صفحه 106 از 428 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156206 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 4277

موضوع: راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردین به كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam79 نمایش پست ها
    ممنون هدی جان. سایز تشک دو نفره های ایران کدومه؟ کینگ هست؟ اخه میخوام از ایزان ملحفه بیارم میخوام سایزشو بدونم. پس اینجوری که معلومه سایز تخت ها هم 4 مدله نه؟
    اگه راستشو بخواهي از چهار مدل هم بيشتره ولي اصلي ترين و فراوان ترينش همون چهارتاست. مي توني سايز ملحفه ها كه مدلشون هم متفاوته را تو گوگل پيدا كني. سايز تختت را چك كن:
    و قبل از دوختن ملحفه و روبالشي برآورد قيمت كن.
    http://www.pureegyptiancotton.com/size

سلام دوست عزيز. از نظر قانوني فردي كه متقاضي اصلي هست ميتونه جدا و در ابتدا لند كنه و بقيه افراد بعدا ولي حتما تا موقعي كه ويزاشون اعتبار داره. ولي بدلايل عديده بهتره كه با هم لند كنن. يكيش اينه كه معمولا فرصت كمه و فرد اگه جدا بياد كارت اقامتش تا اون موقعي كه بقيه ميخوان برن نيومده و يا بايد اونا رو تنها بفرسته كه خوب سختياي خودشو داره و بعضا اصلا كار مناسبي نيست و اگه بخواد مدارك سفر بگيره كه باز بايد درخواست بده و سفارت كانادا و روز از نو روزي از نو ...[/QUOTE]

مهران عزیز ممنون از زحمتی که برای پاسخ دادن کشیدید ولی من با نهایت شرمندگی متوجه منظور حضرتعالی توی این فرمایشات شما (بلد شده) نشدم. ممکنه تقاضا کنم بیشتر توضیح بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    جناب payam
    اگه شما main applicant هستيد مي تونيد قبل از خانواده لند كنيد و مقدمات كار را فراهم نماييد البته اگر همسر گرامي سليقه شمارا قبول دارند...
    سلام خانم دکتر. من شرمنده سرکارعلیه هستم که همیشه زحمت پاسخ دادن به همه دوستان من جمله حقیر رو میکشید.
    بله من main applicant هستم ولی همسر بنده میخواد منو پیش مرگ کنه میگه اول تو برو بعدا ما میایم. در مورد سلیقه خدا رو شکر شانس آوردم که آدم سختگیری نیست. حالا من تصور میکنم اینجوری که من زودتر بیام برای بچه ها که بعدا به من ملحق میشن هم بهتره و هم من دستم برای بررسی و تفحص و جهانگردی (روم نشد بگم ول....) بازتره. من فقط ترسم از لحظه ورود بچه ها بعد از من به فرودگاه هست. من راجع به برگه لندینگ هیچ اطلاعی ندارم. یه برگ هست یا به تعداد نفرات؟ اونجا گیر نمیدن که چرا اینطوری اومدین؟ دوستانی بودن که این کار رو کرده باشن یا من اولین نفرم؟
    تقدیر ، تقویم انسانهای عادیست و تغییر ، تدبیر انسانهای عالیست.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Payam1981 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز. از نظر قانوني فردي كه متقاضي اصلي هست ميتونه جدا و در ابتدا لند كنه و بقيه افراد بعدا ولي حتما تا موقعي كه ويزاشون اعتبار داره. ولي بدلايل عديده بهتره كه با هم لند كنن. يكيش اينه كه معمولا فرصت كمه و فرد اگه جدا بياد كارت اقامتش تا اون موقعي كه بقيه ميخوان برن نيومده و يا بايد اونا رو تنها بفرسته كه خوب سختياي خودشو داره و بعضا اصلا كار مناسبي نيست و اگه بخواد مدارك سفر بگيره كه باز بايد درخواست بده و سفارت كانادا و روز از نو روزي از نو ...
    مهران عزیز ممنون از زحمتی که برای پاسخ دادن کشیدید ولی من با نهایت شرمندگی متوجه منظور حضرتعالی توی این فرمایشات شما (بلد شده) نشدم. ممکنه تقاضا کنم بیشتر توضیح بدین.

سلام خانم دکتر. من شرمنده سرکارعلیه هستم که همیشه زحمت پاسخ دادن به همه دوستان من جمله حقیر رو میکشید.
    بله من main applicant هستم ولی همسر بنده میخواد منو پیش مرگ کنه میگه اول تو برو بعدا ما میایم. در مورد سلیقه خدا رو شکر شانس آوردم که آدم سختگیری نیست. حالا من تصور میکنم اینجوری که من زودتر بیام برای بچه ها که بعدا به من ملحق میشن هم بهتره و هم من دستم برای بررسی و تفحص و جهانگردی (روم نشد بگم ول....) بازتره. من فقط ترسم از لحظه ورود بچه ها بعد از من به فرودگاه هست. من راجع به برگه لندینگ هیچ اطلاعی ندارم. یه برگ هست یا به تعداد نفرات؟ اونجا گیر نمیدن که چرا اینطوری اومدین؟ دوستانی بودن که این کار رو کرده باشن یا من اولین نفرم؟ [/QUOTE]

خواهش مي كنم.
    بله چرا كه نه؛ هم فاله هم تماشا هم صرفه جويي در هزينه. افراد كمي نيستند كه ابتدا مين اپليكنت وارد مي شه و بعد از سياحت و زيارت دنبال خونه و وسايل مي گرده همه چيز كه مهيا شد عيال و اولاد بعدا جلوس مي فرمايند و مي رند دنبال سين كارت و بيمه و... اينكار خصوصا وقتي تو دوره سرما وارد بشيد خوب جواب مي ده.
    منظور دوستمون هم فكر كنم اين بوده كه چون كارت پي ارتون جدا مي اد دچار مشكل مي شيد كه اگه قصد برگشت فوري نداريد، مسئله مهمي نيست.

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

من کلگری هستم. به هرحال چیزی نیست که حیاتی باشه اما خوب داشتنش خوبه. من فقط شبا موقع خواب روشن میکنم و به نظرم خواب آدم راحت تر میشه. من قبلن صبح ها که بیدار میشدم پوستم خیلی خشک میشد و خارش دشت اما دیگه الان مشکلی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam79 نمایش پست ها
    مرطوب کننده هوا چرا؟ شما کجا هستین؟ ببخشید چون حساسیت دارم به هوای خشک میپرسم. احتمالا تورونتو که نیستید نه؟

رشته و دانشگاه

از اونجايي كه قصدم از طرح اين سوال جنبه عمومي پيدا مي كنه، اينجا مطرحش مي كنم:
    هدي جان
    مي دوني كه بيشتر اطلاعات اينجا مربوط به تورنتو است و جديدا در مورد كلگري و ادمونتون هم تاپيك خودشو داريم كه خيلي مفيد بوده...
    متاسفانه تاپيك مربوط به ونكوور نداريم و اطلاعاتش كم و مربوط به بعضي از دوستانه كه برخي از اوقات به اينجا سر مي زنند. اگه فكر مي كني بعد از ورودت به ونكوور مي توني مدتي در مورد اون شهر اطلاعات رساني كني، مي تونيم تاپيك مختص به خودشو باز كنيم و شما و ديگر دوستان مقيم به دوستان كمك كني.
    لطفا نظرت را بگو تا شروع كنيم.

رشته و دانشگاه

مريم جان،
    هواي تورنتو مرطوبه نگران نباش.

از اونجايي كه قصدم از طرح اين سوال جنبه عمومي پيدا مي كنه، اينجا مطرحش مي كنم:
    هدي جان
    مي دوني كه بيشتر اطلاعات اينجا مربوط به تورنتو است و جديدا در مورد كلگري و ادمونتون هم تاپيك خودشو داريم كه خيلي مفيد بوده...
    متاسفانه تاپيك مربوط به ونكوور نداريم و اطلاعاتش كم و مربوط به بعضي از دوستانه كه برخي از اوقات به اينجا سر مي زنند. اگه فكر مي كني بعد از ورودت به ونكوور مي توني مدتي در مورد اون شهر اطلاعات رساني كني، مي تونيم تاپيك مختص به خودشو باز كنيم و شما و ديگر دوستان مقيم به دوستان كمك كني.
    لطفا نظرت را بگو تا شروع كنيم.
    تاپیک مربوط به ونکوور که هست
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...8%D9%88%D8%B1)
    ولی من حتمن حتمن بعد از ورود هر چی رو تجربه کنم با جزئیات توش وارد می‌کنم، برای اینکه خودم پدرم دراومد تا ذره ذره این اطلاعات رو از اینور و اونور واسه ونکوور پیدا کردم
    واقعن دوست دارم اینها رو به اشتراک بذارم تا بچه‌هایی که جدید میان یا تازه ونکوور رو انتخاب کردن، بتونن ازش استفاده کنن

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    تاپیک مربوط به ونکوور که هست
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...8%D9%88%D8%B1)
    ولی من حتمن حتمن بعد از ورود هر چی رو تجربه کنم با جزئیات توش وارد می‌کنم، برای اینکه خودم پدرم دراومد تا ذره ذره این اطلاعات رو از اینور و اونور واسه ونکوور پیدا کردم
    واقعن دوست دارم اینها رو به اشتراک بذارم تا بچه‌هایی که جدید میان یا تازه ونکوور رو انتخاب کردن، بتونن ازش استفاده کنن
    خوب خيلي هم عالي شد. درست گفتي الان يادم اومد ولي بنده خدا اونقدر مهجور مونده كه پاك فراموش كردم كه وجودي هم داره!!
    هدي جان
    واقعا پيدا كردن اطلاعات و جمع آوريش و مهمتر از اون سخاوتمندانه بخشيدنش، كار آسوني نيست. اميدوارم با وجود شما اون تالار جون بگيره شايد هم از علي آقاي گل بخواهيم اسم اون تالار را عوض كنه تا بيشتر به چشم بياد...
    اميدوارم طبق قانون جذب هر چه مي بخشي به تو باز گرده و حتي بالاتر، طبق فرمايش پرودگار مهربانمون ده برابر.

خوب خيلي هم عالي شد. درست گفتي الان يادم اومد ولي بنده خدا اونقدر مهجور مونده كه پاك فراموش كردم كه وجودي هم داره!!
    هدي جان
    واقعا پيدا كردن اطلاعات و جمع آوريش و مهمتر از اون سخاوتمندانه بخشيدنش، كار آسوني نيست. اميدوارم با وجود شما اون تالار جون بگيره شايد هم از علي آقاي گل بخواهيم اسم اون تالار را عوض كنه تا بيشتر به چشم بياد...
    اميدوارم طبق قانون جذب هر چه مي بخشي به تو باز گرده و حتي بالاتر، طبق فرمايش پرودگار مهربانمون ده برابر.
    ممنون از دعای قشنگت
    مطمئن باشید من اگر زنده باشم و به اینترنت هم دسترسی داشته باشم، اون تاپیک رو آبادش می‌کنم
    البته یکی دو تا دوستان دیگه هم هستن که می‌دونم دارن می‌رن ونکوور، شاید اونها هم بتونن کمک کنن

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Management (Erasmus University Rotterdam

I'm here too

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)