صفحه 11 از 428 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 4277

موضوع: راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردین به كانادا

سلام دوست عزیز
    با امید موفقیت شما در زندگی جدید
    میخواستم بپرسم کدوم بانک حساب باز کردید و آیا برای باز کرن حساب بانکی از شما درخواست پرمیت نکردند؟ (به دلیل تحریم شدن ایران) آخه جدیدا دارن برنامه های عجیب غریبی پیاده میکنند
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط navid4412 نمایش پست ها
    ممنون، نه من اینترویو نشدم، من فعلا منزل برادرم ساکن شدم، برنامه داریم بیسمنت رو درست کنم و برم اونجا.
    بعضی ها باز هستند، حساب بانکی باز کردم، سوشیال نامبر را هم گرفتم،
    برای دیدن حسابدار رفتم که نبود، شماره تلفن مترجم را هم که اداره راهنمائی رانندگی داد هم تا 2 ژانویه بسته بودن
    Culture lives in everything we do

ممنون، نه من اینترویو نشدم، من فعلا منزل برادرم ساکن شدم، برنامه داریم بیسمنت رو درست کنم و برم اونجا.
    بعضی ها باز هستند، حساب بانکی باز کردم، سوشیال نامبر را هم گرفتم،
    برای دیدن حسابدار رفتم که نبود، شماره تلفن مترجم را هم که اداره راهنمائی رانندگی داد هم تا 2 ژانویه بسته بودن
    سلام دوست گرامی،

آیا افتتاح حساب بانکی و گرفتن سین نامبر رو میشه یکروزه انجام داد؟

2-آیا برای افتتاح حساب بانکی باید از بانک وقت قبلی بگیریم؟اگر وقت و حوصله داشتید مختصر و مفید توضیح بدید.

متشکرم و موفق باشید.

Member navid4412 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architect

برای افتتاح حساب یک روزه انجام انجام شد، TD بانک ، کارت ATM را گرفتم برای کردیت کارت گفت باید با سابقه بانکی بیشتری داشته باشی
    احتمال دارد به وقت قبلی نیاز باشد، چون اولین سئوالی که پرسید این بود که وقت قبلی داشتید؟ اما برادرم سراغ یکی از کارمند ها رو گرفت و به اون مراجعه کردیم.
    پرمیت را نمیدونم چی است، 2 تا مدرک شناسائی خواستند من هم پاسپورت ایران و آخرین برگه CPR که در فرودگاه دادند را نشون دادم.
    فایل Dec 2005
    ارسال آپدیت Aug 2010دریافت مدیکال در لندن 26 سپتامبر 2011

Member navid4412 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architect

دوستان با تجربه ، سریع ترین راه برای دریافت کردیت کارد چیست و در چه بانکی؟
    فایل Dec 2005
    ارسال آپدیت Aug 2010دریافت مدیکال در لندن 26 سپتامبر 2011

Senior Member fanta آواتار ها

میتونید تو همون شعبه بانکی که حساب باز کردید بگید که کردیت کارت Secure میخواهید، یه مقدار از پولتون رو بلوکه میکنه و در ازاش بهتون کردیت کارت میدن.
    Don't feed the trolls

من نمي دونم چرا بعضي ها مي گن نمي شه! واسه من كه خيلي راحت شد. من از همون بانكي كه توش حساب داشتم يعني TD كرديت كارت درخواست كردم. يه وقت بهم دادن و بعدش با يكي از مشاورين اونجا حرف زدم.گفتش كه چون هنوز كرديت ندارين به اندازه مبلغ كارت اعتباري (2500 دلار) از حساب جاريتون رو بلوك مي كنيم كه نمي تونيد برداشتش كنيد. بعد هم يه مشت فرم پر كردم و دو هفته بعد در خونه كارت رو تحويل گرفتم و بعدش به صورت تلفني فعالش كردم . همين ...خيلي ساده! در ضمن موضوع مربوط به پنج ماه قبله..ولي گمون نكنم هيچ تغييري كرده باشه..من فقط شنيدم ديگه امكان باز كردن حساب در بانك هاي كانادا براي ايراني ها از داخل ايران و قبل از لندينگ نيست (اون رو هم راستش فقط شنيدم)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط someone2009 نمایش پست ها
    من نمي دونم چرا بعضي ها مي گن نمي شه! واسه من كه خيلي راحت شد. من از همون بانكي كه توش حساب داشتم يعني TD كرديت كارت درخواست كردم. يه وقت بهم دادن و بعدش با يكي از مشاورين اونجا حرف زدم.گفتش كه چون هنوز كرديت ندارين به اندازه مبلغ كارت اعتباري (2500 دلار) از حساب جاريتون رو بلوك مي كنيم كه نمي تونيد برداشتش كنيد. بعد هم يه مشت فرم پر كردم و دو هفته بعد در خونه كارت رو تحويل گرفتم و بعدش به صورت تلفني فعالش كردم . همين ...خيلي ساده! در ضمن موضوع مربوط به پنج ماه قبله..ولي گمون نكنم هيچ تغييري كرده باشه..من فقط شنيدم ديگه امكان باز كردن حساب در بانك هاي كانادا براي ايراني ها از داخل ايران و قبل از لندينگ نيست (اون رو هم راستش فقط شنيدم)
    درسته اما باید توجه کرد که این روش بیشتر مثل یک کردیت کارت prepaid است. در واقع شما پول خودتون رو خرج میکنید نه اعتبار بانکی رو/ ولی نگران نباشید بمحض اینکه یک کار ثابت پیدا کنید اینقدر فرم های کردیت کارتهای جورواجور در خونه تون میفرستند که همه اش رو میریزید توی زباله. یادتون باشه تعداد زیادی کردیت کارت نگیرید که بعدا برای گرفتن وام بانکی ممکنه مشکل ایجاد کنه.

ما هم در تی دی کردیت داریم براحتی بما دادند و هیچ پولی رو هم بلوکه نکردند.البته باید خیلی حواستان به حساباتو ن باشه مثلا بسته به نوع حساب دبیت یا چکینگ مبلغی به نام infinity fee از شما کم میکنن که اگر یه مقدار تعیین شده پول در حساب باشه اون فی رو برنمیدارن که در مورد ما یک ماه برداشتند و بعد از اینکه به تلر بانک گفتیم چرا اینو برداشتین عذر خواهی کرد و اونو برگردوند.

کسی اطلاع داره که گرفتن کردیت کارت secured از بانکهای کانادا مثل TDچند روز طول میکشه؟

آیا استفاده از این نوع کارت کمکی به افزايش كرديت در بانك هاى كانادا میکنه؟

چه تفاوتی(مزیتی) هست بین اینکه هزینه ها رو بصورت نقدی وبا اسکناس بپردازیم یا با این نوع کارت؟

آیا وقتی با استفاده از این نوع کارت خرید میکنیم،باز هم بعد از مدت زمان معین برامون صورت حساب می آید و اطلاع میده که چه قدر خرج کردیم و بالطبع به بانک بدهکار می باشیم و باید این مبلغ رو به بانک بپردازیم؟

اگر این کارت رو بگیریم اما به هر دلیلی(مثل مسافرت به خارج از کشور) ازش استفاده نکنیم، باز هم میتونه کمکی به افزايش كرديت در بانك هاى كانادا بکنه؟

آیا بعد ازاینکه مبلغی پول درحساب بانکی کانادا میگذاریم ،برای افرایش کردیت باید حتما حساب در گردش باشه و مرتبا مبالغی از حساب برداشته یا به حساب گذاشته بشه؟
    و آخر اینکه ایا باید ماهیانه مبلغی رو به بانک بعنوان حق الزحمه بپردازیم؟در اینصورت در زمانی که در خارج از کانادا بسر میبریم چطوری این مبلغ روباید بپردازیم؟خود بانک از حسابمون اون حق الزحمه رو بر میداره؟
    ویرایش توسط BANAFSHE07 : January 9th, 2012 در ساعت 05:44 PM

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

نقل قول نوشته اصلی توسط BANAFSHE07 نمایش پست ها
    کسی اطلاع داره که گرفتن کردیت کارت secured از بانکهای کانادا مثل TDچند روز طول میکشه؟

آیا استفاده از این نوع کارت کمکی به افزايش كرديت در بانك هاى كانادا میکنه؟

چه تفاوتی(مزیتی) هست بین اینکه هزینه ها رو بصورت نقدی وبا اسکناس بپردازیم یا با این نوع کارت؟

آیا وقتی با استفاده از این نوع کارت خرید میکنیم،باز هم بعد از مدت زمان معین برامون صورت حساب می آید و اطلاع میده که چه قدر خرج کردیم و بالطبع به بانک بدهکار می باشیم و باید این مبلغ رو به بانک بپردازیم؟

اگر این کارت رو بگیریم اما به هر دلیلی(مثل مسافرت به خارج از کشور) ازش استفاده نکنیم، باز هم میتونه کمکی به افزايش كرديت در بانك هاى كانادا بکنه؟

آیا بعد ازاینکه مبلغی پول درحساب بانکی کانادا میگذاریم ،برای افرایش کردیت باید حتما حساب در گردش باشه و مرتبا مبالغی از حساب برداشته یا به حساب گذاشته بشه؟
    و آخر اینکه ایا باید ماهیانه مبلغی رو به بانک بعنوان حق الزحمه بپردازیم؟در اینصورت در زمانی که در خارج از کانادا بسر میبریم چطوری این مبلغ روباید بپردازیم؟خود بانک از حسابمون اون حق الزحمه رو بر میداره؟
    سلام
    به ترتیب چیزهایی که من میدونم:
    1-گویا از افتتاح حساب تا صدور کارت یه هفته میشه مثلن.
    2-نخیر فک میکنم کمکی نمیکنه
    3-تفاوت اینه شما با این کردیت کارت امکان خرید آنلاین هم دارین، همچنین حمل اسکناس و اینا هم که هست...
    4-بلی صورت حساب میاد ولی برخلاف کردیت کارتهای معمولی براتون اولویت نداره زودتر بدهیتون رو تسویه کنید چون همواره شما از مبلغی که بلوکه کردند کمتر پرداخت داشتین پس در نهایت از اون برمیدارند.
    5 الی آخر-نمیدونم!

در مورد مبلغی که ماهانه ازتون میگیرند، بسته به اینکه موقع افتتاح حساب چه حسابی رو باز کنید این مبلغ از حساب شما کسر خواهد شد. از ماهی که موجودی حسابتون به زیر سقف معین برسه بانک آخر ماه اون مبلغ رو خودش از حسابتون برمیداره.
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)