صفحه 99 از 156 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1557

موضوع: EU Blue Card بلو کارت و مسایل مربوط با آن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : EU Blue Card بلو کارت و مسایل مربوط با آن

نقل قول نوشته اصلی توسط zibbaa نمایش پست ها
    من هرچی توی این تاپیکها سرچ کردم چیزی در چگونگی پرداخت هزینه kmk برای تایید مدرک تحصیلی پیدا نکردم
    توی این صفحه میگه در مورد هزینه که چقدره
    https://www.kmk.org/kmk/information-...-and-fees.html
    یه لینک داره میره به یه صفحه المانی
    http://gesetze.berlin.de/jportal/?qu....psml&max=true
    که هیچی من نمی فهمم
    این هزینه رو باید به کجا بریزیم ؟ بعد فیش رو باید بزاریم داخل پاکت ؟! با مدارک بفرستیم ؟!!
    نمی شه با کارت اعتباری داد؟!
    دوستان چجوری اعتبار سنجی کردن
    من تاپیک تایید مدارک را اینجا پیدا کردم - برای بقیه عزیزها
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...-کار/page4

Junior Member

سلام . چرا نبايد از روش بلوكارت استفاده كنم و به جاش از ويزاي job seeker بگيرم . چه مزيتي اين دوتا روش نسبت به همديگه دارند . ممنونم از توجهتون .

نقل قول نوشته اصلی توسط r_mirzaei نمایش پست ها
    سلام . چرا نبايد از روش بلوكارت استفاده كنم و به جاش از ويزاي job seeker بگيرم . چه مزيتي اين دوتا روش نسبت به همديگه دارند . ممنونم از توجهتون .
    سلام

برای Blue Card شما نیاز به یک قرارداد کاری با حداقل حقوق پیشنهادی دارین ولی برای ویزا Job Seeker شما بدون داشتن قرارداد می تونین
    برای ویزا 6 ماه اقدام کنین و برین آلمان و دنبال کار بگردین.

قطعا اگر بر اساس رزومه و زبان آلمانی می تونین از ایران قرارداد کاری بگیرین بهتره از روش Blue Card اقدام کنین در غیر این صورت برای ویزا Job Seeker.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوافضا امیرکبیر

سلام بر همه
    دوستان من دنبال گرفتن بلوکارت و قبل از اون پیدا کردن فرصت شغلی هستم ولی چیزی که در سایتهای کاریابی دیدم اینه که همه سابقه ی شغلی حداقل 3 ساله میخوان و برای منی که تازه در شرف فارغ التحصیلی هستم عملا پیدا کردن کار 0 هست! آیا برداشت درستی کردم؟ آیا کسی هست که بدون سابقه کاری تونسته باشه آفر پیدا کنه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط somboliak نمایش پست ها
    سلام بر همه
    دوستان من دنبال گرفتن بلوکارت و قبل از اون پیدا کردن فرصت شغلی هستم ولی چیزی که در سایتهای کاریابی دیدم اینه که همه سابقه ی شغلی حداقل 3 ساله میخوان و برای منی که تازه در شرف فارغ التحصیلی هستم عملا پیدا کردن کار 0 هست! آیا برداشت درستی کردم؟ آیا کسی هست که بدون سابقه کاری تونسته باشه آفر پیدا کنه؟
    بدون سابقه کار و از ایران کارپیدا کردن تقریبا غیرممکنه. البته نمیخوام ناامیدتون کنم ولی با شرابطی که شما میفرمایید خیلی مشکله.
    بهتره شما چندسال در ایران کار کنین و همزمان زبان آلمانیتون رو هم تقویت کنین. بعدش بگردین دنبال کار.
    افرادی هستند سابقه کار دارند حداقل 7-8 سال. ولی کار پیدا نکردند.

سلام
    دوستان مهندسی(مثلامهندسی الکترونیک، کنترل) که درسشونو ایران خوندن و سابقه 2 و3 ساله کار داشتن در ایران و تونستن کار پیدا کنن در المان میشه از تجربه هاشون برای کار پیدا کردن بگن؟ با در نظر داشتن سطح B1 و حضور در آلمان. ممنون میشم اگه تجربه هاتونو بگید.
    ...Move and the way will open

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Ninita نمایش پست ها
    سلام
    دوستان مهندسی(مثلامهندسی الکترونیک، کنترل) که درسشونو ایران خوندن و سابقه 2 و3 ساله کار داشتن در ایران و تونستن کار پیدا کنن در المان میشه از تجربه هاشون برای کار پیدا کردن بگن؟ با در نظر داشتن سطح B1 و حضور در آلمان. ممنون میشم اگه تجربه هاتونو بگید.
    ببینید لزوما تعدا سالهای سابقه کار نمیتونه تعیین کنه که شما قادر به انجام همون کار دربازار آلمان هستین یا خیر.
    ممکنه فردی 8 سال سابقه داشته باشه ولی از پس کاری که در آگهی کار مبینه هم برنیاد. در مقابل ممکنه فردی با 3 سال بتونه انجامش بده.
    ولی خب هر چی سابقه کار بیشتر باشه برای کارفرما هم جذابیت بیشتری داره که فرد با سابقه کار بیشتر رو بگیره.
    من ندیدم کسی با 2-3 سال سابقه کار پیدا کنه. افرادی رو که دیدم در حد Senior بودند در حیطه کاری خودشون با 7-8 سال کار حداقل.
    زبان B1 برای محیط آلمانی زبان پایینه و حداقل باید به یه B2 خوب فکر کنین. هر چند زبان آلمانی تسلط بهش خیلی زمان میبره.
    حضور در آلمان کمکی نمیکنه بهتون. چون بایستی اول رزومه رو بفرستین و بعدش مثلا مصاحبه تلفنی یا اسکایپ و در نهایت میشه ملاقات حضوری.
    بهتره اول بگردین دنبال کار و بعد اینکه چند تا مصاحبه رو هماهنگ کردید برید سفارت و تقاضای ویزا بدید. اون ویزا هم در واقع صدورش خیلی زمانی نمیبره.

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    ببینید لزوما تعدا سالهای سابقه کار نمیتونه تعیین کنه که شما قادر به انجام همون کار دربازار آلمان هستین یا خیر.
    ممکنه فردی 8 سال سابقه داشته باشه ولی از پس کاری که در آگهی کار مبینه هم برنیاد. در مقابل ممکنه فردی با 3 سال بتونه انجامش بده.
    ولی خب هر چی سابقه کار بیشتر باشه برای کارفرما هم جذابیت بیشتری داره که فرد با سابقه کار بیشتر رو بگیره.
    من ندیدم کسی با 2-3 سال سابقه کار پیدا کنه. افرادی رو که دیدم در حد Senior بودند در حیطه کاری خودشون با 7-8 سال کار حداقل.
    زبان B1 برای محیط آلمانی زبان پایینه و حداقل باید به یه B2 خوب فکر کنین. هر چند زبان آلمانی تسلط بهش خیلی زمان میبره.
    حضور در آلمان کمکی نمیکنه بهتون. چون بایستی اول رزومه رو بفرستین و بعدش مثلا مصاحبه تلفنی یا اسکایپ و در نهایت میشه ملاقات حضوری.
    بهتره اول بگردین دنبال کار و بعد اینکه چند تا مصاحبه رو هماهنگ کردید برید سفارت و تقاضای ویزا بدید. اون ویزا هم در واقع صدورش خیلی زمانی نمیبره.
    من برای کسی میگم که الان المان هست و با ویزاش اجازه کار تمام وقت داره. نه کسی که تازه میخواد اپلای کنه از ایران. و میدونم که مسلما کسی که سنیور هست کار براش راحتتر هست! و اینکه داشتن b2 که هیچ c1 هم در المانی کمه! اما منظور من این بود که دوستان از تجارب مشابهی که داشتن برای این شرایط و اپلای کردنشون برای کار بگن. شاید یه سری تجربه ها بتونه کمک کنه. نمیشه که بدون کار مدت طولانی خونه نشست برای زبان و از طرفی کار نامرتبط و دوری از کار مرتبط بعد یک مدت نه تنها ادم کارشو یادش میره بلکه برا رزومه هم خوب نیست! دوستان عزیز اگه تجاربتون رو اینجا بگید ممنون میشم.
    ...Move and the way will open

Junior Member

دوستان سلام مهندس عمرانم با 14 سال سابقه بيمه و دانش زبان آلماني سطح B1 .سوالاتي دارم در زمينه گرفتن تاييديه سابقه كاري تامين اجتماعي :
    1- خودمون سوابق بيمه رو از سايت بگيريم ( با توجه به اينكه درج شده صرفاً !! جهت رويت ) كافي است يا نه ؟
    2- اگه ما مستقيما و بصورت شخصي و بنا بردرخواست ما از بيمه سوابق رو بگيريم آيا اين نكته كه نامه خطاب به اونا نيست قبول ميكنند ؟
    3- برفرض كه قبول بكنند بايد ترجمه بشه يا نه فارسي كفايت ميكنه؟
    و كلا نظر دوستان مخصوصا دوستاني كه آلمان هستند چيه در اينخصوص كه از اينجا دنبال كار باشم يا كه برم آلمان و اونجا موثر تره؟
    ویرایش توسط yooshe : July 24th, 2017 در ساعت 01:36 PM

Junior Member

سلام دوستان
    سوالی داشتم از حضورتون.
    من به جای کارت اقامت معمولی برای بلوکارت اقدام کردم و تونستم این کارت روبگیرم. ولی هرگز پین کدش رو فعال نکردم . درواقع به همراه بلوکارت یک برگه حاویپین کد هم به من دادن، از طرفی اجازه اقامت قبلی ام رو هم که به صورت برچسب رویپاسپورتم چسبیده بودن باطل کردم.
    الان سوالم اینجاست که با همین کارت الکترونیکی بلوکارت و بدون اینکه پین کدیفعال کرده باشم و کلا بدون هیچ کاری بر روی اون، آیا میتونم مسافرت برم؟ یا حتماباید قبلش اکتیو بشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)