صفحه 146 از 156 نخستنخست ... 4696136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,451 تا 1,460 , از مجموع 1557

موضوع: EU Blue Card بلو کارت و مسایل مربوط با آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : EU Blue Card بلو کارت و مسایل مربوط با آن

سلام دوستان.
    من در حال گرفتن یک قرارداد کار هستم. سوالی که دارم اینه که آيا نیاز به ازاد کردن مدارک تحصیلیم دارم؟
    یکی از دلایلی که برای ویزای کار اقدام کردم همین بود که نیاز به آزادسازی مدارک نداشته باشم. توی مدارک موردنیاز سفارت خوندم که ترجمه مدارک با مهر وزارت خارجه نیازه که طبیعتا بدون آزاد سازی مدارک ممکن نیست.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام،
    داخل شرکتی که باهاش قرارداد دارم یک شخص ایرانی هم هست. بنظرتون بیان این موضوع در زمان مصاحبه میتونه نکته مثبتی باشه؟ با توجه به اینکه این موضوع میتونه خیلی از مسائل مربوط به زبان آلمانی رو در ابتدا حل کنه. من مکالمه انگلیسیم اوکی هست ولی مدرک ندارم و زبان آلمانی هم در حد A2 هستم.
    ممنون.

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mbt925 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من در حال گرفتن یک قرارداد کار هستم. سوالی که دارم اینه که آيا نیاز به ازاد کردن مدارک تحصیلیم دارم؟
    یکی از دلایلی که برای ویزای کار اقدام کردم همین بود که نیاز به آزادسازی مدارک نداشته باشم. توی مدارک موردنیاز سفارت خوندم که ترجمه مدارک با مهر وزارت خارجه نیازه که طبیعتا بدون آزاد سازی مدارک ممکن نیست.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    نیاز به مدرک تحصیلی دارید. مدرک باید ترجمه رسمی بشه و مهر دادگستری و امور خارجه و وزارت علوم رو داشته باشه. همینطور اگر نیاز به تایید zab هم باشه اصل مدرک نیازه.

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza_1367 نمایش پست ها
    سلام،
    داخل شرکتی که باهاش قرارداد دارم یک شخص ایرانی هم هست. بنظرتون بیان این موضوع در زمان مصاحبه میتونه نکته مثبتی باشه؟ با توجه به اینکه این موضوع میتونه خیلی از مسائل مربوط به زبان آلمانی رو در ابتدا حل کنه. من مکالمه انگلیسیم اوکی هست ولی مدرک ندارم و زبان آلمانی هم در حد A2 هستم.
    ممنون.
    چه نکته مثبتی؟! شاید از دید من نکته منفی هم باشه. یعنی احتمالا علاقه ای به یادگیری زبان ندارید یا حتی ممکنه برداشت کنن که پارتی بازی چیزی شده. همینطور من نفهمیدم چطوری می تونه مسائل مربوط به زبان آلمانی رو حل کنه!؟ ایشون با شما راه می افته همه جا میاد و عوض شما صحبت می کنه؟!
    به نظر من اشاره نکنید بهش اصلا.

Member
    رشته و دانشگاه
    MS of IT

سلام
    براي كسي كه كارت اقامت اتحاديه كشوري بجز آلمان رو داره . شرايط دريافت اقامت آلمان از طريق ثبت شركت به چه صورت ميشه؟
    آيا بايد براي همون ويزاي طولاني مدت آلمان اقدام كنه كه الان حدود يكسال زمان انتظار داره؟
    ممنون ميشم اگه اطلاعاتي داريد بفرماييد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Frankfurt

نقل قول نوشته اصلی توسط golrokh نمایش پست ها
    سلام
    براي كسي كه كارت اقامت اتحاديه كشوري بجز آلمان رو داره . شرايط دريافت اقامت آلمان از طريق ثبت شركت به چه صورت ميشه؟
    آيا بايد براي همون ويزاي طولاني مدت آلمان اقدام كنه كه الان حدود يكسال زمان انتظار داره؟
    ممنون ميشم اگه اطلاعاتي داريد بفرماييد
    چه نوع کارت اقامتی؟ و کدوم کشور؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Frankfurt

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza_1367 نمایش پست ها
    سلام،
    ممنون.
    شما که قرارداد دارید دیگه چیرو میخواین بیان کنید؟ مساله زبال آلمانی را فقط با آلمانی میتونید حل کنید و نه با همزبان. پیشنهاد می‌کنم تا میتونید با همکار ایرانی همان برخورد را داشته باشین که با آلمانی و ترک و فرانسه دارین. امیدوارم سطح انگلیسیتون بالاتر از آلمانی باشه. چون ارتباط با همکار و صاحبکار خیلی براتون اعصاب خوردنی میشه.

Junior Member

سلام کسی جدیداً ویزا گرفته؟ میخواستم بدونم که روند بررسی درخواست ویزا پیش میره یا تعطیل کردن؟

Junior Member

میشه در مورد Recognition of Qualifications یه توضیحی بدین؟
    https://www.anerkennung-in-deutschla..._countries.php
    https://www.arbeitsagentur.de/en/rec...qualifications

Member
    رشته و دانشگاه
    it. electronic

سلام دوستان .
    بنده کاردان IT و دیپلم الکترونیک و دارای 5 سال سابقه کار به عنوان تکنیسین برق و 8 سال بع عنوان مدیر عامل شرکت خودم هستم
    همسرم دارای مدرک کارشناسی بیهوشی و سابقه 4 سال با مدرک کارشناسی و سال با مدرک کاردانی است و کارمند رسمی است
    شرایط رو برای اقدام برای کشور آلمان رو چی به ما پیشنهاد میکنید ؟
    بسیار متشکرم
    به دنبال جاب آفر برقکار هستم .اگر امکانش براتون هست یا کسی رو میشناسید که میتونه لطفا با من تماس بگیرید .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)