صفحه 95 از 156 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1557

موضوع: EU Blue Card بلو کارت و مسایل مربوط با آن

پیش فرض پاسخ : EU Blue Card بلو کارت و مسایل مربوط با آن

نقل قول نوشته اصلی توسط amix نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان آیا ویزای job seeker شامل همراه هم میشود یاخیر?!
    با تشکر
    سلام

خیر شامل همراه نمیشه. بعد از بستن قرارداد و گرفتن Blue Card می تونین برای همراه اقدام کنین.

Junior Member

با سلام
    دوستان من یه سوال دارم در خصوص ویزای همسر. وقتی بعد از مدت 21 ماه با شرط زیان آلمانی اقامت دایم رو دارم میگیرم آیا همسر هم که به عنوان همراه من هست اقامت دایم میگیره?
    استنباط من این هست که اقامت دایم نمیگیره و ویزای همسر ویزای همراه خواهد بود اگر اینجوریه آیا مدت داره این ویزا و باید هر چند وقت یک بار تمدید بشه?
    اگر باید تمدید بشه شرط تمدیدش چی هستش

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mos1983 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من یه سوال دارم در خصوص ویزای همسر. وقتی بعد از مدت 21 ماه با شرط زیان آلمانی اقامت دایم رو دارم میگیرم آیا همسر هم که به عنوان همراه من هست اقامت دایم میگیره?
    استنباط من این هست که اقامت دایم نمیگیره و ویزای همسر ویزای همراه خواهد بود اگر اینجوریه آیا مدت داره این ویزا و باید هر چند وقت یک بار تمدید بشه?
    اگر باید تمدید بشه شرط تمدیدش چی هستش

ممنون
    تا جايي كه من ميدونم اقامت همسر شما فقط به اقامت خود شما بستگي داره و اگه شما اقمت دايم بگيريد، همسرتون هم ميگيره.

Junior Member

با سلام به همه دوستان
    من الان مدته 1 سال آلمانم البته با ویزای تحصیلی میخوام ویزامو تغییر بدم برا کاری الان یه قراردادم گرفتم حدود 1900 یورو در ماه ،اما متاسفانه اداره کار موافقت برای اجازه کار صادر نکرد البته من متن ایمیل هم براتون میفرستم،اما در کل میخواستم ببینم برای گرفتن یک قرارداد باید مدارک حتما Anerkennung بشه؟اگر کسی تجربه ای داره که چیکار میشه کرد آیا راهی وجود داره ککه بشه این قرارداد رو درست کرد؟و در نهایت میخواستم ببینم میتونید یه توضیحی از روند گزفتن بلو کارت بگید ممنونم
    Die Agentur für Arbeit hat der beabsichtigten Arbeitsaufnahme nicht zugestimmt, mit der Begründung, dass es sich bei der Beschäftigung nicht um eine Tätigkeit handelt, welche einen Studienabschluss voraussetzt und das Arbeitsentgelt auch nicht dem eines Akademikers entspricht.
    Mit freundlichen Grüßen

نقل قول نوشته اصلی توسط Roboland نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    من الان مدته 1 سال آلمانم البته با ویزای تحصیلی میخوام ویزامو تغییر بدم برا کاری الان یه قراردادم گرفتم حدود 1900 یورو در ماه ،اما متاسفانه اداره کار موافقت برای اجازه کار صادر نکرد البته من متن ایمیل هم براتون میفرستم،اما در کل میخواستم ببینم برای گرفتن یک قرارداد باید مدارک حتما Anerkennung بشه؟اگر کسی تجربه ای داره که چیکار میشه کرد آیا راهی وجود داره ککه بشه این قرارداد رو درست کرد؟و در نهایت میخواستم ببینم میتونید یه توضیحی از روند گزفتن بلو کارت بگید ممنونم
    Die Agentur für Arbeit hat der beabsichtigten Arbeitsaufnahme nicht zugestimmt, mit der Begründung, dass es sich bei der Beschäftigung nicht um eine Tätigkeit handelt, welche einen Studienabschluss voraussetzt und das Arbeitsentgelt auch nicht dem eines Akademikers entspricht.
    Mit freundlichen Grüßen
    ظاهرا كاري كه شما پيدا كرديد كاري نيست كه احتاج به تخصص دانشگاهي داشته باشه، در ضمن حقوقش هم براي يك فارق التحصيل دانشگاه كمه.

Junior Member

سلام دوستان
    برای تایید ZAB ترجمه مدارک حتما باید آلمانی باشه یا ترجمه انگلیسی هم قبوله؟
    با تشکر

سلام دوستان
    با تشکر
    اطلاعات کانل رو در لینک زیر (سایت ZAB) ببینید:

https://www.kmk.org/fileadmin/Dateie...kumente_01.pdf

اینجا نوشته:

-
    مدارک مورد نیاز
    :
    -
    مدرک پایان تحصیلات دانشگاهی به زبان فارسی
    -
    لیست کامل ریز نمرات دانشگاهی به زبان فارسی
    -

ترجمه مدارک دانشگاهی به زبان آلمانی

سلام دوستان
    با تشکر
    سلام

من به انگلیسی ارسال کردم و مشکلی نبود

پیش فرض پاسخ : ویزای آبی و اطلاعات مربوط به آن

سلام
    من يك سال پيش با ويزاي دانشجويي براي مستر وارد المان شدم، بعد از يك ترم دانشگاه و رشته ام را عوض كردم، در اواسط ترم اول در رشته جديد بودم كه يك كار ثابت با حقوق مينيمم براي بلوكارت (رشته هاي مورد نياز در المان يعني تقريبا سالي ٤٠،٠٠٠ يورو ) پيدا كردم.
    مدرك تحصيلي من ليسانس مديريت از تهران هست و كاري كه الان انجام ميدم آي تي ولي در شاخه فاينانس. من تقريبا ١٠ سال هم سابقه كار در فاينانس در ايران دارم و سيستمي كه در اين شركت كار ميكنم مشابه ايران هست.
    ميخواستم بپرسم كسي از دوستان اطلاع داره براي تغيير ويزا از دانشجويي به بلوكارت ميتونم از همينجا درخواست بدم( با توجه به اينكه درسم تموم نشده و در واقع نيمه كاره رها كردم) و اينكه اصلن قبول ميكنن يا نه؟
    ممنون از راهنماييتون

پیش فرض پاسخ : ویزای آبی و اطلاعات مربوط به آن

نقل قول نوشته اصلی توسط valakheradmand نمایش پست ها
    سلام
    من يك سال پيش با ويزاي دانشجويي براي مستر وارد المان شدم، بعد از يك ترم دانشگاه و رشته ام را عوض كردم، در اواسط ترم اول در رشته جديد بودم كه يك كار ثابت با حقوق مينيمم براي بلوكارت (رشته هاي مورد نياز در المان يعني تقريبا سالي ٤٠،٠٠٠ يورو ) پيدا كردم.
    مدرك تحصيلي من ليسانس مديريت از تهران هست و كاري كه الان انجام ميدم آي تي ولي در شاخه فاينانس. من تقريبا ١٠ سال هم سابقه كار در فاينانس در ايران دارم و سيستمي كه در اين شركت كار ميكنم مشابه ايران هست.
    ميخواستم بپرسم كسي از دوستان اطلاع داره براي تغيير ويزا از دانشجويي به بلوكارت ميتونم از همينجا درخواست بدم( با توجه به اينكه درسم تموم نشده و در واقع نيمه كاره رها كردم) و اينكه اصلن قبول ميكنن يا نه؟
    ممنون از راهنماييتون

سلام،
    تا جایی که من اطلاع دارم امکانش نیست. شما اگه میخوایید توی این کاری که پیدا کردید مشغول بشید طبق اطلاعات من باید برگردید ایران و دوباره برای ویزای کاری از ایران اقدام کنید. تبدیل ویزای دانشجویی به کاری فقط زمانی امکان داره که اون رشتتون که براش اقامت گرفتین رو تموم کنید و کار مربوط به همون رشته هم پیدا کنید. در غیر اینصورت باید از ایران دوباره اقدام کنید. البته اطلاعات من یکمی قدیمی (مال 2-3 سال پیش) هست و خواهش میکنم دوستانی که اطلاعات جدیدتر دارند حرف من رو تصحیح کنن اگه اشتباه هست.
    ویرایش توسط sahandfb : June 15th, 2017 در ساعت 11:07 AM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)