صفحه 109 از 156 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 1557

موضوع: EU Blue Card بلو کارت و مسایل مربوط با آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : EU Blue Card بلو کارت و مسایل مربوط با آن

سلام به دوستان ..من چند تا سوال دارم .. ممنون میشم راهنمایی کنید ..
    1 : ایا تایید مدارک توسط کشور المان قبل از محاصبه حضوری در سفارت المان برای ویزای جستجوی کار نیاز هست ؟ یعنی من که 7 8 ماه دیگه محاصبه حضوری دارم باید مدارک خودم رو برای تایید ارسال کنم ؟
    اگر بله میتونید راهنمایی کنید چطور باید انجام بدم؟ یا سایت معتبری که توضیح بده دقیق.
    2: حالا برای تایید مدارک باید مدارکم ترجمه المانی شده باشه یا همون انگلیسی کافیه ؟
    3: اگر ترجمه المانی نیاز داره ، منی که ارشدم رو خارج از ایران گرفتم و پرتغالی هست و ترجمه انگلیسی هست چه باید بکنم .. واضح تر اینکه اینجا به المانی میتونم ترجمه کنم اما کسی تایید نمیکنه ، باید بدم سفارت اون کشور که تایید بکنه مدرک ارشد ترجمه شده المانی رو و بعد بفرستم برای المان ؟

ممنون میشم جواب بدید ..
    یه سوال دیگه اینکه .. اطلاعاتی دارین که کدوم شهر المان برای مهندسین نفت و گاز و پایپینگ خوبه ؟ یا کلا سخت پیدا میشه این شاخه تو المان ...

Junior Member

سلام
    دوستان کسی با سایت jobborse اشنایی داره؟ واقعا کار کردن باهاش خیلی سخته

Junior Member

سلام، منظورت سایت arbeitsagentur ؟
    از اینجا سرچ کن
    https://jobboerse.arbeitsagentur.de/...execution=e3s1

Junior Member

سلام
    من الان ویزای تحصیلی دارم و توی ایالت نیدرزاکسن هستم. یه موقعیت کاری برام پیدا شد که شرکت قبول کرد بهم بلوکارت بده ولی وقتی به اداره مهاجرت برای تبدیل ویزا مراجعه کردم گفتن امکان تبدیل ویزای تحصیلی به کاری نیست! کسی از دوستان تجربه ای در این خصوص داره؟ کلا راهی هست که من بتونم بلوکارت بگیرم؟

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط comp_j نمایش پست ها
    سلام
    من الان ویزای تحصیلی دارم و توی ایالت نیدرزاکسن هستم. یه موقعیت کاری برام پیدا شد که شرکت قبول کرد بهم بلوکارت بده ولی وقتی به اداره مهاجرت برای تبدیل ویزا مراجعه کردم گفتن امکان تبدیل ویزای تحصیلی به کاری نیست! کسی از دوستان تجربه ای در این خصوص داره؟ کلا راهی هست که من بتونم بلوکارت بگیرم؟
    قبلا توی انجمن در موردش صحبت شده. قبلا ممکن نبوده ظاهرا. اواخر چند نفری تونستن با داشتن شرایط بلوکارت. شما شرایط بلوکارت رو دارید؟!
    یک نکته مهم اینکه شرکت مرجع صادر کننده بلوکارت نیست. شرکت می تونه با شما قرارداد ببنده.
    اگر حداقل مدرک مرتبط لیسانس و حداقل قرارداد یکساله با حقوق بیشتر از ۵۲ هزار تا (برخی رشته های خاص ۴۲ هزار تا) دارید می شه اقدام کرد ظاهرا. اما باز ممکنه برخی شهر ها سخت گیری کنن. اگر شرایط بلوکارت رو دارید و گفتن نه احتمالا مشاوره یا یک وکیل معتبر ترجیحا آلمانی می تونه کمک کنه ...

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان
    یه سوال از کسانی که الان تو آلمان کار پیدا کردند یا اگر هم پیدا نکردند چند بار تا الان مصاحبه انجام دادن اینکه:
    چقدر معدل آخرین مقطع تحصیلی براشون مهمه؟مثلا کسی که معدل پایین داره در حد ۱۲ ۱۳ چقدر ممکنه تاثیر منفی بذاره؟با توجه به اینکه از نظر رزومه و سابقه کاری نسبتا قوی باشه.
    ممنون از عزیزانی که اطلاعاتشون رو به اشتراک میذارن

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط s_am_ros نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    یه سوال از کسانی که الان تو آلمان کار پیدا کردند یا اگر هم پیدا نکردند چند بار تا الان مصاحبه انجام دادن اینکه:
    چقدر معدل آخرین مقطع تحصیلی براشون مهمه؟مثلا کسی که معدل پایین داره در حد ۱۲ ۱۳ چقدر ممکنه تاثیر منفی بذاره؟با توجه به اینکه از نظر رزومه و سابقه کاری نسبتا قوی باشه.
    ممنون از عزیزانی که اطلاعاتشون رو به اشتراک میذارن
    سلام
    سابقه ی کاریتون برای کار اهمیت بیشتری داره. اما برای اونایی که تازه بخوان کارو شروع کنن، معدلشون برای تعیین حقوقشون مهمه. یعنی حقوقی که به معدل 1 پیشنهاد میشه با حقوقی که به معدل 3 پیشنهاد میشه یکی نیست، با فرض یکی بودن سایر شرایطشون (اینو من تو فروم های آلمانی ای که در مورد چونه زدن برای حقوق بودن دیده ام، تجربه ی شخصی نیست). اما خب شما که سابقه کار دارین، می تونین بیشتر روی سابقه کارتون مانور بدین و این طوری نیست که فکر کنین چون معدلتون کمه کلا بررسی نمی کنن مدارکتونو.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bayazee نمایش پست ها
    قبلا توی انجمن در موردش صحبت شده. قبلا ممکن نبوده ظاهرا. اواخر چند نفری تونستن با داشتن شرایط بلوکارت. شما شرایط بلوکارت رو دارید؟!
    یک نکته مهم اینکه شرکت مرجع صادر کننده بلوکارت نیست. شرکت می تونه با شما قرارداد ببنده.
    اگر حداقل مدرک مرتبط لیسانس و حداقل قرارداد یکساله با حقوق بیشتر از ۵۲ هزار تا (برخی رشته های خاص ۴۲ هزار تا) دارید می شه اقدام کرد ظاهرا. اما باز ممکنه برخی شهر ها سخت گیری کنن. اگر شرایط بلوکارت رو دارید و گفتن نه احتمالا مشاوره یا یک وکیل معتبر ترجیحا آلمانی می تونه کمک کنه ...
    آره شرایطش رو دارم، هفت سال هم سابقه کار مرتبط با رشته ام تو ایران دارم. کسی از کسایی که قبلا اینکارو انجام دادن رو میشناسید به من معرفی کنید؟
    ویرایش توسط comp_j : March 5th, 2018 در ساعت 11:34 PM دلیل: تکمیل

Junior Member

با سلام

دوستان من یه سوالی داشتم.
    من الان بلوکارت دارم و مشغول به کارم. تازه 2 ماهه که اومدم آلمان.
    اگه احتمالن کارم رو از دست بدم بعدش چیکار میتونم بکنم که بمونم اینجا یا اروپا؟
    راستش منتظر مدارک یه پوزیشن از استرالیا هم هستم.
    این باعث شده کارفرمام پروژه تعریف نکنه. احتمالن کارم رو از دست میدم.
    ویزای جاب سیکینگ میدن؟ یا هرچی. راهه موندن چیه به نظرتون؟

Junior Member

با سلام.یکی از شرکت هایی که رزومه فرستادم گفته مدارک زیر رو پست کن:

1.Schulabschlusszeugnis (in Kopie)
    2.Abschlusszeugnis und –urkunde Ihres Studiums bzw. bei ausländischen Abschlüsse deren Anerkennung in Deutschland (in Kopie)

3.Polizeiliches Führungszeugnis (Privatführungszeugnis) (in Kopie) bzw. die Bestätigung der Beantragung des Führungszeugnisses und zeitnahe Nachsendung unter Angabe der Kennziffer BKA-2018-011

اولی دبیرستان دومی دانشگاه و سومی عدم سو پیشینه است؟میشه لطف کنین بهم بگین دقیق چی خواسته و یه سوال دیگه:
    ترجمه ها باید مهر وزارت امور خارجه هم بخوره یا دادگستری کافیه؟
    ممنون از لطفتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)