صفحه 110 از 156 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1557

موضوع: EU Blue Card بلو کارت و مسایل مربوط با آن

Senior Member bayazee آواتار ها

پیش فرض پاسخ : EU Blue Card بلو کارت و مسایل مربوط با آن

نقل قول نوشته اصلی توسط moes270 نمایش پست ها
    با سلام

دوستان من یه سوالی داشتم.
    من الان بلوکارت دارم و مشغول به کارم. تازه 2 ماهه که اومدم آلمان.
    اگه احتمالن کارم رو از دست بدم بعدش چیکار میتونم بکنم که بمونم اینجا یا اروپا؟
    راستش منتظر مدارک یه پوزیشن از استرالیا هم هستم.
    این باعث شده کارفرمام پروژه تعریف نکنه. احتمالن کارم رو از دست میدم.
    ویزای جاب سیکینگ میدن؟ یا هرچی. راهه موندن چیه به نظرتون؟
    معمولا ۳ ما وقت دارید کار جدید پیدا کنید. چند مورد دیدم که با درخواست به جای ۳ ماه فرصت ۶ ماهه گرفتن. اما طی این زمان فردی نتونه کار جدید با همون شرایط بلوکارت پیدا کنه باید کشور رو ترک کنه.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط s_am_ros نمایش پست ها
    با سلام.یکی از شرکت هایی که رزومه فرستادم گفته مدارک زیر رو پست کن:

1.Schulabschlusszeugnis (in Kopie)
    2.Abschlusszeugnis und –urkunde Ihres Studiums bzw. bei ausländischen Abschlüsse deren Anerkennung in Deutschland (in Kopie)

3.Polizeiliches Führungszeugnis (Privatführungszeugnis) (in Kopie) bzw. die Bestätigung der Beantragung des Führungszeugnisses und zeitnahe Nachsendung unter Angabe der Kennziffer BKA-2018-011

اولی دبیرستان دومی دانشگاه و سومی عدم سو پیشینه است؟میشه لطف کنین بهم بگین دقیق چی خواسته و یه سوال دیگه:
    ترجمه ها باید مهر وزارت امور خارجه هم بخوره یا دادگستری کافیه؟
    ممنون از لطفتون
    سلام
    منم همون برداشت شما رو دارم. اولی مدرک دیپلم، دومی مدرک دانشگاهی و سومی هم که سوء پیشینه.
    در اصل اگر برای ادارات آلمانی بخواین، میگن باید مهر سفارت آلمان تو ایرانو داشته باشه (اونا که مترجمای ما رو نمیشناسن که) و برای مهر سفارت هم لازمه مهر وزارت خارجه خورده باشه. اما حالا چون این بنده خدا کارفرماست، ممکنه خیلی گیر نباشه و این مهرها رو دیگه نخواد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    منم همون برداشت شما رو دارم. اولی مدرک دیپلم، دومی مدرک دانشگاهی و سومی هم که سوء پیشینه.
    در اصل اگر برای ادارات آلمانی بخواین، میگن باید مهر سفارت آلمان تو ایرانو داشته باشه (اونا که مترجمای ما رو نمیشناسن که) و برای مهر سفارت هم لازمه مهر وزارت خارجه خورده باشه. اما حالا چون این بنده خدا کارفرماست، ممکنه خیلی گیر نباشه و این مهرها رو دیگه نخواد.
    ممنون از پاسختون
    ایمیل زدم ازشون پرسیدم گفتن میتونید مدارک رو به زبان native خودتون بفرستید فقط کپی آنابینو خواسته. حالا با توجه به اینکه کپی مدارکمو خواسته قاعدتا باید برابر اصل بشن.دفتر خونه ها این کارو انجام میدن فقط اگر اشتباه نکنم مهر برابر اصل باید انگلیسی باشه ولی چند تا دفتر خونه پرسیدم مهر فارسی دارن فقط.دوستان کسی سراغ داره دفترخونه ای که مهر برابر اصل انگلیسی بزنه؟

سلام.
    میشه راهنمایی کنید که تاییدیه ZAP رو چطوری میشه گرفت و اینکه لینک سایت آنابین برای دانشگاه های ایران رو بزارید؟

Senior Member VividNed آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezakhan007 نمایش پست ها
    سلام.
    میشه راهنمایی کنید که تاییدیه ZAP رو چطوری میشه گرفت و اینکه لینک سایت آنابین برای دانشگاه های ایران رو بزارید؟
    http://anabin.kmk.org/no_cache/filte...itutionen.html

https://www.kmk.org/zab/central-offi...education.html
    ... Stay Hungry ... Stay Foolish

Junior Member

https://www.forum-expat-management.com/users/10520-fragomen/posts/23370-germany-eu-blue-card-minimum-salary-to-increase-on-january-1

بچه‌ها توی این صفحه میگه از ژانویه امسال مینیمم حقوق برای بلو کارت ۵۲،۰۰۰ هست..یعنی‌ کاری با حقوق ماهیانه بالای ۴،۰۰۰ تا!! ..آیا امکان پیدا کردن هم چین شغلی‌ اصلا هست؟

(از شرایط خودم بخوام بگم، فوق هوا فضا بدون داشتن سابق کار، اروپا آدرس خوندم، نیاز به ویزا برای ورود ندارم، چون اقامت یک ساله یک کشور دیگه ارپایی رو دارم، اما از اونجایی‌ که میبینم وضعیت آلمان نسبتا به خیلی‌ کشورهای دیگه اروپا بهتره قصد مهاجرت به آلمان رو دارم)
    تو گوگل دیدم یک سایتی هست که میگه با پرداخت ۶۰ یورو برای ۶ ماه اطلاعات شما رو ذخیره می‌کنه و به کارفرماها میفرسته، آیا کسی‌ از این سایت استفاده کرده؟
    http://www.bluecard-eu.de/office/seeking.php

Junior Member

سلام، دوستان حقوق ۴۲۰۰۰ در سال برای اولین کار در المان اما با مقداری سابقه کار در ایران برای مهندس اتوماسیون یا الکترونیک(لیسانس)خوبه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahanak نمایش پست ها
    سلام، دوستان حقوق ۴۲۰۰۰ در سال برای اولین کار در المان اما با مقداری سابقه کار در ایران برای مهندس اتوماسیون یا الکترونیک(لیسانس)خوبه؟
    سلام،
    این حقوق که نوشتید برای افرادی که تازه از دانشکده فنی و یا حتی دانشگاه با مدرک لیسانس یا فوق لیسانس فارق التحصیل شدن و اولین کارشون حساب میشه معمولا پیشنهاد میشه از طرف شرکتها.
    از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی معذورم. به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.
    لینک دسترسی به مقررات فروم

نقل قول نوشته اصلی توسط somi1983 نمایش پست ها
    بچه‌ها کسی‌ جواب سوالای منو نمیدونه؟
    آره هست. ولی در هر صورت شما نیازی نداری که حتمن تو رده بلوکارت حقوق بگیری. بلوکارت فقط اقامت دائم رو تسریع میکنه. بدون اون هم شما ۵ سال کار کنی (مالیات و بیمه) بدی دوباره بهت اقامت دائم میدن. برای همین شما بهش فکر نکن که حتمن تو رده بلوکارت حقوق بگیری. حالا سال اول نگرفتی سال دوم یا سوم شانست بیشتر میشه که بگیری.

من تقریبا یکماهه که همه تاپیک ها و صفحات انجمن آلمان رو خوندم!
    ببینید دوستان من درست نتیجه گیری کردم؟!
    1- ما میتونیم از طریق ویزای جاب سیکر اقدم کنیم و در این صورت می تونیم بریم تو خاک آلمان و 6 ماه وقت داریم تا یک کاری با حد اقل حقوق 52000 یورو در سال گیر بیاریم تا بلوکارت یا اقامت دائم بگیریم. اگه بلوکارت نگیریم باید از کشور خارج شیم.
    2- می تونیم از بدون جاب سیکر از خاک ایران و اینترنتی کار پیدا کنیم و سپس تقاضای ویزای کار بدیم و در صورتی که قراردادمون بالا 52000 یورو در سال باشه بهمون بلو کارت یا اقامت دائم میدن و بعد از 5 سال بیمه و مالیات دادن پاسپورت آلمانی میگیریم.
    3- در صورتی که کاری گیر بیاریم که زیر 52000 یورو باشه باز هم میتونیم تو آلمان بمونیم و در صورتی که 5 سال بیمه و مالیات بدیم پاسپورت آلمانی میگیریم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)