صفحه 4 از 26 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 255

موضوع: میزان حقوق شاغلان و مالیات مرتبط با آن

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : میزان حقوق در آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط arash250 نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی
    مرسی بابت بیان تجربیات خود و در اختیار قرار دادن آنها برای عموم
    یه سوال دارم که واقعا گیج گیج ام کرده
    سوال اول:چرا تلویزیون ایران مرتب نشون میده که نمی دونم بیکاری و بد بختی در کشور های اروپایی بی داد می کنه؟
    سوال من از کسایی که دارند آلمانی زنگی می کنند که موضوع این چقدر واقعیت داره؟
    سوال دوم: یک مهندس برق مخابرات با مدرک ارشدو یک سال سابقه کار قبلی در ایران چه مدت زمانی باید در آلمان بگرده تا یک کار مرتبط با رشتش پیدا کنه؟

باتشکر
    اون جوری که ایران نشون میده نیست، ولی اینطوری هم که دوستمون گفتن مثلا 3 درصد نیست. من یه سرچی کردم مثلا ایالت ساکسون آنهالت بیشترین نرخ بیکاری رو داره (اینو مطمئنم و از خود آلمانی ها هم شنیدم که خیلی میگن کلا تو شرق آلمان بیکاری زیاده ) و طبق سرچی که من کردم 20.2 درصد بود. ولی در کل میانگین نرخ بیکاری 5.6 درصد یا (تو سایت های مختلف) مقادیر مشابه بود.

Member
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    اون جوری که ایران نشون میده نیست، ولی اینطوری هم که دوستمون گفتن مثلا 3 درصد نیست. من یه سرچی کردم مثلا ایالت ساکسون آنهالت بیشترین نرخ بیکاری رو داره (اینو مطمئنم و از خود آلمانی ها هم شنیدم که خیلی میگن کلا تو شرق آلمان بیکاری زیاده ) و طبق سرچی که من کردم 20.2 درصد بود. ولی در کل میانگین نرخ بیکاری 5.6 درصد یا (تو سایت های مختلف) مقادیر مشابه بود.
    من نمی‌دونم شما کجا جستجو کردین!!ساکسون آنهالت20 درصد؟؟؟

نرخ بیکاری ژوئن ۲۰۱۲ در آلمان:
    http://www.spiegel.de/flash/0,5532,12125,00.html
    کم رنگ باش ولی‌ دو رنگ نباش

Member
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau

سلام دوستان گرامی
    سوال اول:چرا تلویزیون ایران مرتب نشون میده که نمی دونم بیکاری و بد بختی در کشور های اروپایی بی داد می کنه؟
    سوال دوم: یک مهندس برق مخابرات با مدرک ارشدو یک سال سابقه کار قبلی در ایران چه مدت زمانی باید در آلمان بگرده تا یک کار مرتبط با رشتش پیدا کنه؟

باتشکر
    ۲- نمی‌شه برای همه یک نسخه پیچید. بستگی به فاکتور‌های مختلف داره.
    کم رنگ باش ولی‌ دو رنگ نباش

Banned

ممکنه موردی درصد بالا و پایین باشه اما هیچ کجا و هیچ منبع معتبری ندیدم 20!!! درصد باشه امار بیکاری نهایتا در یک مقطعی در فرانسه بود که حدودا 8.9 درصد بود.

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

فقط سال اول بحران اقتصادی اماربیکاری المان 20% بود که البته از اون سال به بعد بسیاری از اقتصادهای بزرگ دنیا شخم زده شدند اما المان خیلی زود تونست خودشو ریکاور کنه. در حال حاضر بیکاری با رقم های نجومی ( البته این قید رو از دید اروپایی گفتم وگرنه مردم ایران به خیلی بیشتر از اینهاش عادت دارند ) در اسپانیا و یونان هستش که نهایتا 24% هست. در دولینک زیر میتونید نرخ بیکاری رو در ایالت های مختلف ببینید، برلین بیشترین امار رو داره با رقم 13%. وضعیت واقعی برلین رو هم براتون شرح دادم! بایرن با نرخ بیکاری 4.5% هم که دیگه معدن کار به حساب میاد! اگر چیزی رو که از شمام یخوان، بلد باشید میتونید خیلی خوب پول دربیارید.

http://www.bundeslaenderranking.de/2...osenquote.html
    http://de.statista.com/statistik/dat...undeslaendern/
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    فقط سال اول بحران اقتصادی اماربیکاری المان 20% بود که البته از اون سال به بعد بسیاری از اقتصادهای بزرگ دنیا شخم زده شدند اما المان خیلی زود تونست خودشو ریکاور کنه. در حال حاضر بیکاری با رقم های نجومی ( البته این قید رو از دید اروپایی گفتم وگرنه مردم ایران به خیلی بیشتر از اینهاش عادت دارند ) در اسپانیا و یونان هستش که نهایتا 24% هست. در دولینک زیر میتونید نرخ بیکاری رو در ایالت های مختلف ببینید، برلین بیشترین امار رو داره با رقم 13%. وضعیت واقعی برلین رو هم براتون شرح دادم! بایرن با نرخ بیکاری 4.5% هم که دیگه معدن کار به حساب میاد! اگر چیزی رو که از شمام یخوان، بلد باشید میتونید خیلی خوب پول دربیارید.

http://www.bundeslaenderranking.de/2...osenquote.html
    http://de.statista.com/statistik/dat...undeslaendern/
    حدود حقوق برای پزشکا و داروسازان چقدر هست ؟
    اگر برای رشته های علوم انسانی مثل علوم سیاسی هم اطلاعی دارید ممنون میشم بفرمایید.

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

سلام دوستان گرامی

باتشکر
    تلویزیون ایرانه دیگه، انتطار دیگه ای دارید؟
    من از سال های اخر عمرم در ایران دیگه با تلویزیون وطنی ندیدم بنابراین دقیقا نمیدونم چی نشون میده، اما میتونم کامل حدس بزنم. شما میتونید از این لینک، نرخ بیکاری در کشورهای مختلف اروپایی رو ببینید. بعد از اسپانیا و یونان که بیشترین نرخ بیکاری رو دارند، نرخ بیکاری افت شدیدی پیدا میکنه تا به المان و بقیه کشورها میرسه.
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sorosh نمایش پست ها
    حدود حقوق برای پزشکا و داروسازان چقدر هست ؟
    اگر برای رشته های علوم انسانی مثل علوم سیاسی هم اطلاعی دارید ممنون میشم بفرمایید.
    کسی نظر/اطلاعی نداره؟
    یه پیشنهاد به نظرم در باره درآمد مشاهدات عینی نوشته بشه بعد برای هر رشته ای و صرفا برای یک سری رشته خاص نباشه که فرم مفید تر بشه.

این مشکل بیکاری در اروپا مربوط به مشاغل غیر تخصصی هست و نیروی کار تحصیل کرده هنوز شانس خوبی برای کار پیدا کردن داره
    البته یک نکته هم در نظر بگیرید که درامد ها در آلمان نسبت به مشاغل مشابه در امریکا پایینتر هست و این یکی از دلایلی هست که نیروی کار تحصیل کرده آلمانی به امریکا مهاجرت میکنه

سلام دوستان مرسی بابت راهنمایی و پاسخ همه شما عزیزان
    یه سوال دیگه داشتم
    من از خیلی ها شنیدم که میگن در المان اگر چه در آمد خوبه اما اینقدر ازت مالیات می گیرند و هزینه های زندگی اینقدر بالاست که چیزی برات نمی مونه؟این چقدر حقیقت داره؟

پانوشت: من آدم قانعی هستم و چندان اهل بریز به پاش نیستم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)