صفحه 151 از 156 نخستنخست ... 51101141142143144145146147148149150151152153154155156 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 1557

موضوع: EU Blue Card بلو کارت و مسایل مربوط با آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : EU Blue Card بلو کارت و مسایل مربوط با آن

دوستان سلام
    من دسامبر درخواست وقت برای ویزای کاری کردم. کارفرما هم یکماه یعد به سفارت ایمیل زد که ما برای مارچ این آقارو لازم داریم اینجا. اما هنوز که هنوزه هیچ خبری نیست. البته میدونم کرونای لامصب همه این دردسر هارو راه انداخته. چه کنم وقت سفارت جلو بیافته. قرارداد و همه چیزم آماده است. تازه ویزای شنگن سه ساله هم دارم. چند سال است برای همین شرکت توی ایران کار میکنم. لطفا راهنماییم کنین چطوری و کجا نامه بزنم یا پیگیری کنم. \
    سپاس

Junior Member

بنده تقریبا تو شرایط مشابه دوستمون هستم. دسامبر وقت گرفتم و الان با کارفرما به توافق رسیدم. ممنون می‌شم دوستانی که اطلاعات لازم رو دوارند اگر امکان داره راهنمایی بفرمایند چه طور می‌تونیم وقت اضطراری بگیریم. یا اینکه کارفرما چه طور می‌تونه این پروسه رو سرعت ببخشه.

Junior Member

سلام دوستان
    من به تازگی بعد از یکسال و خورده ای دوندگی ویزام اومده و 90 روز اعتبار داره. مشکلی که الان هست اینه که شرکتی که باش قرارداد دارم از ده روز پیش که بهش اطلاع دادم ویزا اومده هیچ ریسپانسی نداشته. چند بار هم ایمیل زدم و مسیج دادم
    ولی خبری نیست. زمان همینجوری داره میگذره. کسی میدونه من چیکار میتونم بکنم؟ ایا میتونم با همین ویزا بیام و اونجا کار پیداکنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط S4MI نمایش پست ها
    بنده تقریبا تو شرایط مشابه دوستمون هستم. دسامبر وقت گرفتم و الان با کارفرما به توافق رسیدم. ممنون می‌شم دوستانی که اطلاعات لازم رو دوارند اگر امکان داره راهنمایی بفرمایند چه طور می‌تونیم وقت اضطراری بگیریم. یا اینکه کارفرما چه طور می‌تونه این پروسه رو سرعت ببخشه.
    سلام
    آیا شما موفق شدید از سفارت پاسخی بگیرید؟ برای ویزای کاری اقدام کرده بودید؟ فکر میکنم شرایطمون مشابه هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    سلام آیا شما موفق شدید از سفارت پاسخی بگیرید؟ برای ویزای کاری اقدام کرده بودید؟ فکر میکنم شرایطمون مشابه هست
    تا جایی که خاطرم هست شما در سفارت پرونده داشتید. من صرفا نوبت دارم میخوام وقت اضطراری بگیرم که مدارکم رو تحویل بدم. درواقع من مرحله قبلی شما هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط S4MI نمایش پست ها
    تا جایی که خاطرم هست شما در سفارت پرونده داشتید. من صرفا نوبت دارم میخوام وقت اضطراری بگیرم که مدارکم رو تحویل بدم. درواقع من مرحله قبلی شما هستم.
    منظورم این بود که آیا در مورد توافق با کارفرما چیزی به سفارت نگفتید؟ ایمیل نزدید بگید؟
    من هم توافق کاری دارم ولی یه عده میگن اگه به سفارت بگی ممکنه بگن برای ویزای کاری اقدام کن. که برای اون فکر کنم ارائه مدرک زبان لازمه که الان اصلا بخاطر کرونا امتحانش برگزار هم نمیشه.
    ولی خب سفارتم معلوم نیست تا کی میخواد طولش بده. البته از طرفی این تاخیرشون منطقی هست چون میگن اگه ویزا بدیم و طرف بره اونجا بخاطر شرایط کنونی پیدا کردن کار سختتر میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    منظورم این بود که آیا در مورد توافق با کارفرما چیزی به سفارت نگفتید؟ ایمیل نزدید بگید؟ من هم توافق کاری دارم ولی یه عده میگن اگه به سفارت بگی ممکنه بگن برای ویزای کاری اقدام کن. که برای اون فکر کنم ارائه مدرک زبان لازمه که الان اصلا بخاطر کرونا امتحانش برگزار هم نمیشه. ولی خب سفارتم معلوم نیست تا کی میخواد طولش بده. البته از طرفی این تاخیرشون منطقی هست چون میگن اگه ویزا بدیم و طرف بره اونجا بخاطر شرایط کنونی پیدا کردن کار سختتر میشه.
    من چون از ابتدا هدفم اقدام برای ویزای کار یا بلوکارت بود مدارکم رو مطابق اون آماده کردم. الان هم منتظر هستم کارهای اداریم از سمت شرکت انجام بشه و درخواست وقت اضطراری بدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hosarb نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به تازگی بعد از یکسال و خورده ای دوندگی ویزام اومده و 90 روز اعتبار داره. مشکلی که الان هست اینه که شرکتی که باش قرارداد دارم از ده روز پیش که بهش اطلاع دادم ویزا اومده هیچ ریسپانسی نداشته. چند بار هم ایمیل زدم و مسیج دادم
    ولی خبری نیست. زمان همینجوری داره میگذره. کسی میدونه من چیکار میتونم بکنم؟ ایا میتونم با همین ویزا بیام و اونجا کار پیداکنم؟

سلام
    فکر میکنم اگر ویزاتون از نوع بلوکارت باشه مشکلی نباشه و بتونید اونجا کار پیدا کنید.
    میتونم بپرسم که شما کی وقت سفارت داشتید و از تکمیل پرونده تا دریافت ویزا چقدر زمان برد؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    MSc MIS - Shiraz University

من تا بحال ویزای کار با اعتبار 90 روزه ندیدم. مطمئنید ویزای درستی بهتون دادن؟ ویزا چند برگیه ؟ آیا اسم کارفرما در صفحه دوم هست؟ اصلاً ویزای بلوکارتیه یا ویزای کار؟ شرکت کارفرما در کدام شهره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Hosarb نمایش پست ها
    سلام دوستان

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط blue_shift59 نمایش پست ها
    من تا بحال ویزای کار با اعتبار 90 روزه ندیدم. مطمئنید ویزای درستی بهتون دادن؟ ویزا چند برگیه ؟ آیا اسم کارفرما در صفحه دوم هست؟ اصلاً ویزای بلوکارتیه یا ویزای کار؟ شرکت کارفرما در کدام شهره ؟
    معمولا با ویزای نود روزه وارد می شوید و پس ثبت آدرس و رفتن به اداره مهاجرت بلو کارت بهمراه برگه اجازه کار را دریافت می کنید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)