صفحه 149 از 156 نخستنخست ... 4999139140141142143144145146147148149150151152153154155156 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,481 تا 1,490 , از مجموع 1557

موضوع: EU Blue Card بلو کارت و مسایل مربوط با آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : EU Blue Card بلو کارت و مسایل مربوط با آن

سلام. سقفشم ۵۵۲۰۰ یورو در سال ۲۰۲۰ هست. برای اطلاع

Junior Member

سلام
    من رشته ام توی آنابین خورده
    Entspricht - Bakkalaureus
    Bachelor 3j

بعد هم دانشگاهم هم خورده H+ دیگه قاعدتا ZAB لازم نیست. اونوقت میخوام ببینم حالا چکار باید بکنم تو مرحله بعد ؟ اگر لینکی چیزی بهم معرفی کنید ممنون میشم.
    بعد قرارداد کاریم حتما باید با رشته ام هماهنگ باشه؟

سپاس

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Tirdad_k نمایش پست ها
    سلام
    من رشته ام توی آنابین خورده
    Entspricht - Bakkalaureus
    Bachelor 3j

بعد هم دانشگاهم هم خورده H+ دیگه قاعدتا ZAB لازم نیست. اونوقت میخوام ببینم حالا چکار باید بکنم تو مرحله بعد ؟ اگر لینکی چیزی بهم معرفی کنید ممنون میشم.
    بعد قرارداد کاریم حتما باید با رشته ام هماهنگ باشه؟

سپاس
    سلام
    تا جایی که میدونم، مستقل از اینکه از چه دانشگاهی مدرک گرفتین و تو لیست آنابین هست یا نه، شما باید مدرکتونو معادل کنین توی آلمان و تایید zab رو لازم دارین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سپاس. خوب ولی توی آنابین قشنگ نوشته اسم رشته مو و اسم دانشگاه حتی رشته معادلش در آلمان هم نوشته که چیه. من فکر کنم ZAB برای اوناییه که رشته یا دانشگاهشون توی آنابین نیست. ممکنه اینطور باشه؟

Junior Member

سپاس. خوب ولی توی آنابین قشنگ نوشته اسم رشته مو و اسم دانشگاه حتی رشته معادلش در آلمان هم نوشته که چیه. من فکر کنم ZAB برای اوناییه که رشته یا دانشگاهشون توی آنابین نیست. ممکنه اینطور باشه؟
    فایل پیوست را بخون نوشته :

تاییدیه مدرک تحصیلی توسط :ANABIN

۱ . تاییدیهٔ رشتهٔ تحصیلی خود را از سایت ANABIN پیدا کرده و چاپ کنید.

۲ . تاییدیهٔ دانشگاه خود را پیدا کرده، و چاپ کنید.

در صورت ک کلمه " entspricht " برای تاییدیهٔ رشتهٔ تحصیلی و " H+ " برای تاییدیهٔ دانشگاه تان ذکر نشده باشد، تاییدیه شما مورد قبول نیست و نیاز به اقدام در گرفتن ZAB می باشد.

توجه داشته باشید که فرایند گرفتن ZAB گاها به ۵ ماه هم می رسد.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Moderator

رشته و دانشگاه
    MSc MIS - Shiraz University

دوست عزیز دو مسئله مجزا وجود داره. اول اینکه آیا شما برای حضور در سفارت باید مدرک معادل داشته باشید که جوابش سادست و اگر شرایطی که میفرمایید رو دارید پرینت سایت آنابین کفایت میکنه. دوم اینکه آیا کارفرمای شما مدرک تحصیلی شمارو میخواد یا خیر و اگر میخواهد معادل آلمانی رو میخواد یا نه. نرمال این است که مدرک تحصیلی شما برای عقد قرارداد لازم خواهد بود پس فقط این سوال باقی می ماند که کارفرما آیا ترجمه رسمی مدرک و پرینت آنابین رو حاضر هست در پرونده بگذارد یا خیر. من اگر جای شما بودم فارغ از موضوع مدارک سفارت که پاسخ دادم، فرایند معادل سازی مدرک رو آغاز میکردم.
    موفق باشی

ApplyAbroad Superstar

الان اگر قوانین تغییر کرده باشه، من نمیدونم. من اولین بار 2014 میخواستم استخدام بشم و با وجود اینکه دانشگاهم جزو دو سه تا دانشگاه برتر کشور بود، مجبور شدم ZAB رو بگیرم. سال 2016 هم که دوباره خواستم کارم رو عوض کنم، دوباره ازم خواستن که مدرک معادلم رو نشون بدم. اما سال 2018 که یک بار دیگه کارم رو عوض کردم، اصلا شرکت از من هیچی نخواست، حتی مدرک معمولی. صرفا بر مبنای دانشم استخدامم کرد. شاید بستگی به جایی که میخواین استخدام بشین داره. من دو تای اولی که قرارداد بستم، دانشگاه بودن. سومی یه شرکت خصوصی بود.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    الان اگر قوانین تغییر کرده باشه، من نمیدونم. من اولین بار 2014 میخواستم استخدام بشم و با وجود اینکه دانشگاهم جزو دو سه تا دانشگاه برتر کشور بود، مجبور شدم ZAB رو بگیرم. سال 2016 هم که دوباره خواستم کارم رو عوض کنم، دوباره ازم خواستن که مدرک معادلم رو نشون بدم. اما سال 2018 که یک بار دیگه کارم رو عوض کردم، اصلا شرکت از من هیچی نخواست، حتی مدرک معمولی. صرفا بر مبنای دانشم استخدامم کرد. شاید بستگی به جایی که میخواین استخدام بشین داره. من دو تای اولی که قرارداد بستم، دانشگاه بودن. سومی یه شرکت خصوصی بود.
    سلام. ببین کارفرما اصلا براش مدرکم مهم نیست یعنی میگه تا الان کاری رو که برام خارج آلمان انجام دادی عالیه حالا بیا همینجا برای اروپا انجام بده. ولی از لحاظ قانونی چون بلو کارت میخوام خب حتما مدرک تحصیلی میخواد دیگه؟ اونم توی آنابین هم Entschpricht خورده هم دانشگاه H+ داره. شرکت مشکلی نداره ولی بلو کارت مدرک میخواد درسته؟ سپاس

Junior Member

دوستان سلام
    کسی فرمت درست و حسابی مورد قبول قرارداد کاری داره نمونه بده ببینیم چه اطلاعاتی باید توش درج بشه؟
    سپاس

Junior Member

دوستان سلام
    کسی فرمت درست و حسابی مورد قبول قرارداد کاری داره نمونه بده ببینیم چه اطلاعاتی باید توش درج بشه؟
    سپاس
    اینجا
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...t=#post2665299
    و اینجا
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...t=#post2664340

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)