صفحه 78 از 199 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485868788128178 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    environmental engineering at shiraz university

پیش فرض پاسخ : اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

نقل قول نوشته اصلی توسط may نمایش پست ها
    نه دوست عزیز، کارنامه شما رو ازتون نمی گیرن، اینجا میگه اگه تغییری در نمراتتون نباشه کارنامه مجدد صادر نمیشه و در ضمن هزینه ای که بابت اعتراض پرداخت کردید، برگردانده نمیشه

روال صحیح کار اینه: وقتی شما اعتراض می کنین سنتر باید مدارک امتحان شما رو برای بازبینی بفرسته خارج از کشور به مرکز اصلی،(من نمی دونم ما چه جوری می تونیم مطمئن بشیم که حتما فرستادن خارج یا نه، بخش مهم موضوع اینجاست) حالا اگر حتی نیم نمره به یه اسکیل شما اضافه بشه اونوقت کارنامه جدیدی براتون صادر می کنن و هزینه ای که بابت اعتراض پرداخت کردید به طور کامل به شما مسترد می شه. امیدوارم همین روال به درستی برای شما پیش بره و به همون نتیجه ای که خودتون فکر می کنین حقتون هست برسید
    دوست عزیز اشتباه میکنی.باید کارنامه اصلی رو هم تحویل بدی.

Member mmostajab آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Informatics, TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramakaay نمایش پست ها
    منم همین وضع رو دارم....پول منم ندادن....باید حضوری برم ببینم چی به چیه...خبری شد به منم بگید...
    نقل قول نوشته اصلی توسط moja نمایش پست ها
    منم 28 اوریل رو کنسل کردم و هنوز پولی نگرفتم.
    شما حضوری کجا میخواهید برید؟ دفتر پاسداران؟
    فکر میکنم افراد زیادی توی این بازه ای که قیمت رو بردند بالا, امتحانشون رو کنسل کردن اگه بتونیم با هم هماهنگ کنیم و اعتراض کنیم بهتر نتیجه میگیریم.
    کسی می دونه کجا باید بریم؟ به نظرم بهتره یه تاپیک باز کنیم تا هماهنگ شیم.

Member Elena85 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

من هم 2010 یه آزمون تو سنتر سنجش دادم، بدون هیچ آمادگی حتی یه دونه رایتینگ هم ننوشته بودم، البته بیس زبانم خوب بود، اورال 6 شدم، مصاحبه کننده خانمی بنام هلن بود با کلی من و من و درنگ و مکث بهم 6 داد، رایتینگ هم که داغون نوشته بودم 6 شدم، اما آزمون 28 جولای آزاد که با آمادگی خیلی بیشتری رفتم(از 24 فرودین که فرت و فرت آزمون سنجش کنسل شد)
    نتایجم در کمال ناباوری این بود:
    l:6.5
    R:7
    W:6
    S:6.5
    OVERAL:6.5
    اگزمینرم نوید رحمانی بود، انصافا خیلی خوب تو اسپیکینگ جواب دادم اصلا کمتر از 7 انتظار نداشتم، رایتینگ هم که عالی نوشتم چون خیلی تمرین داشتم اما 6 شدم...واقعا خیلی بی انصافن که برای درآمدزایی و امتحان مجدد نمره کم میدن

Junior Member

با سلام
    همه میدونیم که مرکز دانشگاه آزاد در نمره دادن منصفانه عمل نمیکنه و باعث دردسرهای زیادی میشه. من اعتراض کردم الان 10 هفته شده و هنوز جوابی دریافت نکردم. وقتی با دفترشون هم تماس میگیرم کسی خطهاشون رو جواب نمیده. واسه همین هم مستقیما با british council تماس گرفتم و قول پیگیری دادن. اما موضوع اینه که اگه جلوی دانشگاه آزاد گرفته نشه همینجوری بچه ها رو قلع و قمع میکنه میره. به نظر من باید جلوشون وایستاد. و این کار رو میشه از دو راه انجام داد. اول اینکه به هر کی که میخواد امتحان بده اطلاع رسانی کنیم تا با دانشگاه آزاد امتحان نده. دوم همه زنگ بزنیم British council و اعتراض کنیم و بخواهیم که دانشگاه آزاد رو از لیست مراکز برگزاری امتحانشون خارج کنن. اگه افراد کافی تماس بگیرن حتما دانشگاه آزاد disqualify میشه و بقیه مراکز هم دستشون میاد که نباید بیخودی سختگیری کنن یا اعتراضات رو بی جواب بذارن. حتی پیش اومده که اعتراضها رو نفرستادن که یررسی بشه. چون 90درصد اعتراضات که توی استرالیا بررسی میشه نمرات تغییر میکنه واسه همین عمدا اعتراضها رو نمیفرستن. واسه تماس با British council از این لینک استفاده کنید.
    http://www.britishcouncil.org/about/contact
    یا با این ایمیل تماس بگیرید
    general.enquiries@britishcouncil.org
    و از همه موثرتر به این شماره زنگ بزنید و با قسمت enquiries صحبت کنید.
    Tel: +44 (0)161 957 7755
    حتی به هر قسمتی زنگ زدید خودشون خیلی محترمانه شما رو راهنمایی میکنن یا مستقیما به شخص مسئولش وصل میکنن. مطمئن باشید جواب میده فقط باید اعتراض کنیم.

Junior Member

سلام

ممنون از اطلاعاتتون، آزاد مثل اینکه دیگه نمیخواد برگزار کنه، ولی موسسه عصر دین و دانش هم مشکلات زیادی داره، از همشون بهتر سنجش بود که نمی دونم چی شد.

من تازگی اعتراض کردم برای آزمون 28 جولای. و بهم گفتن 6 هفته ای میاد. در ضمن هیچ برگه ای به من ندادن با اینکه پرسیدم و گفتم شما TRF و فیش را میگیرد و هیچی را نمیدید و گفتن لازم نیست. حس کردم دارن از سر خودشون باز میکنن و به نظر میاد که نمیفرستن استرالیا.

شما تو تماس چی نوشتید؟

من میخوام بنویسم که من اعتراض کردم و به این ها اطمینان ندارم و چطوری مطمئن باشم که اعتراض من را میفرستن استرالیا.

راستی شما چرا با British Council تماس گرفتید، مگه آزاد با idp نیست؟

Junior Member

همسر من بیشتر از 8 هفته پیش به نمراه رایتینگ ایلتس دانشگاه ازاد اعتراض داده، تلفن ها رو که جواب نمیدن و وقتی امروز مراجعه حضوری کرده گفتن دو تا ایمیل برامون از اونجا اومده اما چون اینترنت نداریم نمی تونیم ببینیم که آیا جواب هاست یا نه!
    گفتن جواب که اومد زنگ می زنیم بهتون. من که فکر نمی کنم حالا ها جواب بدن.
    کارشون باورنکردنی است!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط alihammet نمایش پست ها
    با سلام
    همه میدونیم که مرکز دانشگاه آزاد در نمره دادن منصفانه عمل نمیکنه و باعث دردسرهای زیادی میشه. من اعتراض کردم الان 10 هفته شده و هنوز جوابی دریافت نکردم. وقتی با دفترشون هم تماس میگیرم کسی خطهاشون رو جواب نمیده. واسه همین هم مستقیما با british council تماس گرفتم و قول پیگیری دادن. اما موضوع اینه که اگه جلوی دانشگاه آزاد گرفته نشه همینجوری بچه ها رو قلع و قمع میکنه میره. به نظر من باید جلوشون وایستاد. و این کار رو میشه از دو راه انجام داد. اول اینکه به هر کی که میخواد امتحان بده اطلاع رسانی کنیم تا با دانشگاه آزاد امتحان نده. دوم همه زنگ بزنیم British council و اعتراض کنیم و بخواهیم که دانشگاه آزاد رو از لیست مراکز برگزاری امتحانشون خارج کنن. اگه افراد کافی تماس بگیرن حتما دانشگاه آزاد disqualify میشه و بقیه مراکز هم دستشون میاد که نباید بیخودی سختگیری کنن یا اعتراضات رو بی جواب بذارن. حتی پیش اومده که اعتراضها رو نفرستادن که یررسی بشه. چون 90درصد اعتراضات که توی استرالیا بررسی میشه نمرات تغییر میکنه واسه همین عمدا اعتراضها رو نمیفرستن. واسه تماس با British council از این لینک استفاده کنید.
    http://www.britishcouncil.org/about/contact
    یا با این ایمیل تماس بگیرید
    general.enquiries@britishcouncil.org
    و از همه موثرتر به این شماره زنگ بزنید و با قسمت enquiries صحبت کنید.
    Tel: +44 (0)161 957 7755
    حتی به هر قسمتی زنگ زدید خودشون خیلی محترمانه شما رو راهنمایی میکنن یا مستقیما به شخص مسئولش وصل میکنن. مطمئن باشید جواب میده فقط باید اعتراض کنیم.
    اگر نمره دادن دست خود سنتر ها بود که باید فاتحه آیلتس رو میخوندیم. تمام مراکز دنیا چه از نظر برگزاری چه نمره دهی مرتب زیر نظر idp و یا BC هستند و ممتحنا هم ممکنه تو مراکز مختلف امتحان بگیرن. من خودم فرم اعتراض پر کردم و پول رو هم به حساب واریز کردم. خیلی طول کشید تا جوابش بیاد ولی بهم گفتند مسئول قسمت اعتراضات تو idp عوض شده و پروسش زمان بر شده. در نهایت هم نامه خود idp رو به من دادن. پس این حرف شما که میگید اعتراضات رو نمیفرستن فقط شایعه هست و خیلی خوب میشه که بگید اون آماره 90% روی چه حسابی بیان شده
    همینجوری مراکز ایران رو دارن تعطیل میکنن، شاید بهتر باشه اگر نمیتونید جلوی این کار رو بگیرید حداقل با شایعه سازی به این کار کمکی نکنید چون قطعا تعطیل شدن مراکز داخل ایران به ضرر خود داوطلبای ایرانیه
    ضمنا دانشگاه آزاد نمایندگیشو از IDP Australia گرفته و ربطی به British Council نداره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط safacon نمایش پست ها
    من هم از ااینجا دیوونه شدم که اون مهارتی رو که خیلی بد داده بودم(ردینگ) از همه بهتر شدم و اونهایی که عالی دادم نمره خیلی پرتی گرفتم.
    ضمنا بچه ها مگه اسپیکینگ و رایتینگ تا این حد غیر قابل پیش بینی و سلقه ای هست ! تا حد یک نمره!!!!!! خیلی سلیقه تاثیر داشته باشه 0.5 نمره. وگرنه که خود ایلتس سنتر زودتر از ما میفهمید و جمع میکرد چون میفهمید این آزمون استاندارد نیست وخیلی سلیقه ای هست!!! مطمین باشید اگزامینا ها توجیه شدن اما اینجا چون باید تو یه موسسه ای به کار گرفته شند سیاست این موسسات رو تو تصحیح دخالت میدن.
    حتی تو ردینگ و لیسینینگ هم میتونن اعمال نفوذ کنن.چجوری؟اینجوری:
    اگرچه اسپل مهمه اما میشه به خاطر یه حرف اشتباه نمره نداد مثلا:
    porpose
    purpose
    بهتون قول میدم بهشون گفتن به خاطر این ایرادات کوچیک که سهوی هست نمره کم نکنن.
    و اینکه هر کس اولین بارش که نیست داره ایلتس امتحان میده! پس هر کس خودشو میشناسه که در چه سطحیه.
    یه چیز دیگه :
    انقدر من به این نمره مشکوکم و میبینم که بقیه بچه ها هم همینطورین که یه فرض رو مطرح میکنم:
    ممکنه تو مراحل ثبت نمرات جابجایی اتفاق افتاده باشه!
    آخه یادمه روز ورود به جلسه این گاف رو دادن شماره همه داوطلبین یه رکورد جابه جا شده بود(طبقه3) و یارو بعد اینکه فهمید فقط از روی اسم راه میداد.
    راجع این مسله هم نظرتونو بدین.
    ممنون
    هم تو آیلتس تهران هم آزاد مرتبا تکرار میشه که غلط spelling نمره کم میکنه، پس این موضوع که شما گفتید اصلا صحت نداره و اگر دقت کرده باشید زیر برگه Listening، Rading و Writing جای دوبار تصحیح وجود داره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط may نمایش پست ها
    نه دوست عزیز، کارنامه شما رو ازتون نمی گیرن، اینجا میگه اگه تغییری در نمراتتون نباشه کارنامه مجدد صادر نمیشه و در ضمن هزینه ای که بابت اعتراض پرداخت کردید، برگردانده نمیشه

روال صحیح کار اینه: وقتی شما اعتراض می کنین سنتر باید مدارک امتحان شما رو برای بازبینی بفرسته خارج از کشور به مرکز اصلی،(من نمی دونم ما چه جوری می تونیم مطمئن بشیم که حتما فرستادن خارج یا نه، بخش مهم موضوع اینجاست) حالا اگر حتی نیم نمره به یه اسکیل شما اضافه بشه اونوقت کارنامه جدیدی براتون صادر می کنن و هزینه ای که بابت اعتراض پرداخت کردید به طور کامل به شما مسترد می شه. امیدوارم همین روال به درستی برای شما پیش بره و به همون نتیجه ای که خودتون فکر می کنین حقتون هست برسید
    از اینجا میشه فهمید که نامه خود IDP را تحویل داوطلب میدن، چه نمره تغییر کرده باشه چه نکرده باشه

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک نظری از دانشگاه پلی تکنیک

من امتحان 26 می آزاد رو که یهو گفتن افزایش هزینه انجام شده لغو کردم ولی هنوز هیچ پولی به حسابم واریز نکردن. کسی هست که شرایط منو داشته باشه؟ چی کار کنم؟
    تلفن ها رو هم که اصلا جواب نمیدن