نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: CIVIL در آمریکا بدون GRE

پیش فرض CIVIL در آمریکا بدون GRE

در مورد دانشگاه های بدون GRE در آمریکا تو فروم حسابی بحث شده.
    اما خواستم این جا به طور تخصصی واسه مهندسی عمران تاپیک بزنم ببینم کسی اطلاعات داره که عمران بدون GRE تو آمریکا وجود داره یا نه ؟

پیش فرض پاسخ : CIVIL در آمریکا بدون GRE

فکر می کنم GRE در Washington State University الزامی نیست .

با سلام
    من فكر نمي كنم كه دانشگاهي وجود داشته باشه كه GRE نخاد. كلا دانشگاهها رو ميتونيم به دو دسته تقسيم كنيم. بعضي از آنها مثل university of Buffalo يك حداقلي تعيين مي كنند مثل 1200 براي مجموع Verbal و Quantitative. و بعضي هم مثل همين دانشگاه Washington - Seattle حداقلي تعيين نمي كنند و فقط آماري از نمرات GRE قبول شدگان در سنوات قبل خود را داخل وب سايتشون مي زنند. به طور مثال نمره Verbal پذيرفته شدگان دكتري Fall 2008 دانشگاه Washigton فكر كنم 500 بوده.
    در كل دانشگاههاي بالا همشون GRE مي خواهند.
    By
    Regards
    Montazar Rabiei
    Best Wishes

ApplyAbroad Veteran

ohio state رو هم نگاه کن. برای رشته های بیو مدیکال که گفته برای معدل بالای 3 الزامی نیست. شاید برای دپارتمانهای دیگه هم صادق باشه.
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

سلام
    من دانشگاهی تو آمریکا در ارتباط با Civil پیدا نکردم که GRE نخواد، بقول خودشون coast to coast دانشگاههای آمریکا رو زیر و رو کردم ولی جائی رو ندیدم
    چون فکر می کنم برای رشته ای مثل Civil که جز رشته های فنی محسوب میشه لااقل داشتن نمره بخش Q لازمه ...
    در مورد Washington State هم باید بگم یکی از سختگیرترین دانشگاههای ایالتی در شمال غرب آمریکاست و GRE براشون ترجیح داره ...
    من فکر می کنم اگه مثلا تو سایت یه دانشگاه GRE جزء Application Requirement ها نیست ، این معنی اش این نیست که اصلا نیست! بلکه میتونه برای فاند و Assistantship ها تأثیرگذار باشه
    اکثرا اگر جائی چیزی در مورد GRE ننوشته حتما اشاره به این مطلب شده که مثلا---> Prefered but not required این خودش یعنی GRE بی تأثیر هم نیست.(در موردWashington state همینطور بود) لینک زیر:

http://www.ce.wsu.edu/Grads/Graduate%20Handbook.pdf

Ohio State هم : http://admissions.osu.edu/grad/gradr...Submit2=Submit
    در مورد ایالت های شمال شرق من تقریبا بالای 90 درصد مطمئنم که GRE براشون ملاک مهمیه!

دانشگاه Idaho هم برای رشته عمران GRE نمیخواد .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)