صفحه 9 از 26 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 255

موضوع: میزان حقوق شاغلان و مالیات مرتبط با آن

پیش فرض پاسخ : میزان حقوق در آلمان

راستش دانشگاه به من گفته که از سال دوم میتونی small contracts داشته باشی. این یعنی کار دانشجویی؟
    برای کار دانشجویی میتونیم روش حساب کنیم؟ مثلا بشه تا پایان درسمون کار دانشجویی کرد؟ یا موقتیه؟؟؟
    همینطور حقوقش به چه میزانه؟ میشه حداقل و حداکثر حقوق کارای دانشجویی رو بگین؟ ممنون

با درود دوستان. برای من امکانی فراهم شده که احتمالا بتونم برم آلمان و در شرکت یکی از آشناهامون کار کنم. به من گفتند کمترین حقوقی که در شرکتشان میدهند ماهی 2000 یورو است. حالا میخواستم ببنیم آیا با این مقدار میتونم یک زندگی مجردی ساده داشته باشم و ادامه تحصیل هم بدهم؟ تحصیل در رشته های IT ، دندانپزشکی و پزشکی.

سلام دوستان. من و همسرم قصد مهاجرت به آلمان داریم. شوهرم لیسانس الکترونیک داره با 10 سال سابقه کار و من فوق لیسانس مترجمی انگلیسی. حدودا 250 میلیون سرمایه داریم. با این شرایط کاری مثلا تو هامبورگ گیرمون میاد؟ میتونیم زندگی خوبی داشته باشیم؟

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

رده بندی 50 شهر مختلف المان بر اساس نرخ بیکاری، بیشترین فرصت شغلی در 3 شهر München،Münster،Mainz می باشد.

Niveauranking, sortiert nach "Arbeitslosenquote"

Arbeitslosequoto.JPG
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری-دانشگاه آزاد اسلامی

سلام به همه ی دوستان میخواستم بپرسم برای کسی مدرک معماری phd شو توی یکی از دانشگاه های آلمان گرفته باشه آیا فرصت کاری توی شرکت وجود دااره یا نه؟

Junior Member

دوستان حقوق کسی که ارشد حسابداری بخونه تو آلمان به طور میانگین چقدره؟کلا حسابداری تو آلمان از نظر موقعیت شغلی خوبه؟

رشته و دانشگاه

یک گزارش مفصل و بسیار عالی از سایت Stepstone درباره اخرین وضعیت سطح حقوقی در رشته های مختلف، با مدارک تحصیلی مختلف و با تفکیک خانم ها و اقایان. توصیه میکنم حتما این گزارش رو بخونید!
    بر طبق این گزارش، بالاترین رنج حقوقی برای مهندسی ها به ترتیب در زمینه های 1. پتروشیمی 2. ارتباطات 3 . محیط زیست 4. کاغذ و بسته بندی 5. اتومیبیل سازی هستش. برای من خیلی جالب بود که در المان هم، مردهای مهندس به طور متوسط سالیانه 10000€ بیشتر از خانم ها های مهندس، دریافت می کنند!
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    یک گزارش مفصل و بسیار عالی از سایت Stepstone درباره اخرین وضعیت سطح حقوقی در رشته های مختلف، با مدارک تحصیلی مختلف و با تفکیک خانم ها و اقایان. توصیه میکنم حتما این گزارش رو بخونید!
    بر طبق این گزارش، بالاترین رنج حقوقی برای مهندسی ها به ترتیب در زمینه های 1. پتروشیمی 2. ارتباطات 3 . محیط زیست 4. کاغذ و بسته بندی 5. اتومیبیل سازی هستش. برای من خیلی جالب بود که در المان هم، مردهای مهندس به طور متوسط سالیانه 10000€ بیشتر از خانم ها های مهندس، دریافت می کنند!
    سلام.من خیلی تلاش کردم ولی نتونستم دانلود کنم این فایلو.میشه چکش کنید؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط somaie_br نمایش پست ها
    سلام.من خیلی تلاش کردم ولی نتونستم دانلود کنم این فایلو.میشه چکش کنید؟
    چون احتمال میدادم همچین مشکلاتی پیش بیاد، فایلو در خود اپلای ابراد اپلود کردم. دوباره هم امتحان کردم، مشکلی نداشت و دانلود میشد.

Junior Member

سلام من لیسانس عمران از دانشگاه سراسری دارم 34 سالمه و 10 سال سابقه کار دارم شرکت پیمانکاری هم دارم صاحب دو فرزند دوقلو پسر 4 ساله هستم آیا کاری واسه من هست؟از کجا شروع کنم؟خرجم چقدره و کاری که بشه زندگیمو بگذرونم پیدا میشه؟خواهش میکنم راهنماییم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)