صفحه 10 از 428 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 4277

موضوع: راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردین به كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezazamani نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از تجربیات خوب دوستان من تازه پاس ریکواست شدم می خوام بدونم به نظر شما تو زمستون وارد تورنتو بشم یا بهار ؟ چون باید هرچه زودتر برای بلیط اقدام کنم با توجه به اینکه نزدیک ژانویه ویزا دست ما می رسه ( من و همسرم) لطفا نظرات تجربیات و دلایل خود را بیان کنید تا ما هرچه زودتر بتونیم تصمیم بگیریم در ضمن هیچ آشنایی هم در تورنتو نداریم ممنونم.
    اومدن در اين ماه به علت سرماى زيادش كمى تو ذوقتون بخوره و چون اوايل ورود رفت و آمد بيشترى داريد بيشتر اذيت مى شيد درسته كه سيستم حمل و نقل خيلى خوب كار مى كنه ولى خوب معطلى هايي هم داره. ولى باعث مى شه جلوتر بيفتيد. اگر سرما اذيتتون نمى كنه مى تونيد بياييد همانطور كه خيلى ها در فصل زمستان وارد مى شوند.

coins.jpg

اينم پول خرد رايج در كانادا
    واسه تازه واردين ميتونه جالب باشه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aperspol نمایش پست ها

اينم پول خرد رايج در كانادا
    واسه تازه واردين ميتونه جالب باشه
    سکه 50 سنتی البته در عمل رایج نیست. شاید فقط برای کلکسیونرهاست.
    در ضمن اسمهای سکه ها رو (مثل loonie، dime,...) رو بجای عددش زیاد استفاده میکنند و حتما بخاطر بسپاریدشون.

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

دقيقا پنجاه سنتي فقط تو كلكسيون هاست.
    پنج سنتي: نيكل
    ده سنتى : دايم
    بيست و پنج سنتي: كوارتر
    يك دلاري: لوني
    دو دلاري: توني

سلام دوستان ما ویزام رو گرفتیم برای بهار میریم.میخواستم بدونم اثاث خونه چی ببرم و اگر وسایل رو فریت کنم در کانادا اذیت نمی کنن و مالیات نمی گیرند،از دوستانی که اونجا هستن و این دوران رو گذروندن خواهش می کنم کمکم کنند.قیمت اثاث خونه در کانادا نسبت به ایران چه جوری هست؟
    ممنونم........

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط samira mohseni نمایش پست ها
    سلام دوستان ما ویزام رو گرفتیم برای بهار میریم.میخواستم بدونم اثاث خونه چی ببرم و اگر وسایل رو فریت کنم در کانادا اذیت نمی کنن و مالیات نمی گیرند،از دوستانی که اونجا هستن و این دوران رو گذروندن خواهش می کنم کمکم کنند.قیمت اثاث خونه در کانادا نسبت به ایران چه جوری هست؟
    ممنونم........
    اگر از قبل اثاث خونه زیاد دارید که لااقل یک کانتینر رو بگیره میتونید فریت کنید، وگرنه از ایران هیچ اثاث جدید برای آوردن نخرید. کانادا همه چی ارزونتر است.

Senior Member fanta آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر از قبل اثاث خونه زیاد دارید که لااقل یک کانتینر رو بگیره میتونید فریت کنید، وگرنه از ایران هیچ اثاث جدید برای آوردن نخرید. کانادا همه چی ارزونتر است.
    در حالت کلی اکثر موارد رو میتونید اینجا بخرید غیر از موارد معدودی که بنا به دلایلی منجمله فرهنگ استفاده ای که به اون عادت کرده ایم اینجا نیست و یا کمیاب است اما این رو هم در نظر بگیرید که اگر از نظر بودجه محدودیت دارید و کار رو هم کمی دیرتر پیدا کنید، خود مسئله خرید لوازم در بدو ورود بدلیل ذهنیت معادل سازی قیمت با ریال در ذهن و فشاری که به پس اندازتون وارد میکنه خرید کردن رو با استرس همراه میکنه. تا زمانی که سرکار برید و به دلار درآمد داشته باشید و خرج کنید. من به شخصه از فریت وسایلمون که زیاد هم بود، هرگز پشیمون نشدم و یکی از بهترین تصمیم هامون تو پروسه مهاجرت میدونم با وجود اینکه تقریبا نصف وسایل رو تو ایران نو خریدیم و اینجا بغیر از موارد خوراکی و برقی بندرت خرید دیگه ای داشته ایم.
    Don't feed the trolls

Member navid4412 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architect

منم دیروز رسیدم، و با ورودم اولین برف واقعی را هم به تورنتو آوردم. من در Markham ساکن شدم، چیزی که تو ذوقم زد این بود که اینجا کانادائی خیلی کم است ، همه چینی هندی سریلانکائی پاکستانی و ..... هستند
    امروز دارم میرم دنبال کارهای گواهینامه ، اینم بگم در قسمت مهاجرت فرودگاه 5 دقیقه هم کارهام طول نکشید طوریکه با یه دوست سیتیزن کانادا که در فرانکفورت دیدمش در یک زمان از فرودگاه خارج شدیم
    فایل Dec 2005
    ارسال آپدیت Aug 2010دریافت مدیکال در لندن 26 سپتامبر 2011

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد متالورژي - صنعتي اصفهان و اميركبير

مبارکه نوید جان . خوشحالم که به سلامتی کارها انجام شده . توی برگه ضمیمه ویزا نوشته توی فرودگاه اینترویو کوتاهی داریم . میخواستم بپرسم منظورشون چیه و چه سوالهایی کردند ؟ شما هم خونه از قبل گرفته بودی؟ الان همه جا باز هست ؟
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : 7 جولاي 2005 تاريخ ارسال مدارك آپديت : 1 دسامبر2009
    دریافت مدیکال در لندن 12 سپتامبر 2011- پاسپورت ریکوئست 4 نوامبر 2011 - دریافت ویزا : 28 دسامبر 2011 * کل پروسه :نزدیک 77 ماه

Member navid4412 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architect

ممنون، نه من اینترویو نشدم، من فعلا منزل برادرم ساکن شدم، برنامه داریم بیسمنت رو درست کنم و برم اونجا.
    بعضی ها باز هستند، حساب بانکی باز کردم، سوشیال نامبر را هم گرفتم،
    برای دیدن حسابدار رفتم که نبود، شماره تلفن مترجم را هم که اداره راهنمائی رانندگی داد هم تا 2 ژانویه بسته بودن
    فایل Dec 2005
    ارسال آپدیت Aug 2010دریافت مدیکال در لندن 26 سپتامبر 2011

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)