صفحه 5 از 156 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1557

موضوع: EU Blue Card بلو کارت و مسایل مربوط با آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : EU Blue Card بلو کارت و مسایل مربوط با آن

سلام دوستان, کسی تا حالا با بلو کارت رفته؟ من رشته کارشناسی حساب داری,سنم 28, 3سال سابقه کار و مدرک ب1 هم دارم. این شانس رو دارم که بتونم کار پیدا کنم و برم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rahyab نمایش پست ها
    سلام دوستان, کسی تا حالا با بلو کارت رفته؟ من رشته کارشناسی حساب داری,سنم 28, 3سال سابقه کار و مدرک ب1 هم دارم. این شانس رو دارم که بتونم کار پیدا کنم و برم؟
    دوست عزیز برای گرفتن بلو کارت در ابتدا نیازی به B1 نیست همون انگلیسی هم جواب میده ولی شما که مدرک B1 را دارید که خیلی خوبه . شما می تونید مدارکتون رو ارسال کنید و برای بلو کارت اقدام کنید بایستی برای رسیدن به هدف همه تلاش را کرد امید وارم که کارتون درست شه

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط om93 نمایش پست ها
    دوست عزیز برای گرفتن بلو کارت در ابتدا نیازی به B1 نیست همون انگلیسی هم جواب میده ولی شما که مدرک B1 را دارید که خیلی خوبه . شما می تونید مدارکتون رو ارسال کنید و برای بلو کارت اقدام کنید بایستی برای رسیدن به هدف همه تلاش را کرد امید وارم که کارتون درست شه
    اگر مدرک B1 داشته باشن، مدتی که باید بلوکارت داشته باشن تا اقامت دائم بگیرن کمتر میشه.

Junior Member

کسی اینجا مدارک دانشگاهیشو برای تایید از سوی zab ارسال کرده؟ می خواستم ببینم چقدر طول می کشه که تایید کنه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام برای فوق لیسانس مدیریت اقدام کنم و به محض اینکه پام رسید المان میخوام رشته امو عوض کنم و از اول رشته طراحی گرافیک یا گرافیک کامپیوتری بخونم . میخواستم بدونم آیا میشه در حین تحصیل برای بلو کارت اقدام کرد؟ چقدر طول میکشه تا بشه یه کار خوب پیدا کرد ؟ برای رشته های هنری یا گرافیکی کار پیدا میشه اونجا ؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط naderi66 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام برای فوق لیسانس مدیریت اقدام کنم و به محض اینکه پام رسید المان میخوام رشته امو عوض کنم و از اول رشته طراحی گرافیک یا گرافیک کامپیوتری بخونم . میخواستم بدونم آیا میشه در حین تحصیل برای بلو کارت اقدام کرد؟ چقدر طول میکشه تا بشه یه کار خوب پیدا کرد ؟ برای رشته های هنری یا گرافیکی کار پیدا میشه اونجا ؟

خیر، نمیشه. شما یا باید با ویزای تحصیلی اینجا باشید یا با ویزای کاری. اول باید درستون رو تموم کنید و بعد برای ویزای Job suchen اقدام کنید که یه ویزای 18 ماهه بهتون میدن و شما در این فرجه وقت دارید که کار مرتبط با رشته کاریتون پیدا کنید. در صورت پیدا کردن همچین کاری، از طرف خود کاری که دارید برای ویزای کاریتون اقدام میتونید بکنید. برای اطلاعات بیشتر میتونید به اینجا مراجعه کنید.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان
    من دارم برای بلو کارت اقدام می کنم. مدارکم را ZAB تایید کرده و فرم امنیتیم هم شرکتی که بهم اکسپت داده برای استخدامی تحت قانون بلو کارت 7 ماه پیش ارسال کرده و جوابش هم برای اون شرکته اومده. شرکتی که می خواهد مرا جذب کند بهم گفته که برات دعوت نامه تجاری می فرستیم و با ویزای تجاری(شینگن 3 ماهه) بیا اینجا و ویزای تجاری 3 ماه را به ویزای کاری بلو کارت تبدیل می کنیم می خواستم ببینم واقعا می شه که ویزای تجاری 3 ماه تو آلمان به ویزای بلو کارت تبدیل بشه؟ خواهش می کنم اگر کسی اطلاع داره بهم بگه نمی دونم چی جوابشون بدم منتظر جواب من هستن. ممنونم

Junior Member

سلام
    من اگه با فوق لیسانس غیر مرتبط با لیسانسم (همینجا فوق لیسانس بخونم) توی آلمان کار پیدا کنم میتونم ویزا بگیرم و برم؟بهم بلو کارت میدن؟

Junior Member

سلام دوستان...
    من با دو سه تا شرکت در آلمان در تماس هستم جهت "بلوکارت" و به احتمال زیاد یکی از اونها تا چند ماه آینده اوکی میشه... میخوام پیشاپیش مدارکم رو برای ارزشیابی بفرستم ZAB که دیگه وقت گرفتن ویزا معطل نشم...
    تنها مشکلی که دارم اینه که مدرک دیپلمم همرام نیست و من هم دیگه ایران نیستم که پیگیر شم و ترجمه کنم... میخوام بدونم ترجمه رسمی پیش دانشگاهی رو بفرستم کفایت میکنه یا اینکه نه. مدارک برگشت میخوره تا من حتما دیپلم رو بفرستم.
    گفتم قبل از اینکه به خودشون ایمیل بزنم اینجا بپرسم، شاید کسی مطلع باشه
    ممنون

سلام دوستان
    آیا میتوان با ویزای کاری دانمارک، برای پوزیشنی توی آلمان درخواست کرد و اگر شرکتی اکی داد و کسی کار پیدا کرد در این صورت ویزای کاری دانمارک رو کنسل کرده و بلو کارت آلمان رو گرفت؟ (با توجه به این که مدرک تحصیلی دانشگاهی جزء رشته های مورد نیاز بلو کارت است).
    اگر منبع جواب را ذکر کنید ممنون میشوم.
    ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)