صفحه 421 از 428 نخستنخست ... 321371411412413414415416417418419420421422423424425426427428 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,201 تا 4,210 , از مجموع 4277

موضوع: راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

دوستان من هنوز در مورد منزل موقت سوال دارم چنانچه هرکدام از عزیزان اطلاعی دارند ممنون میشم منرو هم در جریان بگذارند

سوال بعديم در مورد خوراكي هاست: مثلا من مي تونم بذر سبزي با خودم بيارم؟ يا چند تا دبه عسل؟ البته عسل رو به اين دليل ميگم كه قبل از اينكه برنامه ي اومدنمون قطعي بشه يه مقدار عسل اعلا دوستي برامون فرستاده و خوب حيفمون مياد ... .
    سوال بعديم در مورد خونه ي موقتي هست كه تاقبل از پيدا كردن مسكن دائم ساكن ميشيم، دوستي در امريكا دارم كه مي گفت هتل آپارتمان قيمت مناسب تري داره نسبت به منزل موقتِ مبله در امريكا، در كانادا هم اينچنينه؟

Local Moderator

سلام
    تعدادی از پستهای اخیر جهت حفظ هماهنگی بین مباحث به تاپیک همه جیز درباره حیوانات خانگی در کانادا منتقل شد.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Rh4029 نمایش پست ها
    دوستان عزيز سلام
    نميدونم چرا اينقدر خلوته اينجا!!!
    حقيقتش ما يك خانواده ي مذهبيِ ٥ نفره هستيم كه ان شاءالله تا حدود سه ماه ديگه به مونترئال ميريم. با دو دختر جوان و يك پسر ٥ ساله.
    اول اينكه، ظاهرا بچه هايي كه از ايران ميان بايد دو سال فرانسه بخونند و بعد وارد مدارس اونجا بشن! اين مطلب صحت داره؟
    دوم راجع به منازل مبله سوال داشتم؟ دوستاني كه منزل مبله تهيه كردند، قبل از اسكانشون در منزل آيا منزل رو شستشو و نظافت كردند؟ چگونه؟
    سوال بعديم در مورد خوراكي هاست: مثلا من مي تونم بذر سبزي با خودم بيارم؟ يا چند تا دبه عسل؟ البته عسل رو به اين دليل ميگم كه قبل از اينكه برنامه ي اومدنمون قطعي بشه يه مقدار عسل اعلا دوستي برامون فرستاده و خوب حيفمون مياد ... .
    سوال بعديم در مورد خونه ي موقتي هست كه تاقبل از پيدا كردن مسكن دائم ساكن ميشيم، دوستي در امريكا دارم كه مي گفت هتل آپارتمان قيمت مناسب تري داره نسبت به منزل موقتِ مبله در امريكا، در كانادا هم اينچنينه؟
    دوستان حتما حق ميدن به من ... اگر سوالاتم ابتدايي و ... است.
    و پيشاپيش هم تشكر مي كنم از دوستاني كه وقت مي ذارن و راهنماييم مي كنند.������������
    در مونترال می تونید برای بچه هاتون اگه خیلی خیلی مذهبی هستید (اینطور که گفتید آدم می گه پس چرا کانادا و مونترال؟! آخه مونترال بیشترین تعداد یهودیها رو در آمریکای شمالی پس از نیویورک داره) اما خوبیش اینه که بیشترین مسلمانهای کانادا هم در کبک زندگی می کنند داشتم می گفتم که میتونید به سایت khoei.ca یه سر بزنید که اینا مدرسه مذهنی دارند که بهش می گن الهدی. برنامه هاشون هم مثل ایران یعنی اصلا دارید می رید حسینیه های جنوب تهران. اینها قدیمی ترین در کانادا هستند و یه جورایی خیلی معتریند.

Junior Member

دوستانی که ساکن هالیفکس هستن ، اطلاعاتی دارن در اختیار کسانی که عازم هستن بذارن؟

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

خيلي از چيزهايي كه قبلا تو كانادا نبود و مجبور بوديد با خودتون از ايران بياريد الان هست. اطلاعات قديمي خيلي قابل استناد نيستند. به تاريخ نوشته ها دقت كنيد.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Senior Member

D
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rh4029 نمایش پست ها
    دوستان من هنوز در مورد منزل موقت سوال دارم چنانچه هرکدام از عزیزان اطلاعی دارند ممنون میشم منرو هم در جریان بگذارند
    بستگی به بودجتون داره. منزل مبله گرون در میاد براتون. مبتونید برید توی سایت kijiji.ca و شهر مونترال رو انتخاب کنید و در قسمت منزل قیمت های منزل مبله رو ببینید
    حالا هتل اپارتمان ارزون تر در میاد یا منزل مبله یا motel یا B&B اینها بستگی به اولویت های شما و بودجه تون داره
    عسل میشه بیارید
    بذر تا جایی که یادمه اصلا اوردنش خلافه
    خونه رو هم میتونید تمیز کنید اما بستگی به این داره که کی تحویل میگیرین و کی میخواین از اسکان موقتتون خارج شید.
    پیروز باشید.

Junior Member

سلام دوستان
    من تازگی ها اومدم مونترال، میخواستم یک دستگاهی که حدود سه کیلو میشه رو ایران بفرستم، چون شهرستان میخوام بفرستم اگه نخوام بدم به مسافر و غیره، بهترین راه چی هست؟ چه جوری پستش کنم که مطمئن باشم به ایران می رسه؟ از کدوم خدمات پست بین المللی استفاده کنم ؟

Junior Member

ا سلام ،دوستان خانواده بدر و مادر من ماه اینده از طریق سرمایه گذاری وارد کبک میشن من میخواستم ببینم کسی میتونه من رو به یک تابیک مرتبط که از لحظه ورود تا انجام کارهای اداری چه بروسه ای هست راهنمایی کنه یا شخص فارسی زبان قابل اعتماد در مونترال برای کمک معرفی کنه بی نهایت ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط huda1363 نمایش پست ها
    ا سلام ،دوستان خانواده بدر و مادر من ماه اینده از طریق سرمایه گذاری وارد کبک میشن من میخواستم ببینم کسی میتونه من رو به یک تابیک مرتبط که از لحظه ورود تا انجام کارهای اداری چه بروسه ای هست راهنمایی کنه یا شخص فارسی زبان قابل اعتماد در مونترال برای کمک معرفی کنه بی نهایت ممنون
    همين جا سوالهاتون را بپرسيد دوستان ساكن كبك راهنماييتون ميتونن.
    گروه هاي فيس بوك را هم چك كنيد .

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

دوستان من میخوام برای پدر و مادرم دعوتنامه بفرستم. سوالم اینه که لازمه دعوتنامه رو NOTARY PUBLIC ببرم یا نیازی نیست و امضا کنم کافی هستش؟! و دیگه اینکه اگر نیاز هست در تورنتو و در محدوده دان میلز و شپرد جایی رو میشناسید که قیمتش خوب باشه؟ یادمه پشت فیرویو مال یه جا بود ولی الان که شاغلم نمیدونم هنوز برام مجانی انجام میده یا نه؟!
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)