صفحه 112 از 156 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1557

موضوع: EU Blue Card بلو کارت و مسایل مربوط با آن

Senior Member VividNed آواتار ها

پیش فرض پاسخ : EU Blue Card بلو کارت و مسایل مربوط با آن

نقل قول نوشته اصلی توسط phonix45 نمایش پست ها
    3- گواهی بیمه 90 روزه المان رو کارفرما باید برام بگیره؟؟؟
    نه خودتون باید بیمه مسافرتی رو تهیه کنید
    ... Stay Hungry ... Stay Foolish

Junior Member

سلام دوستان. من یک سوال دارم؟
    اگه کسی بتونه از تو ایران یک قرارداد کاری رو ردیف کنه، میتونه با ویزای توریستی بره آلمان و قراردادش رو امضا کنه و از همونجا درخواست بلوکارت رو بده؟
    و یا حتما باید با ویزای جستجوی کار وارد بشه و تقاضا بده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid_za نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یک سوال دارم؟
    اگه کسی بتونه از تو ایران یک قرارداد کاری رو ردیف کنه، میتونه با ویزای توریستی بره آلمان و قراردادش رو امضا کنه و از همونجا درخواست بلوکارت رو بده؟
    و یا حتما باید با ویزای جستجوی کار وارد بشه و تقاضا بده؟
    سلام،
    ویزای توریستی رو نمیشه به ویزای کاری یا بلوکارت تبدیل کرد. یعنی اینکه شما در تئوری میتونید با ویزای توریستی بیاید آلمان و حتی قراردادی رو هم امضا کنید (شرکتها معمولا در هنگام امضای قرارداد ازتون اجازه کار میخوان، ولی فرض میکنیم که شرکت شما ازتون اینرو نخواد)، ولی در عمل بعدش باید برگردید ایران و از ایران دوباره تقاضای ویزای بلند مدت بدید، بعد که ویزاتون رو گرفتید بیایید آلمان و تبدیل به بلوکارتش کنید. در مجموع طبق اطلاعات و تجربیات من اینکار به اینصورتی که شما فرمودید شدنی نیست.
    از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی معذورم. به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.
    لینک دسترسی به مقررات فروم

Junior Member

آیا راهی وجود داره که بشه سریعتر ویزای جستجوی کار رو گرفت؟ مثلا اگه پیشنهاد کاری یا توصیه نامه از یک کارفرمای آلمانی داشته باشیم؟ الان سفارت برای یک سال و نیم دیگه زمان میده. به نظرتون چه روشی برای سریعتر گرفتن وقت سفارت وجود داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid_za نمایش پست ها
    آیا راهی وجود داره که بشه سریعتر ویزای جستجوی کار رو گرفت؟ مثلا اگه پیشنهاد کاری یا توصیه نامه از یک کارفرمای آلمانی داشته باشیم؟ الان سفارت برای یک سال و نیم دیگه زمان میده. به نظرتون چه روشی برای سریعتر گرفتن وقت سفارت وجود داره؟
    ویزای جستجوی کار که اصلا راه نداره. اگر قرارداد داشتین شاید یه روزنه امیدی بود که شرکت خودش با سفارت تماس بگیره که وقت اضطراری بده که اونم خودش هزار تا اما و اگر داره.

Junior Member

سلام و عرض ادب
    چند تا سئوال داشتم كه اگر پاسخ بديد ممنون ميشم
    ١) اگر كسي پيشنهاد كاري از آلمان داشته باشه ميتونه از سفارت آلمان به صورت مستقيم درخواست بلو كارت كنه يا خير؟
    ٢) مراحل گرفتن بلو كارت رو ميشه به طور مختصر بفرماييد.
    ٣) مداركي كه براي گرفتن بلو كارت بايد به سفارت آلمان ارايه بشه شامل چه مواردي است؟
    ٤) اگر در حال حاضر بخواهيم از سفارت آلمان براي تحويل مدارك بلو كارت وقت بگيريم اولين وقت سفارت براي چه زماني هست؟
    پيشاپيش از پاسخگويي شما كمال تشكر رو دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirbordi نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    چند تا سئوال داشتم كه اگر پاسخ بديد ممنون ميشم
    ١) اگر كسي پيشنهاد كاري از آلمان داشته باشه ميتونه از سفارت آلمان به صورت مستقيم درخواست بلو كارت كنه يا خير؟
    ٢) مراحل گرفتن بلو كارت رو ميشه به طور مختصر بفرماييد.
    ٣) مداركي كه براي گرفتن بلو كارت بايد به سفارت آلمان ارايه بشه شامل چه مواردي است؟
    ٤) اگر در حال حاضر بخواهيم از سفارت آلمان براي تحويل مدارك بلو كارت وقت بگيريم اولين وقت سفارت براي چه زماني هست؟
    پيشاپيش از پاسخگويي شما كمال تشكر رو دارم.
    سلام،
    جواب سوالهاتون رو سعی میکنم مفصل توضیح بدم:
    1-خیر. بلوکارت رو سفارت صادر نمیکنه، بلکه اداره اتباع خارجی در آلمان صادر میکنه. شما از سفارت درخواست ویزا برای اقامت طولانی مدت جهت اشتغال بکار درخواست میکنید.

2-مراحل گرفتن بلوکارت(با فرض اینکه ایران هستید) :1 -پیدا کردن یک شغل در آلمان که شرایط دریافت بلوکارت رو از لحاط حقوق داشته باشه (برای اطلاعات بیشتر اینجا رو ببینید: https://www.bamf.de/SharedDocs/Anlag...ublicationFile) 2-ارائه درخواست ویزای اقامت طولانی مدت به سفارت آلمان جهت اخذ ویزا 3-انجام مصاحبه، اخذ ویزا و ورود به آلمان 4-ملده کردن در آلمان، دریافت اجازه کار، بستن قرارداد با شرکت و ارائه قرارداد کاری به اداره اتباع خارجی به همراه درخواست صدور بلوکارت 5-بررسی قرارداد توسط اداره اتباع خارجی و صدور بلوکارت که حداقل 1 ماه زمان میبرد.

3-لطفا به سایت سفارت آلمان مراجعه کنید: http://www.teheran.diplo.de/contentb...tsaufnahme.pdf

4- طبق جدول سفارت آلمان اواخر 2019 : http://www.teheran.diplo.de/contentb...ezeit_Visa.pdf

موفق باشید
    از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی معذورم. به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.
    لینک دسترسی به مقررات فروم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد الکترونیک دانشگاه شهید بهشتی

سلام به همه دوستان
    من 2 تا سوال دارم که ممنون میشم اگر دوستان پاسخ بدهند.
    1- من قرارداد کاری ندارم و برای ویزای جویای کار هنوز اقدام نکردم، اما در آینده نزدیک می خوام برای بلوکارت اقدام کنم.ایا می تونم الان مدارکم را برای تایید به زاب بفرستم؟
    2- اگر پاسخ سوال اول + است،علت درخواست، که برخی از دوستان که قرارداد کاری دارند بلوکارت می نویسند، را من چطور باید پر کنم؟
    Never say Never

برای رسیدن به "هدف" باید از مرز خستگی گذشت،باید نیرومندتر از توان خود بود.

Junior Member

سلام
    منظور شما اينه كه براي معادل كردن مدرك بايد مدارك رو به zab ارسال كنيم يا اينكه اين كار رو ميشه از طريق سايت
    anabin انجام داد؟
    اگه از طريقه سايت ميشه لطفا توضيح بفرماييد به چه صورت؟
    سپاس

Junior Member

سلام
    منظور شما اينه كه براي معادل كردن مدرك بايد مدارك رو به zab ارسال كنيم يا اينكه اين كار رو ميشه از طريق سايت
    anabin انجام داد؟
    اگه از طريقه سايت ميشه لطفا توضيح بفرماييد به چه صورت؟
    سپاس

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)