صفحه 90 از 156 نخستنخست ... 408081828384858687888990919293949596979899100140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 1556

موضوع: EU Blue Card بلو کارت و مسایل مربوط با آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : EU Blue Card بلو کارت و مسایل مربوط با آن

من 50 روزه که هنوز ایمیل دوم رو دریافت نکردم کسی هست که بیشتر زمان برده باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط CyrusG نمایش پست ها
    سلام

بعضی از دوستان بر اساس تجربیاتشون گفتن که تاییده ZAB حتما نیاز هست حتی با دانشگاه H+. بعضی ها هم بدون تاییده رفتن و موفق شدن ویزا جستجوی کار رو بگیرن.

توصیه می کنم که برای اطمینان برای تاییده ZAB اقدام کنید چون بعدا هم برای بستن قرارداد بهش احتیاج دارین.

موفق باشین
    خیلی ممنون از جوابتون. یک سوال دیگر: آیا ZAB دانشگاه هایی را که H+ نیستند و H+/- هستند را تایید می کند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط k_mp نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جوابتون. یک سوال دیگر: آیا ZAB دانشگاه هایی را که H+ نیستند و H+/- هستند را تایید می کند؟
    اگر اسم دانشگاه تو لیست Anbian هست احتمال زیاد تایید می کنن.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط k_mp نمایش پست ها
    H+و H+/- را معمولا تایید میکنند.

Junior Member

با درود فراوان و عرض تبریک سال نو برای همه شما دوستان عزیز

ممکنه سوال من تکراری باشه پیشاپیش عذر خواهی می کنم...

من فارغ التحصیل دانشگاه پلی تکنیک میلان هستم در مقطع فوق لیسانس بازرگانی بین الملل و در حال حاضر ویزای جویای کار ایتالیا دارم، اما الان یک موقعیت کاری در آلمان پیدا کردم و می خوام بدونم روند انتقال ویزای کاری از داخل اروپا به آلمان به چه صورت هست.
    1. آیا احتیاجی به ارزیابی و تایید مدرک بنده در ZAB هستش یا مدارک اروپا قابل قبول هستند؟
    2. میتونم از داخل آلمان اقدام کنم برای ویزای کار؟ اگر بله، از چه طریقی؟

ممنون از لطف شما دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1045 نمایش پست ها
    با درود فراوان و عرض تبریک سال نو برای همه شما دوستان عزیز

ممکنه سوال من تکراری باشه پیشاپیش عذر خواهی می کنم...

من فارغ التحصیل دانشگاه پلی تکنیک میلان هستم در مقطع فوق لیسانس بازرگانی بین الملل و در حال حاضر ویزای جویای کار ایتالیا دارم، اما الان یک موقعیت کاری در آلمان پیدا کردم و می خوام بدونم روند انتقال ویزای کاری از داخل اروپا به آلمان به چه صورت هست.
    1. آیا احتیاجی به ارزیابی و تایید مدرک بنده در ZAB هستش یا مدارک اروپا قابل قبول هستند؟
    2. میتونم از داخل آلمان اقدام کنم برای ویزای کار؟ اگر بله، از چه طریقی؟

ممنون از لطف شما دوستان
    سلام

تمامی مدارکی که بیرون از آلمان گرفته شدن ، حتی از سایر کشورهای اروپایی ، باید توسط ZAB ارزیابی بشن.

موفق باشین

سلام دوستان
    همه ی شرکتهای المانی ۶ ماه اول را دوره ازمایشی مینویسن می خام بدونم یکی اگه بلو کارت بگیره ولی بعد ۶ ماه اخراج بشه بلو کارتشم باطل میشه؟ می شه اگه کسی میدونه لینک قانونش را بذاره؟

Senior Member VividNed آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ssoonnaayy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    همه ی شرکتهای المانی ۶ ماه اول را دوره ازمایشی مینویسن می خام بدونم یکی اگه بلو کارت بگیره ولی بعد ۶ ماه اخراج بشه بلو کارتشم باطل میشه؟ می شه اگه کسی میدونه لینک قانونش را بذاره؟
    بلو کارت رو همیشه به اندازه ی زمان قرارداد تون به اضافه ی ۳ ماه بیشتر صادر میکنند. نمیدونم واسه قرارداد ۶ ماهه اصلا بهتون بدن یا نه. اگه بدن هم مشکلی پیش نمیاد وقتی بعدش اونجا دیگه کار نکنید.
    ... Stay Hungry ... Stay Foolish

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ssoonnaayy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    حداقل قرارداد که باید یکساله باشه. اوکی هست طی این مدت ۶ ماهش آزمایشی باشه. اگر به هر دلیلی فردی اخراج بشه یا دیگه کار نکنه ۳ ماه وقت داره کار جدید پیدا کنه یا آلمان رو ترک کنه. قانونش رو اینترنت بگردید. طول زمان بلوکارت هم به اندازه قرارداد شما + ۳ ماه هست. این ۳ ماه همون فرجه شما برای پیدا کردن کار جدیده.
    البته این تا زمانی هست که شما اقامت دائم نشدید. در حالت بلوکارت و با مدرک بی ۱ آلمانی بعد از ۲۱ ماه می تونید درخواست اقامت دائم بکنید. بدون مدرک بی ۱ بعد از ۳۳ ماه.

نقل قول نوشته اصلی توسط bayazee نمایش پست ها
    حداقل قرارداد که باید یکساله باشه. اوکی هست طی این مدت ۶ ماهش آزمایشی باشه. اگر به هر دلیلی فردی اخراج بشه یا دیگه کار نکنه ۳ ماه وقت داره کار جدید پیدا کنه یا آلمان رو ترک کنه. قانونش رو اینترنت بگردید. طول زمان بلوکارت هم به اندازه قرارداد شما + ۳ ماه هست. این ۳ ماه همون فرجه شما برای پیدا کردن کار جدیده.
    البته این تا زمانی هست که شما اقامت دائم نشدید. در حالت بلوکارت و با مدرک بی ۱ آلمانی بعد از ۲۱ ماه می تونید درخواست اقامت دائم بکنید. بدون مدرک بی ۱ بعد از ۳۳ ماه.
    من قراردادم نامحدود ولی میخوام برم یه کار دیگه که اون شش ماه اولش پروبه زایت واسه همین یکم دو دلم آخه اگه بگن نه ما از کارتون راضی نیستیم یعنی چوس به اقامتم کاریه شماره ی ۱۸ فکر کردم بلو کارت کلا اقامت مثل گرین کارت آمریکاست که بار واسه به مدت صادر میشه و مهم نیست که چی پیش میآد تایه ددلاین خاص

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)