صفحه 154 از 156 نخستنخست ... 54104144145146147148149150151152153154155156 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,531 تا 1,540 , از مجموع 1556

موضوع: EU Blue Card بلو کارت و مسایل مربوط با آن

Moderator

رشته و دانشگاه
    MSc MIS - Shiraz University

پیش فرض پاسخ : EU Blue Card بلو کارت و مسایل مربوط با آن

خیلی متاسفم از شرایطی که پیش اومده براتون. اگر کار جدید شرایط بلوکارت داره و کارفرما پری اپرووال بگیره براتون، سریع با همون ویزای فعلی بیاین آلمان و تغییر کارفرما در ویزاتون هیچ کاری نداره. مهم اینه ویزایی که در دست دارید رو از دست ندید.
    امیدوارم همه چیز درست پیش بره و بیاین آلمان.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hosarb نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    نامه پری اپروال رو کارفرما فرستاده برای اداره مربوطه. منم قبل رفتن ایمیل میزنم حتما و وقت هم میگیرم برای رجیستر کردن.
    شهر مقصد ما مونیخ هست

Junior Member

برای ویزای کار در زمینه ی IT چه مدرک زبانی لازمه؟ ایلتس یا B2 یا چی؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط bijansh نمایش پست ها
    برای ویزای کار در زمینه ی IT چه مدرک زبانی لازمه؟ ایلتس یا B2 یا چی؟
    برای ویزای کار، مهم داشتن یه قرارداد کار هست. اگر قرارداد داشته باشین، اگر کارتون به انگلیسی باشه، ازتون انتظار میره مدرک انگلیسی داشته باشین؛ اگر کارتون به آلمانی باشه، انتظار مدرک آلمانی میره ازتون. اما همون مدرک رو هم لازم نیست حتما داشته باشین، همون شرکت یه نامه بهتون بده که این زبانش اکیه، برای سفارت اکیه. توی سفارت، روز مصاحبه، اونا خودشون باهاتون مصاحبه می کنن و ارزیابی می کنن که زبانتون در چه حده.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

با سلام

میخواستم بدونم اگر مدرک زبان آلمانی نداشته باشیم، در سفارت در حد چه سطحی باید مسلط باشیم؟ اینکه برای کار انگلیسی لازمه یا آلمانی و چه سطحی رو کارفرما مشخص می کنه؟ اگر بله از چه طریقی به سفارت اعلام می کنه؟ اگر خیر چه کسی تعیین می کنه؟

ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط vajihe2005 نمایش پست ها
    با سلام

میخواستم بدونم اگر مدرک زبان آلمانی نداشته باشیم، در سفارت در حد چه سطحی باید مسلط باشیم؟ اینکه برای کار انگلیسی لازمه یا آلمانی و چه سطحی رو کارفرما مشخص می کنه؟ اگر بله از چه طریقی به سفارت اعلام می کنه؟ اگر خیر چه کسی تعیین می کنه؟

ممنون
    سلام
    کارفرما تعیین می کنه که چی می خواد. سفارت موقع مصاحبه از شما همون زبانی رو می خواد که کارفرما خواسته. کارفرما اگر انگلیسی بخواد، می تونه یه نامه برای شما بنویسه و امضا کنه و بگه که زبون شرکت ما انگلیسیه و ما مشکلی نداریم که این شخص با ما انگلیسی صحبت کنه و سطح زبان این شخص هم برای ما قابل قبوله و می تونه کار رو به انگلیسی انجام بده.
    بعد سفارت، بر اساس اون چیزی که کارفرما نوشته، با شما مصاحبه می کنه. یعنی اگه کارفرما نوشته باشه طرف کارش به انگلیسیه، تو سفارت به انگلیسی با شما مصاحبه می کنن، اگر نوشته باشه کار به آلمانیه، به آلمانی با شما مصاحبه می کنن.
    اگر هم علاوه بر انگلیسی ای که کارفرما خواسته، شما مثلا توی رزومه تون نوشته باشین که المانی هم یه کمی بلدین، ممکنه دو سه جمله هم به آلمانی باهاتون صحبت کنه مسئول باجه که یه ارزیابی ای هم بکنه که آلمانیتون در حدی که توی رزومه تون نوشتین هست یا الکی یه چیزی نوشتین. اما اون خیلی تعیین کننده نیست. مهم همون مصاحبه ی اصلی به زبونیه که کارفرما می خواد.

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    کارفرما تعیین می کنه که چی می خواد. سفارت موقع مصاحبه از شما همون زبانی رو می خواد که کارفرما خواسته. کارفرما اگر انگلیسی بخواد، می تونه یه نامه برای شما بنویسه و امضا کنه و بگه که زبون شرکت ما انگلیسیه و ما مشکلی نداریم که این شخص با ما انگلیسی صحبت کنه و سطح زبان این شخص هم برای ما قابل قبوله و می تونه کار رو به انگلیسی انجام بده.
    بعد سفارت، بر اساس اون چیزی که کارفرما نوشته، با شما مصاحبه می کنه. یعنی اگه کارفرما نوشته باشه طرف کارش به انگلیسیه، تو سفارت به انگلیسی با شما مصاحبه می کنن، اگر نوشته باشه کار به آلمانیه، به آلمانی با شما مصاحبه می کنن.
    اگر هم علاوه بر انگلیسی ای که کارفرما خواسته، شما مثلا توی رزومه تون نوشته باشین که المانی هم یه کمی بلدین، ممکنه دو سه جمله هم به آلمانی باهاتون صحبت کنه مسئول باجه که یه ارزیابی ای هم بکنه که آلمانیتون در حدی که توی رزومه تون نوشتین هست یا الکی یه چیزی نوشتین. اما اون خیلی تعیین کننده نیست. مهم همون مصاحبه ی اصلی به زبونیه که کارفرما می خواد.

ممنون از پاسختون. مصاحبه شون در سطح B1 هست یا A2؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط vajihe2005 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. مصاحبه شون در سطح B1 هست یا A2؟
    گفتم بهتون، مصاحبه شون بستگی به چیزی داره که شما توی رزومه تون نوشته باشین.
    اون زبونی که قراره زبون کاریتون باشه که حداقلش باید ب2 باشه، یعنی انگلیسی در حد آیلتس 6.5 حداقل.
    اما برای آلمانی، اگر مثلا شما نوشتین ب2 دارین، اونم سوالا رو در حد ب2 می پرسه. البته؛ در کل سوال ها تا حدی ثابته. مثلا میگن چرا آلمانو انتخاب کردین، کسی رو آلمان داری یا نه، کارت در مورد چیه و ... . ولی اگه مثلا بنویسین دارین سطح آ 2 رو می گذرونین، خب ازتون انتظار ندارن که موضوع تخصصی کارتونو به آلمانی توضیح بدین. به آلمانی ازتون می پرسن مثلا چند تا خواهر و برادر داری؟ آیا کسی رو آلمان داری یا نه؟ بقیه ی اعضای خانواده ات کجان؟ توی ایرانن یا کشور دیگه این؟ و سوال های این مدلی.

Junior Member

سلام دوستان - آرتیکل ۲۱ اقامت
    من خودم سهام دار یک شرکت در آلمانم و بعد درخواست بلو کارت دادم از طریق Fachkräfteeinwanderung که آژانس تسریع کاریابیه. خلاصه گفتن کارفرما نمیتونه خودش خودشو استخدام کنه و بعد گفتن آرتیکل ۲۱ اقامت در مورد من اعتبار داره نه آرتیکل ۱۸. کسی میدونه چطور اقدام کنم و اصلا خب یه سهامدار خودش هم میخواد کار کنه چرا نشه.
    سپاس

Junior Member

دوستان ظاهرا لیست مدارک مورد نیاز برای سفارت تغییر کرده، کسی لینک جدید رو داره من نتونستم پیدا کنم.

Moderator

رشته و دانشگاه
    MSc MIS - Shiraz University

اگر در سایت سفارت چیزی نیست (یا در سایت ویزامتریک) از کجا میدونید عوض شده ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط S4MI نمایش پست ها
    دوستان ظاهرا لیست مدارک مورد نیاز برای سفارت تغییر کرده، کسی لینک جدید رو داره من نتونستم پیدا کنم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)