صفحه 97 از 156 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102103104105106107147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 1557

موضوع: EU Blue Card بلو کارت و مسایل مربوط با آن

Banned

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزای کار آلمان و اعتراض به آن

نقل قول نوشته اصلی توسط Maresi نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    ببخشيد براي اين ويزاي جستجوي كار در چه حد بايد زبان الماني بلد باشيم
    ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد و اينكه مدرك زبان الماني هم لازمه؟
    شما اگر میخواهید کار پیدا کنید باید سطح المانی را قوی کنید چرا؟
    چون کارفرما میگرده دنبال کسی که المانی بلد باشه مثلا اگر شما انگلیسی بلد باشی ودیگری المانی خوب قطعا اون شخص براش ملاک قرار داره اما کلا عرض کردم انیم دلیل 100 در صدد نیست
    مقطع A1.A2.و B1 و B2 کلا حداقل B1 باشه بهتره

تازه کار پیدا کردن اینطوره که شما رزوه کاری خودت را به شرکتها میفرستی تا منتظر باشی کارفرما پیدا بشه

پیش فرض پاسخ : رد درخواست ویزای کار آلمان و اعتراض به آن

نقل قول نوشته اصلی توسط Maresi نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    ببخشيد براي اين ويزاي جستجوي كار در چه حد بايد زبان الماني بلد باشيم
    ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد و اينكه مدرك زبان الماني هم لازمه؟
    سلام

شما اگر مدرک زبان انگلیسی یا آلمانی داشته باشین خوبه ولی الزامی نیست. اگر مدرک نداشته باشین احتمالا روز مصاحبه مامور تحویل مدارک باهاتون انگلیسی یا آلمانی صحبت کنه.

ولی در نهایت برای پیدا کردن کار حتما باید آلمانی بدونید وگرنه شانستون خیلی میاد پایین.

موفق باشین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : EU Blue Card بلو کارت و مسایل مربوط با آن

سلام دوستان
    می دونم شاید سوالم یه مقدار تکراری باشه ولی 5 روز دیگه مصاحبه ویزای JOB SEEKER دارم و در حال حاضر خیلی استرس دارم.البته می دونم که تو 5 روز نمیشه کاری کرد و هر کاری بود رو باید تا الان انجام می دادم ولی خوب احتمالا دوستانی که شرایط من رو تجربه کردن درکم می کنند . و اما سوال هام:
    1 - من مدرک انگلیسی یا آلمانی ندارم ولی به انگلیسی مسلطم و آلمانی هم تا حد کمی میتوتن صحبت کنم (در حد معرفی خودم و توضیحاتی در مورد زندگی ،کار و...)حالا با این اوصاف آیا تو سفارت به این مقدار آلمانی که من بلدم گیر می دن؟ که مثلا باید آلمانی فول باشی؟البته منظورم صرفا سفارته نه بعد برای کاریابی
    2-تو سفارت معمولا چه سوالاتی پرسیده میشه ؟حالا به هر کدوم از زبانها که می پرسن و بیشتر روی کدوم زبان و سوالات تاکید دارند؟
    3- شرایط کلی من اینجوریه که 29 سال سن-متاهل-لیسانس مکانیک جامدات -3 سال سابقه کار مرتبط-دارای یک سری مدارک فنی حرفه ای و... حالا با این شرایط و سطح زبانی که گفتم چه مقدار شانس دارم؟
    می دونم شاید تو دلتون بهم بخندین ولی خودتونم می دونین یکی از مهمترین تصمیم های زندگی رو دارم میگیرم.
    حالا خواهشم از همه عزیزان اینه که هر کمکی بتونن بهم بکنن و راهنماییم کنن که بتونم موفق بشم .امیدوارم منم یه روزی بتونم اینجا تجاربم رو بنویسم
    بازم ممنون از

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed15467 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می دونم شاید سوالم یه مقدار تکراری باشه ولی 5 روز دیگه مصاحبه ویزای JOB SEEKER دارم و در حال حاضر خیلی استرس دارم.البته می دونم که تو 5 روز نمیشه کاری کرد و هر کاری بود رو باید تا الان انجام می دادم ولی خوب احتمالا دوستانی که شرایط من رو تجربه کردن درکم می کنند . و اما سوال هام:
    1 - من مدرک انگلیسی یا آلمانی ندارم ولی به انگلیسی مسلطم و آلمانی هم تا حد کمی میتوتن صحبت کنم (در حد معرفی خودم و توضیحاتی در مورد زندگی ،کار و...)حالا با این اوصاف آیا تو سفارت به این مقدار آلمانی که من بلدم گیر می دن؟ که مثلا باید آلمانی فول باشی؟البته منظورم صرفا سفارته نه بعد برای کاریابی
    2-تو سفارت معمولا چه سوالاتی پرسیده میشه ؟حالا به هر کدوم از زبانها که می پرسن و بیشتر روی کدوم زبان و سوالات تاکید دارند؟
    3- شرایط کلی من اینجوریه که 29 سال سن-متاهل-لیسانس مکانیک جامدات -3 سال سابقه کار مرتبط-دارای یک سری مدارک فنی حرفه ای و... حالا با این شرایط و سطح زبانی که گفتم چه مقدار شانس دارم؟
    می دونم شاید تو دلتون بهم بخندین ولی خودتونم می دونین یکی از مهمترین تصمیم های زندگی رو دارم میگیرم.
    حالا خواهشم از همه عزیزان اینه که هر کمکی بتونن بهم بکنن و راهنماییم کنن که بتونم موفق بشم .امیدوارم منم یه روزی بتونم اینجا تجاربم رو بنویسم
    بازم ممنون از
    سلام

من چند روز پیش مصاحبه برای ویزا Job Seeker رو انجام دادم. مدرک زبان انگلیسی IELTS داشتم که کپیش رو بهشون دادم و ازم در مورد اینکه آلمانی بلد هستم یا نه سوال کردن و گفتم بلدم
    و بعدش چندتا سوال ابتدایی ازم به آلمانی پرسید. در کل داشتن مدرک زبان اجباری نیست ولی اگر مدرک نداشته باشین ازتون چند تا سوال می پرسن تا مطمئن بشن که بلدین.

در مورد محل اقامتتون ، حتما Hotel یا Hostel رزرو کنید و آدرس رو تو فرم بنویسین و کپی رزروشن رو تو مدارکتون بدین.

موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط CyrusG نمایش پست ها
    سلام

من چند روز پیش مصاحبه برای ویزا Job Seeker رو انجام دادم. مدرک زبان انگلیسی IELTS داشتم که کپیش رو بهشون دادم و ازم در مورد اینکه آلمانی بلد هستم یا نه سوال کردن و گفتم بلدم
    و بعدش چندتا سوال ابتدایی ازم به آلمانی پرسید. در کل داشتن مدرک زبان اجباری نیست ولی اگر مدرک نداشته باشین ازتون چند تا سوال می پرسن تا مطمئن بشن که بلدین.

در مورد محل اقامتتون ، حتما Hotel یا Hostel رزرو کنید و آدرس رو تو فرم بنویسین و کپی رزروشن رو تو مدارکتون بدین.

موفق باشین
    سلام و ممنون از راهنماییت فقط شرمنده که می پرسم بیشتر در مورد چه چیزهایی ازت سوال کردن؟

سلام و ممنون از راهنماییت فقط شرمنده که می پرسم بیشتر در مورد چه چیزهایی ازت سوال کردن؟
    در مورد دلیل انتخاب آلمان ، اینکه چه شهری رو انتخاب کردی و چرا و چرا می خوای بری آلمان سوال کردن.

در ضمن حتما Cover Letter که توش همین موارد رو توضیح میدن تو نسخه همراه داشته باشین.

Junior Member

سلام دوستان
    بازم ممنون از
    غیر از مدارکی که توی اون لیست تو سایت خود سفارت نوشته شده، cover letter و تاییدیه رزرو هتل و تاییدیه موجودی بانک هم لازمه.
    موجودی بانک باید بالای 6 هزار یورو باشه.
    در مورد مصاحبه هم جای نگرانی نیست اگر به یکی از زبانهائ انگلیسی یا آلمانی یا هردو مسلط باشی.
    مدرک زبان یکی از مدارکی هست که توی اون لیست اومده ولی شاید مصاحبه کافی باشه.

Junior Member

در ضمن برخورد پرسنل سفارت هم، برعکس چیزی که بعضا شنیده میشه، خوبه و کمک میکنن.
    بیمه هم تا روز دریافت ویزا لازم نیست و حتما هم باید 6 ماهه باشه.

Junior Member

دوستانی که تازه برای جاب سیکر رفتند سفارت
    ایا برای مدرک تحصیلی تایید kmk داشتید
    یا فقط+h مدرک سایت را از پیرینت برده بودید

نقل قول نوشته اصلی توسط zibbaa نمایش پست ها
    دوستانی که تازه برای جاب سیکر رفتند سفارت
    ایا برای مدرک تحصیلی تایید kmk داشتید
    یا فقط+h مدرک سایت را از پیرینت برده بودید
    من تاییده KMK رو داشتم و قبلا کسانی بودن که با پرینت سایت رفتن و ازشون قبول نکردن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)