صفحه 79 از 156 نخستنخست ... 29697071727374757677787980818283848586878889129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 1557

موضوع: EU Blue Card بلو کارت و مسایل مربوط با آن

Senior Member VividNed آواتار ها

پیش فرض پاسخ : EU Blue Card بلو کارت و مسایل مربوط با آن/ویزای کوتاه مدت جستجو برای کار

نقل قول نوشته اصلی توسط mcqueen نمایش پست ها
    ممنون.
    دانشجویی من از نوع کاری هست (قرار داد PhD با دانشگاه). پس باید فقط یه جوری دکتری رو 6 سال کش بدم
    ۶ سال دکترا غیر ممکن به نظر میرسه. تو لینک دوم قسمت Sicherer Aufenthaltstatus رو چک کنید که نوشته چه جور ویزایی جز اون مدت حساب نمیشه
    ... Stay Hungry ... Stay Foolish

پیش فرض پاسخ : EU Blue Card بلو کارت و مسایل مربوط با آن/ویزای کوتاه مدت جستجو برای کار

ممنون.
    دانشجویی من از نوع کاری هست (قرار داد PhD با دانشگاه). پس باید فقط یه جوری دکتری رو 6 سال کش بدم
    وقتی رسیدی قرارداد رو چک کن ، که مالیات کسر بشه
    اگر مالیات ندی هیچ فایده نداره
    من به چشم خودم دیدم کسی 5 سال دکترا بوده با حقوق خوب
    اما مالیات نداشته
    حواسش نبوده
    بعد از 5 سال گفتن خوش اومدی

Senior Member bayazee آواتار ها

سلام.
    میدونم که 22 ماه بعد از دریافت کارت آبی، به شرط داشتن مدرک B1 بهت اقامت دایم میدن.
    سوالم اینه که چقدر بعد از اقامت دائم میتونی درخواست پاسپورت و شهروند شدن بکنی؟
    مرسی.
    تا جایی که می دونم ۵ سال بعدش ... اما چیز زیاد مهمی نیست. عملا تنها موردش پاسپورت هست. که اون هم شاید زیاد فرقی نداشته باشه. شما با همون اقامت و حتی ویزای آلمان همه کشور های اروپایی می تونید برید. کشوری هم ویزا بخواد با داشتن اقامت آلمان به راحتی ویزا می ده.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bayazee نمایش پست ها
    تا جایی که می دونم ۵ سال بعدش ... اما چیز زیاد مهمی نیست. عملا تنها موردش پاسپورت هست. که اون هم شاید زیاد فرقی نداشته باشه. شما با همون اقامت و حتی ویزای آلمان همه کشور های اروپایی می تونید برید. کشوری هم ویزا بخواد با داشتن اقامت آلمان به راحتی ویزا می ده.
    البته با ویزای ملی المان نمیتونن بقیه کشورهای اروپایی برن . فقط میتونن المان باشند (چون ویزاشون ویزای شنگن نیست و فقط واسه المان اعتبار داره) من خودم از چندین دفتر هواپیمایی تو المان و حتی از پلیس و اطلاعات فرودگاه فرانکفورت هم سوال کردم

Senior Member VividNed آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط payam01 نمایش پست ها
    البته با ویزای ملی المان نمیتونن بقیه کشورهای اروپایی برن . فقط میتونن المان باشند (چون ویزاشون ویزای شنگن نیست و فقط واسه المان اعتبار داره) من خودم از چندین دفتر هواپیمایی تو المان و حتی از پلیس و اطلاعات فرودگاه فرانکفورت هم سوال کردم
    منظورتون از ویزای ملی آلمان همون ویزای دائمی هست؟ شما با ویزای دانشجویی, جستجوی کار و ویزای کاری و ویزای دائمی میتونید به کشورهای شنگن مسافرت کنید.
    ... Stay Hungry ... Stay Foolish

Junior Member

سلام دوستان. واسه نوشتن انگیزه نامه کاری جهت سفارت کسی میتونه کمکم کنه؟ اینکه چارچوبش باید چجوری باشه و شامل چه مواردی باشه دقیقا؟ و اگه کسی نمونه ای داشته باشه ممنون میشم واسم بفرسته
    توی این سایت و بقیه سایتا همه ی نمونه ها واسه تحصیلی گذاشته شدن

Junior Member

به منظور ویزای جاب سیکر چه مدرکی رو سفارت برای وضعیت اقامت (کرایه خانه) می پذیرد. رزرو هتل که سنگین است از طرفی هم زمان دقیق مشخص نیست که آپارتمان کرایه کرد. دوستان چه راهی پیشنهاد می کنند؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط VividNed نمایش پست ها
    منظورتون از ویزای ملی آلمان همون ویزای دائمی هست؟ شما با ویزای دانشجویی, جستجوی کار و ویزای کاری و ویزای دائمی میتونید به کشورهای شنگن مسافرت کنید.
    ویزایی که برچسب شنگن نخورده باشه و روی ویزا بجای شنگن نوشته شده باشه اعتبار برای فقط المان ویزای المان حساب میشه نه ویزای شنگن و بالطبع با ویزای المان نمیتونید به کشورهای شنگن سفر کنید. مثلا در مورد ویزا جستجوی کار ( اگه شما ویزا رو دیده باشید) نوشته اعتبار فقط برای المان و کلمه شنگن روش نوشته نشده است. پس با این ویزای جستجوی کار نمیتونید به کشورهای شنگن سفر کنید مگر اینکه شما در المان کار رو پیدا کنید قرارداد ببندید و کارت اقامت بگیرید که بتونید به کشورهای شنگن سفر کنید. در غیر اینصورت اگه بخواهید با ویزای جستجوی کار به کشورهای شنگن (مثلا فرانسه) سفر کنید پلیس کشور مقصد (مثلا فرانسه) میتونه شما رو به جرم ورود غیر قانونی به کشورش بازداشت کنه و یا اینکه اگه خیلی خوش شانس باشید و گیر پلیس نیوفتید بار دوم که خواستید از سفارت المان ویزا بگیرید به جرم ورود غیر قانونی به کشور دیگه بجز المان بدون ویزای معتبر درخواستتون ریجکت میشه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mirzai نمایش پست ها
    به منظور ویزای جاب سیکر چه مدرکی رو سفارت برای وضعیت اقامت (کرایه خانه) می پذیرد. رزرو هتل که سنگین است از طرفی هم زمان دقیق مشخص نیست که آپارتمان کرایه کرد. دوستان چه راهی پیشنهاد می کنند؟
    یکسری هاستل/ هتل های زنجیره ایی در کشور المان هست بنام AO Hostel که شما میتونید براحتی و بدون پرداخت هزینه ایی برا چند شب رزرو کنید و به شما تاییدیه رزرو میدن و همونو میتونید برای سفارت ببرید و مشخصاتش هم در فرم سفارت (جایی که نوشته محل اقامت ) پر کنید. در ضمن شما لازم نیست مثلا برای 6 ماه هتل رزرو کنید برای چند شب اول هم که باشه کافیه. چونکه خود سفارت میدونه که شما باید اونجا منزل کرایه کنید. پس همین که نشون بدید واسه چند شب اول جا دارید کافیه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MOHSEN_330 نمایش پست ها
    سلام دوستان. واسه نوشتن انگیزه نامه کاری جهت سفارت کسی میتونه کمکم کنه؟ اینکه چارچوبش باید چجوری باشه و شامل چه مواردی باشه دقیقا؟ و اگه کسی نمونه ای داشته باشه ممنون میشم واسم بفرسته
    توی این سایت و بقیه سایتا همه ی نمونه ها واسه تحصیلی گذاشته شدن
    من تجربه خودم رو مینویسم بقیه دوستان اگه مطالب دیگه داشتن کاملش کنند
    اول خودتون رو معرفی میکنید در مورد مدرک دانشگاهی دانشگاهتون و سال فارغ التحصیلی توضیحاتی میدید. بعد مینویسید که از کجا متوجه ویزای جستجوی کار شده ایید و بعد در مورد سوابق کاریتون تجربه هاتون certificate هایی که دارید دوره های اموزشی که رفتید مینویسید و بعد برای سفارت توضیح میدید که چرا لیاقت و شایستگی دریافت این ویزا رو دارید.
    اگه مدرک زبان المانی یا انگلیسی هم دارید توضیح بدید. و در نهایت از سفارت درخواست میکنید که همکاری لازم رو برای دادن این ویزا با شما بکنند در نهایت هم امضا میکنید.
    متن هم باید به زبان المانی یا انگلیسی باشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)