صفحه 428 از 428 نخستنخست ... 328378418419420421422423424425426427428
نمایش نتایج: از شماره 4,271 تا 4,277 , از مجموع 4277

موضوع: راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

Junior Member Babak91Karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    من این سرویس ها رو برای افراد تحصیل کرده و دانشگاهی و حتی دانشجوها هم توصیه نمیکنم. سطح برنامه ها بسیار پایین و بی کیفیت است و در واقع از حضور شما برای دریافت بودجه های دولتی استفاده میشود.
    شاید در هر مرکز فقط یک برنامه مفید پیدا کنید که بدردتون بخوره.
    البته برای افرادی که زبانشان در حد بسیار پایین باشه میتونه کارایی داشته باشه.
    ولی فکر کنم برای شما هدر دادن زمان، انرژی و هزینه باشه.
    سلام
    در صورتی که من با ویزای کار کانادا باشم هم میتونم از این کلاسها و بورسش استفاده کنم ؟
    در ونکوور

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak91Karimi نمایش پست ها
    سلام
    در صورتی که من با ویزای کار کانادا باشم هم میتونم از این کلاسها و بورسش استفاده کنم ؟
    در ونکوور
    خیر. این سرویسها تنها برای افراد مهاجر هستند. حتی افرادی که از داخل کانادا برای مهاجرت اقدام میکنند هم مجاز به استفاده از این سرویسها نیستند
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    خیر. این سرویسها تنها برای افراد مهاجر هستند. حتی افرادی که از داخل کانادا برای مهاجرت اقدام میکنند هم مجاز به استفاده از این سرویسها نیستند
    حتی افراد سیتیزن هم نمی توانند استفاده کنند. برای کسانی است که پی ار دارند.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak91Karimi نمایش پست ها
    سلام
    در ونکوور
    در اونتاریو غیر از نیو کامرها( سیتیزن یا ویزیتور) هم میتوانن از این کلاس ها ا استفاده کنند ولی برای آنها رایگان نبوده وباید بابت کلاس ها پول پرداخت کنند. منظورتون از بورس رو هم متوجه نشدم.

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم خوشحال می شم راهنمایی کنید من می خوام برم مونترال برای زندکی چهار سال و نیم قبل لند کردم و برگشتم ایران مجددا دو سال قبل رفتم ونکوور بچم به دنیا اومد ث۴ ماه بودم وبرگشتم ایران حالا می خوام برم مونترال برای زندگی اما از اعتبار پی آرمون ۷ ماه مونده می خواستم ببینم تو فرودگاه ممکن ایراد بگیرن که چرا دو سال را کامل پر نکردم ؟ و اگه افسر پرسید چی بگم بهتر ؟ و اینکه یه سریها می گن برم تورنتو از اونجا برم مونترال چون تورنتو فرودگاهش بزرگتر و شلوغتر کمتر گیر می دن . ممنون می شم جواب بدین

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط nila95 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال داشتم خوشحال می شم راهنمایی کنید من می خوام برم مونترال برای زندکی چهار سال و نیم قبل لند کردم و برگشتم ایران مجددا دو سال قبل رفتم ونکوور بچم به دنیا اومد ث۴ ماه بودم وبرگشتم ایران حالا می خوام برم مونترال برای زندگی اما از اعتبار پی آرمون ۷ ماه مونده می خواستم ببینم تو فرودگاه ممکن ایراد بگیرن که چرا دو سال را کامل پر نکردم ؟ و اگه افسر پرسید چی بگم بهتر ؟ و اینکه یه سریها می گن برم تورنتو از اونجا برم مونترال چون تورنتو فرودگاهش بزرگتر و شلوغتر کمتر گیر می دن . ممنون می شم جواب بدین
    قبلا جایی خوانده بودم که اگر هنگام ورود به کانادا وضعیتتان به گونه ای باشد که حتی درصورت ماندن کامل تا زمان انقضای کارتتان شرط حفظ اقامت (2 سال از 5 سال) برقرار نگردد ممکن است از ورود شما به کانادا جلوگیری شود.
    ولی درضورتیکه بتوانید وارد شوید دیگر مشکلی برای حضور در کانادا و زندگی ندارید مگر آنکه پس از انقضای کارت اقامتتان اشتباها قصد استفاده از آن را به عنوان کارت شناسایی داشته باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

اسکاربرو در کل برای زندگی خانواده مناسب هست یا خیر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)