صفحه 141 از 156 نخستنخست ... 4191131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,401 تا 1,410 , از مجموع 1557

موضوع: EU Blue Card بلو کارت و مسایل مربوط با آن

پیش فرض پاسخ : EU Blue Card بلو کارت و مسایل مربوط با آن

دوستان کسی میدونه سفارت های اروپایی در ایام کریسمس که 25 دسامبر شروع میشه جز 25 دسامبر روهای دیگه تو این ایام باز هستن برای صدور ویزا یا کلا تا پایان جشن میلادی تعطیل هستن ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinkiyani نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه سفارت های اروپایی در ایام کریسمس که 25 دسامبر شروع میشه جز 25 دسامبر روهای دیگه تو این ایام باز هستن برای صدور ویزا یا کلا تا پایان جشن میلادی تعطیل هستن ؟
    تا جایی که میدونم، سفارت روزهایی که رسما تعطیل هستن رو توی سایتش نوشته. در کل ولی به طور معمول قانونا بازن، اما اکثر کارمندا اون تاریخ رو میرن مسافرت و مرخصی می گیرن.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام، این سوال من هست! من یک ماه پیش مصاحبه خودم و خانمم (برای پیوست) بوده ولی هنوز خبری نشده!
    آیا کسی میدونه که چقدر طول میکشه تا ویزای کار (با حقوق بالای ۵۳۰۰۰) بیاد؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط khalilstu نمایش پست ها
    سلام، این سوال من هست! من یک ماه پیش مصاحبه خودم و خانمم (برای پیوست) بوده ولی هنوز خبری نشده!
    آیا کسی میدونه که چقدر طول میکشه تا ویزای کار (با حقوق بالای ۵۳۰۰۰) بیاد؟
    سلام
    بستگی به شهرتون داره. شهرهای بزرگ دیرتر میاد ولی شهرهای کوچیک دو سه ماهه جواب میدن معمولا و البته اگه ددلاین داشته باشین و مثلا قرار باشه از تاریخ مشخصی کارتون رو شروع کنین،‌سعی می کنن به اون تاریخ برسین. اما در هر صورت، یه ماه واقعا زمان کمیه و نباید فکر کنین دیر شده که تا الان نیومده.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

دوستان ویزا رو از روزی که می گیری تاریخ میزنن یا از روزی که توی سایت سفارت تایید شده؟
    مثلا امروز توی اون PDF بزنن ویزا من تایید شده من برم 2 هفته دیگه پاسم رو بدم ویزا بگیرم تاریخش از امروزه یا 2 هفته دیگه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - AmirKabir University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط amib_b_ نمایش پست ها
    دوستان ویزا رو از روزی که می گیری تاریخ میزنن یا از روزی که توی سایت سفارت تایید شده؟
    مثلا امروز توی اون PDF بزنن ویزا من تایید شده من برم 2 هفته دیگه پاسم رو بدم ویزا بگیرم تاریخش از امروزه یا 2 هفته دیگه؟
    موقع تحویل پاسپورت برای دریافت ویزا، ازتون میپرسن. یه تاریخ از تاریخ اون رو به بعد اعلام میکنید براتون میزنن. مثلا من خودم تاریخ یک ماه بعد رو گفتم بزنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidnavaro نمایش پست ها
    موقع تحویل پاسپورت برای دریافت ویزا، ازتون میپرسن. یه تاریخ از تاریخ اون رو به بعد اعلام میکنید براتون میزنن. مثلا من خودم تاریخ یک ماه بعد رو گفتم بزنن.
    ممنون
    شما یا دوستان دیگه اطلاع دارید از روزی که مدارک رو می دیم چقدر طول می کشه ویزا آماده بشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - AmirKabir University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط amib_b_ نمایش پست ها
    ممنون
    شما یا دوستان دیگه اطلاع دارید از روزی که مدارک رو می دیم چقدر طول می کشه ویزا آماده بشه؟
    معمولا و به طور میانگین برای بلوکارت و ویزای کار 3 هفته هست. برای خودم هم سه هفته ای اومد. اما توجه داشته باشید که سفارت تا 30 آبان به دلیل جابجایی تعطیله و این روزا ممکنه روی این موضوع اثر بذاره.

ApplyAbroad Veteran
    sajad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering - Software

سلام دوستان
    کسی اینجا تجربه گرفتن وقت برای Blue Card تو برلین داره ؟

من Permanent residency (EU) ایتالیا را دارم و الان تو برلین قرارداد گرفتم ولی وقت موجود برای بلو کارد برای 7 ماه دیگه است، میخواستم ببینم امکانش هست حضوری برم اداره مهاجرت و کارم را انجام بدم ؟
    A man does what he must - in spite of personal consequences, in spite of obstacles and dangers and pressures - and that is the basis of all human morality
    Winston Churchill

Junior Member

سلام دوستان شرط داشتن سابقه کار با بیمه برای بلو کارت چقدر مهمه؟ من لیسانس کامپیوتر دارم و 4 سال فریلنسری کار کردم
    ولی بیمه نبودم با توجه به این که این رشته در لیست مشاغل مورد نیازشون هست میشه بدون سابقه بیمه اقدام کرد؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)