 هزار تومن تا 5 تا دانشگاه یا موسسه برامون میفرسته چرا باید از طریق Susex اقدام کنیم!چون من 2 هفته پیش تماس گرفتم بهم گفتند با پرداخت 50 هزار تومن تا 5 تا دانشگاه میفرستند.ولی دیروز که تماس گرفتم یه چیز دیگه میگفتند:گفت 50 هزار تومن برای دریافت 5 کارنامه اضافیه و برای هر دانشکاه با DHLباید هزینه جداگانه پرداخت بشه که حدود 40 هزار تومن برای هر دانشگاه در میاد!!!!!!!!!
    حالا میخواستم بدونم که اگه از طریق SUSEX اقدام کنیم , با 25 پوند 5 تا TRF صادر میکنه و خودش هم با همون 25 پوند برامون میفرسته؟وهمه این ها ظرف 10 روز؟؟؟؟؟

اولا کجا من ارسال نمرات از طریق دانشگاه چابهار را پیشنهاد کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببخشيد اينو شما ننوشتيد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!

چه کاریه که از طریق مرکز آیلتس SUSSEX DOWNS COLLEGE ارسال کنیم با توجه به دردسراش(خرید کارت و ...)چون هزینه ها هم که برابرند 50 هزار تومن تقریبا همان 25 پوند میشه.
    پس اگر پيشنهاد ميديد كه چه کاریه فلان كار رو بكنيم توي فارسي يعني بچه ها بياين اين كارو نكنيم و اگر اين كارو نكنيم پس يك راه ميمونه و اين رو ميرسونه كه بياييم از خود مركز آيلتس ايران اقدام كنيم يا حداقل به نظر من اينجوري مياد شايد بعد از 25 سال زندگي توي ايران هنوز فارسي بلد نيستم و مفاهيم به اين واضحي رو نميفهمم!
    پس قبل از اينكه دوباره اظهار نظر كني بخون چي نوشتي و چي ميخواي بنويسي.
    اميدوارم ديگه اين بحث رو ادامه نديد چون از موضوع تاپيك خارج ميشه.

در مورد سوالت:

همه اون كار ها رو ميكنه ولي مثل اينكه شده 35 پوند و اينكه فعلا" توي تعطيلاتن پس از 10 روز بيشتر طول ميكشه ( 15 روز مثلا")
    موفق باشي
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Junior Member

سلام دوستان
    به اگه هم توجه کنید بد نیست!!!
    اگه هم Copy & Pasteمیکنی کامل Copy& Paste کن!

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

اوووووو واه..!

شما ها هنوز درگیر این بند و بساط ارسال نتیجه هستین ؟

من یکی رو پیدا کرده بودم که visa card و master card داشت...همه این کار هارو با رفتن تو سایته IELTS می کرد ..فقط 10% دست مزد می گرفت.

من دیدم کلآ یه دانشگاه محکم و قاطع واستاده می گه از مرکز بفرست .... دیگه بی خیال شدم

به همون دو تا دانشگاهی که بهم پذیرش دادن بسنده کردم ;D
    هیچ می بینی نهاد و ریشه را ؟
    یا که داری لذت اندیشه را ؟

پیش فرض پاسخ : نتيجه اعتراض IELTS چي شده؟

با سلام
    از دوستانی که اخیرا سنجش امتحان IELTS دادند . کسی هست که اعتراض داده باشه؟؟
    آیا روند بررسی اعتراضات هنوز هم وقاگیر و بی نتیجه است؟؟
    لطفا راهنمایی کنید تا پول مفت تو جیب اینها نره.

با تشکر

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان IELTS

کسی تا به حال به نتیجه آزمون سنجش اعتراض داده که نتیجه داده باشه؟؟؟