صفحه 142 از 156 نخستنخست ... 4292132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,411 تا 1,420 , از مجموع 1557

موضوع: EU Blue Card بلو کارت و مسایل مربوط با آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : EU Blue Card بلو کارت و مسایل مربوط با آن

ویزا من اومده ولی جزو مدارک پاسپورت نیست، فقط بیمه هست و رسید صندوق
    جریانش چیه؟

Junior Member

سلام دوستان من کارشناسی ناپیوسته خوندم.ارشدمو میخوام تغییر رشته بدم و ارشد ناپیوسته it بخونم. میخواستم ببینم واسه گرفتن ویزای کار به مشکل نمیخورم؟ چون شنیدم باید مدرک لیسانس و فوق لیسانس مرتبط باشه.ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه شرایط کار برای رشته های پیراپزشکی تو آلمان چجوریه؟ اصلا نیاز هست به اینجور رشته ها مثل علوم آزمایشگاهی؟ میشه با تجربه حدود دو سال بلو کارت گرفت؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام، واسه گرفتن بلوکارت باید تجربه کاری شما بیشتر باشه، ولی میتونید واسه جاب سیکر اقدام کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط arefshri نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه شرایط کار برای رشته های پیراپزشکی تو آلمان چجوریه؟ اصلا نیاز هست به اینجور رشته ها مثل علوم آزمایشگاهی؟ میشه با تجربه حدود دو سال بلو کارت گرفت؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوستان وقت بخیر
    من رشته مدیریت توریسم خواندم کارشناسی ارشد و کارشناسی و کاردانی و رشته دیپلم هم حسابداری هست مدارک فنی هم زیاد دارم کامپیوتر و آرایشگری و امدادگر اورژانس و کار با دستگاه لیزر و همچنین تکنسین داروخانه
    ۱.سابقه کار ۳سال در رشته گردشگری ولی بدون بیمه کانتر کار آژانس هواپیمایی هستم و حقوق درصدی
    ۲.سابقه آرایشگری خودم ۱۴ سال آرایشگاه دارم ولی بدون بیمه
    ۳.زبان انگلیسی در حد متوسط روبه بالا ولی بدون مدرک
    ۴.مدرک زبان آلمانی ب۱ دارم و دارم میخوانم اگر برسم س۱ امتحان گوته راشرکت کنم
    ۵.تمکن مالی ۱۰۰تومان داخل حساب هست ولی گردش مالی نداره و سپرده گذاری هست(مشکل ایجاد میکند با توجه به اینکه از بانک پرسیدم نامه تمکن ارایه میدهند)
    ۶. یک ماه قبل برای ویزای جاب سیکر ثبت وقت سفارت انجام دادم
    به نظر دوستانی که با این ویزا یا بلوکارت رفتن آلمان و تجربه دارند میخواستم ببینم با توجه به اینکه در مشاغل مورد نیاز آلمان رشته تحصیلی من هست از طریق رشته تحصیلی بهترهست جویای کاربشم و اگر توانستم با شرکتی قرارداد ببندم اقدام کنم یا از طریق مدارک فنی اقدام کنم
    به نظر دوستان شرایط من به چه صورت
    ببخشید که طولانی شد باتشکر

Senior Member bayazee آواتار ها

به نظرم با رشته مدیریت توریسم شانس زیادی ندارید برای پیدا کردن کار یا حتی گرفتن ویزا.
    حسابداری چند مورد من شنیدم بعد از کلی دنبال کار گشتن موفق نبودن و برگشتن. ظاهرا زبان بسیار بسیار مهمه و قوانین اینام کمی فرق داره. شاید شدنی باشه با تجربه خوب و رزومه قوی
    کامپیوتر اگر مواردی مثل برنامه نویسی اینا هست شانس خوبی دارید
    بقیه موارد متاسفانه کمکی نمی کنه.

باز اینا کاملا نظر شخصی هست و قانون نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohaddesseh نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    من رشته مدیریت توریسم خواندم کارشناسی ارشد و کارشناسی و کاردانی و رشته دیپلم هم حسابداری هست مدارک فنی هم زیاد دارم کامپیوتر و آرایشگری و امدادگر اورژانس و کار با دستگاه لیزر و همچنین تکنسین داروخانه
    ۱.سابقه کار ۳سال در رشته گردشگری ولی بدون بیمه کانتر کار آژانس هواپیمایی هستم و حقوق درصدی
    ۲.سابقه آرایشگری خودم ۱۴ سال آرایشگاه دارم ولی بدون بیمه
    ۳.زبان انگلیسی در حد متوسط روبه بالا ولی بدون مدرک
    ۴.مدرک زبان آلمانی ب۱ دارم و دارم میخوانم اگر برسم س۱ امتحان گوته راشرکت کنم
    ۵.تمکن مالی ۱۰۰تومان داخل حساب هست ولی گردش مالی نداره و سپرده گذاری هست(مشکل ایجاد میکند با توجه به اینکه از بانک پرسیدم نامه تمکن ارایه میدهند)
    ۶. یک ماه قبل برای ویزای جاب سیکر ثبت وقت سفارت انجام دادم
    به نظر دوستانی که با این ویزا یا بلوکارت رفتن آلمان و تجربه دارند میخواستم ببینم با توجه به اینکه در مشاغل مورد نیاز آلمان رشته تحصیلی من هست از طریق رشته تحصیلی بهترهست جویای کاربشم و اگر توانستم با شرکتی قرارداد ببندم اقدام کنم یا از طریق مدارک فنی اقدام کنم
    به نظر دوستان شرایط من به چه صورت
    ببخشید که طولانی شد باتشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi68 نمایش پست ها
    سلام، واسه گرفتن بلوکارت باید تجربه کاری شما بیشتر باشه، ولی میتونید واسه جاب سیکر اقدام کنید.
    ینی میشه امیدوار بود که اونجا کار پیدا میشه؟
    یه سوال دیگه من خودم مهندسی خوندم و همسرم علوم آزمایشگاهی
    من میخوام ویزای تحصیلی بگیرم و در حال حاضر داریم آلمانی میخونیم
    اگه تونستم ویزا بگیرم و همسرم هم با ویزای من بیاد، اونجا واسه اینکه کار پیدا کنه باید همونجا واسه جاب سیکر اقدام کنه؟ یا با همون ویزا میشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط arefshri نمایش پست ها
    ینی میشه امیدوار بود که اونجا کار پیدا میشه؟
    یه سوال دیگه من خودم مهندسی خوندم و همسرم علوم آزمایشگاهی
    من میخوام ویزای تحصیلی بگیرم و در حال حاضر داریم آلمانی میخونیم
    اگه تونستم ویزا بگیرم و همسرم هم با ویزای من بیاد، اونجا واسه اینکه کار پیدا کنه باید همونجا واسه جاب سیکر اقدام کنه؟ یا با همون ویزا میشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام
    با ویزای همراه میشه کار کرد و نیازی به تغییر ویزا ندارن همسرتون.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام به همگی
    من برای ویزای بلوکارت اقدام کردم جواب زاب تازه اومده و مونده که برای تکمیل مدارک برم سفارت.
    چند تا سوال دارم
    یکی اینکه تاریخ شروع به کار اول فوریه هست.ممکنه به اون تاریخ برسه ویزام و اگه نرسه چی میشه؟
    برای همسر و فرزندم چطور باید اقدام کنم؟ و چه مدارکی میخوان؟ جدا باید وقت بگیرن یا ...؟ فرزندم زیر 12 سال هست.
    ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hosarbf نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من برای ویزای بلوکارت اقدام کردم جواب زاب تازه اومده و مونده که برای تکمیل مدارک برم سفارت.
    چند تا سوال دارم
    یکی اینکه تاریخ شروع به کار اول فوریه هست.ممکنه به اون تاریخ برسه ویزام و اگه نرسه چی میشه؟
    برای همسر و فرزندم چطور باید اقدام کنم؟ و چه مدارکی میخوان؟ جدا باید وقت بگیرن یا ...؟ فرزندم زیر 12 سال هست.
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام
    ۱- بستگی به شهرتون داره. نمیشه گفت حتما میرسه اما اگه یه شهر خیلی کوچیک باشه، ممکنه برسه. در غیر این صورت، به کارفرماتون بگین یه نامه بهتون بده که دیرتر هم میتونین کارتون رو شروع کنین، مثلا اول می.
    ۲- براشون باید ویزای پیوست درخواست بدین. فکر می کنم مدارکش توی سایت باشه. در مورد جدا بودن وقت فرزندتون نمیدونم. فکر می کنم شرط سنیش رو توی سایت سفارت نوشته باشن. وگرنه توی همین تاپیک ها بگردین، قبلا نوشته ان بچه ها. اما من الان عددش یادم نمیاد.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)