صفحه 8 از 199 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1990

موضوع: اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج

پیش فرض پاسخ : نتيجه اعتراض IELTS چي شده؟

سلام.
    من هم به نتيجه آزمون 25 آپريل، شديداً اعتراض دارم و قصد دارم اعتراض رو اعلام كنم.
    ولي با خوندن اين تاپيك، كمي ترسيدم.
    از دوستان اگه كسي اعتراضي كرده تا حالا، لطفاً اعلام كنه.
    دوستاني كه به مشكل برخوردند، بهتره به سايت اصلي آيلتس اعلام كنند.
    از تعطيلي اين مركز ايران نترسيد. فوقش چند ماه تعطيل ميشه. بعدش با توجه به حضور اينهمه متقاضي، يه مركز ديگه باز ميشه و حساب كار هم دستش مياد.
    همونطور كه ميدونيد، آيلتس ايران بزرگترين سنتر توي دنيا هست. پس هر كس بتونه جاش رو بگيره، ضرر نميكنه.

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : اعتراض از مراکز برگزاری IELTS و نتایج

قرار بود به من 5 تا كپي رايگان از كارنامم بدهند اما ايران آيلتس زير قولش زده و مذاكره و ... هم بي فايده بوده ، اگه بخواهم ازشون شكايت كنم به كجا بايد شكايت كنم و چي بگم؟ كسي مشكل مشابه بده رو داشته؟ البته دليل اين مشكل اينه كه ايران آيلتس تاريخ تولد من رو در كارنامه اشتباه درج كرده بود و بعد از صدور كارنامه مجدد متاسفانه از ارائه 5 تا كارنامه رايگان خودداري كرد.
    goodbye forever

درود بر شما

مناسب تر از این تاپیک جایی را پیدا نکردم که اعتراضم رو بیان کنم.

امتحان من 25 جولای بود که به لطف برنامه ریزی دوستان اون ور آب (Cambridge) و بر و بچه های این ور آب (سنجش) افتاد 13 آگست!!!

این اطلاعیه رو از رو سایت http://ielts.sanjesh.org/ کپی کردم که بدین شرح است:

تغيير در زمان برگزاري آزمون هاي جولاي 2009/07/09-10:50
    به اطلاع داوطلباني که در آزمون هاي 23 و 25 جولاي ثبت نام کرده اند مي رساند که تاريخ برگزاري آزمون کتبي به شرح زير تغيير کرده است:
    - آزمون 23 جولاي به تاريخ 8 آگوست تغيير کرده است.
    - آزمون 25 جولاي به تاريخ 13 آگوست تغيير کرده است.

» تغيير برنامه فوق الذکر در پروفايل ها اعمال شده است و داوطلبان مي توانند با مشاهده صفحه My order ، تغيير اعلام شده را مشاهده کنند.
    » زمان آزمون مصاحبه بر اساس زمان جديد برنامه ريزي خواهد شد و پس از ارسال از سوي مرکز لندن در سايت منتشر خواهد شد.

توضيح تکميلي:
    آزمون آکادميک 23 جولاي شهر مشهد در تاريخ 8 آگوست در شهر مشهد برگزار مي شود.
    آزمون جنرال 23 جولاي شهر مشهد در تاريخ 8 آگوست در شهر مشهد برگزار مي شود.
    آزمون جنرال 23 جولاي شهر تهران در تاريخ 8 آگوست در شهر تهران برگزار مي شود.
    آزمون 25 جولاي شهر تهران در تاريخ 13 آگوست در شهر تهران برگزار مي شود.

بابا اینا چه فکری کردند!!! >!!! فکر کردن ما یه سنگ ریزه برداشتیم انداختیم رو تقویم و تاریخ امتحان رو مشخص کردیم؟!!! آقا واسه ی همه ی اینا وقت گذاشتیم، طبق Deadline برنامه ریزی کردیم!!! :'( به مولا این ستم است :'( حالا چه جوری دانشگاه رو حالی کنم!!! :'( همه چیز داره خراب می شه!!! یعنی ترم پرید؟؟؟ :'(
    تازه این به کنار که با چه بدبختی وقت گرفتم اونم با سرعت Dial Up !!! :'( و با چه صحنه های زشتی مواجه شدم موقع وقت گرفتن!!! :-\

کاش با این شرایط یه فرصت لغو میذاشتن من واقعاً دیگه این امتحان به دردم نمیخوره انگار ۲۲۰ تومن ریختم دور

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cpu
    قرار بود به من 5 تا كپي رايگان از كارنامم بدهند اما ايران آيلتس زير قولش زده و مذاكره و ... هم بي فايده بوده ، اگه بخواهم ازشون شكايت كنم به كجا بايد شكايت كنم و چي بگم؟ كسي مشكل مشابه بده رو داشته؟ البته دليل اين مشكل اينه كه ايران آيلتس تاريخ تولد من رو در كارنامه اشتباه درج كرده بود و بعد از صدور كارنامه مجدد متاسفانه از ارائه 5 تا كارنامه رايگان خودداري كرد.
    ایلتس سنجش 5 تا کارنامه رو تا قبل از برگزاری آزمون و هنگام ثبت نام در صورتیکه در خواست کارنامه اضافی کرده باشید بصورت رایگان و نه به شخص متقاضی بلکه به مکانهایی نیاز دارید ارسال می کنه و در صورتیکه بعد از امتحان در خواست کارنامه اضافی داشتید به ازای هر کارنامه اضافی مبلغ 50000 تومان از شما مطالبه خواهد کرد.

http://ielts.sanjesh.org/FAQ.aspx?rn=aFymjZHWEBs_r&&
    There`s no time to waste on the empty fights...I`m on your side...

نقل قول نوشته اصلی توسط parima_2006
    کاش با این شرایط یه فرصت لغو میذاشتن من واقعاً دیگه این امتحان به دردم نمیخوره انگار ۲۲۰ تومن ریختم دور
    من که همون روز (11جولای/20 تیر) که اعلام کردند امتحانها دیفر شده بهتون پیام خصوصی دادم که شما فردا میتونید از ساعت 8 صبح آزمونتون رو کنسل کنید و حتی شما میتونید تاریخ آزمونتون رو عوض کنید و حتی اگه تو اون تاریخ مورد نظرتون جا نباشه میتونید به قسمت Support ایمیل بزنین و تاریخ دلخواهتون رو با ذکر عبارت "تغيير آزمون جولاي" بهشون پیشنهاد کنید اونها هم بررسی میکنند و....

:-\ :-\ :-\ :-\

Question پاسخ : اعتراض از مراکز برگزاری IELTS و نتایج

سلام مشكل من فوري و اگر دوستان اطلاعات دقيقي دارند ممنون مي شم يگيد
    من IELTS سنجش شركت كردم نمراتم اينا شد:
    Listening: 7.5
    Reading : 8
    Writing :5.5
    Speaking: 5.5
    OVERALL: 6.5
    با توجه به اينكه مجموع نمراتم 26.5 شده و اگر 27 مي شد نمره overall 7 مي شدم، و به 7 شديدا براي PhD نياز دارم، و مي دونم writing نمره ام احتمالا همينه چون task 2 رو زير 250 words نوشتم، ولي فكر مي كنم شايد speaking ام بالاتر باشه، خودم فكر مي كنم شايد 6 بشم ، و در نتيجه نمره كلم 7 بشه...
    حالا به نظر شما ارزش داره 143000 تومان خرج كنم و 6 تا 8 هفته منتظر بمونم و به نظر شما با توجه به نتايج اعتراض هاي ديگران اصولا چندان اميدي هست تغييري بدن نمره speaking ام رو؟ يا نه بهتره پولم رو صرف آزمون مجدد كنم؟؟؟
    لطفا هر كسي اطلاعات دقيق داره بگه ، خيلي مهمه برام

به نظر من امتحان جدید بده
    http://www.livemocha.com/invite/r:cj2DKZK1
    ارسال مدارک به سیدنی: October 8, 2009 دریافت فایل نامبر اول: December 14, 2009
    فایل نامبر دوم December 22, 2009

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - صنعتی اصفهان، علم و صنعت

yaaraan سلام
    شما اعتراض کردین به نمرتون؟ آخه من Lis 7.5 و re 6.5 و wri 7 شدم ولی spea 5.5 شدم ): قبل از امتحان هم چند جا Speaking دادم 7 یا 6.5 می شدم برام خیلی عجیبه البته سوال کارتشون برام جدید بود و می دونم که خوب جواب ندادم و خیلی IDEA نداشتم ولی بازم به نظرم 5.5 خیلی کمه. من به 6.5 احتیاج دارم. می خواستم ببینم شما اعتراض کردین؟ تحقیقاتتون تو این زمینه به کجا رسید؟ به نظرتون فایده داره من اعتراض کنم؟ ممنون می شم اگه منو راهنمائی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieh78 نمایش پست ها
    yaaraan سلام
    شما اعتراض کردین به نمرتون؟ آخه من Lis 7.5 و re 6.5 و wri 7 شدم ولی spea 5.5 شدم ): قبل از امتحان هم چند جا Speaking دادم 7 یا 6.5 می شدم برام خیلی عجیبه البته سوال کارتشون برام جدید بود و می دونم که خوب جواب ندادم و خیلی IDEA نداشتم ولی بازم به نظرم 5.5 خیلی کمه. من به 6.5 احتیاج دارم. می خواستم ببینم شما اعتراض کردین؟ تحقیقاتتون تو این زمینه به کجا رسید؟ به نظرتون فایده داره من اعتراض کنم؟ ممنون می شم اگه منو راهنمائی کنید.
    نه من اعتراض نکردم راستش از نتیجه شوکه بودم و مهلتش تموم شده بود!، می دونی که یک هفته فرصت داره (؟)اعتراض (تا جایی که می دونم) و 143000 تومان + 6 تا 8 هفته انتظار و اگر نتیجه عوض بشه پول رو ÷پس می دن وگرنه که هیچ
    من بیشتر تحقیق نکردم، می خوام بگم فکر کنم بی خیال اعتراض بشی بهتره ، این رو هم از روی منطق کلی زندگی! و احساس و شهود می گم و دلیل عملی ندارم.