صفحه 328 از 428 نخستنخست ... 228278318319320321322323324325326327328329330331332333334335336337338378 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,271 تا 3,280 , از مجموع 4277

موضوع: راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط ta9740 نمایش پست ها
    Hi
    Thank you for sharing this issue
    May I know how can I find these two policy before buying?

Thanks again and Good luck
    Just Ask when you are buying
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط juillard نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من اوائل مارچ می‌خوام بیام کانادا و احتمالا ۱ هفته مونترال بمونم و بعدش برم تورنتو .به نظرتون تو این ۱ هفته بهترین گزینه چیه ؟ هتل بگیرم؟ خونه اجاره کنم یا ..

یک جاهایی هست به اسم هتل آپارتمان. از هتل ارزونتره و برای یک هفته خیلی مناسبه.
    یک سری هم هستند که خونه اجاره میدن کوتاه مدت. بیشتر برای توریستهاییه که میان مونترال. بنابراین توی فصلی که توریستی نیست ارزونتر هم میدن. این خونه ها مبله هستند. یه چیزی مثل ویلاهای شمال خودمون.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

نقل قول نوشته اصلی توسط zhila594 نمایش پست ها
    مرسی از لینکی که گذاشتین هدی خانم.
    فقط یه سوال: به چه دلیل میگن چک شدن کردیت سکور خودش یه نمره منفی به حساب میاد و حتی الامکان تا زمانیکه اجباری نیست بهتره چک نکنیم؟ یعنی اصلا این اساس و پایه منطقی داره یا صرفا حرف و حدیثه؟
    ممنون
    وقتی خودتون کردیتون رو چک کنید مشکلی نداره
    اون نمره‌ی منفی مال وقتیه که که یه شخص ثالث کردیتتون رو چک کنه، چون معنیش اینه که دارید برای گرفتی اعتبار جدید اپلای می‌کنید

Junior Member

سلام دوستان ، من اوائل مارچ می‌خوام بیام کانادا و احتمالا ۱ هفته مونترال بمونم و بعدش برم تورنتو .به نظرتون تو این ۱ هفته بهترین گزینه چیه ؟ هتل بگیرم؟ خونه اجاره کنم یا ..

یک سوال داشتم از خدمتتون. فکر کنم شما هم مهاجر کبک هستید. آیا باید حتما ورود ما مهاجران کبک از کبک باشه یا از همون ابتدا می شه وارد تورنتو شد. راستش ما هم برای مونترال بلیط گرفتیم اما الان به این نتیجه رسیدیم شاید بهتر باشه یک راست بریم تورنتو. چون با بار و بندیل و بچه دو بار جابجایی دشوارتر خواهد بود. دوستانی که تجربه دارند خشوحال می شم نظرشون رو بدند.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.1361 نمایش پست ها
    سلام
    فکر کنم همینطور باشه چون دوستمون زینی هم همین تجربه رو داشتند. فعلا با این هوای سرد فردا بعید میدونم بشه ساعت 6 صبح تو صف ایستاد!
    اگه کردیتتون کافی باشه و از جنسی که میخواین بخرید هم مطمئن باشید میتونید آنلاین خریداری کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amandine نمایش پست ها
    یک سوال داشتم از خدمتتون. فکر کنم شما هم مهاجر کبک هستید. آیا باید حتما ورود ما مهاجران کبک از کبک باشه یا از همون ابتدا می شه وارد تورنتو شد. راستش ما هم برای مونترال بلیط گرفتیم اما الان به این نتیجه رسیدیم شاید بهتر باشه یک راست بریم تورنتو. چون با بار و بندیل و بچه دو بار جابجایی دشوارتر خواهد بود. دوستانی که تجربه دارند خشوحال می شم نظرشون رو بدند.
    توصیه اکید میشه حتما مونترال لندینگ کنید. میتونید پرواز رو تا تورنتو بگیرید ولی از طریق مونترال. یعنی اول مونترال لندینگ کنید بعد سوار هواپیما بشید و برید تورنتو.
    ظاهر قضیه و قانونش اینه که شما از هر مرز هوایی و زمینی و زیرزمینی که میخواین میتونید وارد کانادا بشید و محدودیتی ندارید. ولی افسر فرودگاه این اختیار رو داره که سر همین موضوع به شما گیر بده.
    البته هرکس این کار رو کرده کسی کاریش نداشته ولی این اختیار برای افسر وجود داره. دیگه تصمیم گیری با خودتونه.
    تمامی وکلا میگن حتما توی خود مونترال لندینگ کنید. و دو مرحله هم داره. اول وارد مرحله ی فدرال میشین بعد میرین برای کبک.

دوستان سوال:

میشه چند تا کتابخونه با هم عضو شد؟
    مثلا یکی توی ریچموند هیل باشه میتونه هم اونجا کتابخونه عضو باشه هم بیاد کتابخونه بزرگ تورنتو توی یانگ هم عضو بشه؟
    محدودیتی برای ما یا بچه ها وجود داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    دوستان سوال:

مثلا یکی توی ریچموند هیل باشه میتونه هم اونجا کتابخونه عضو باشه هم بیاد کتابخونه بزرگ تورنتو توی یانگ هم عضو بشه؟
    میدونم کسی که ساکن ریچموند هیل هست نمیتونه کتابخونه تورنتو عضو باشه. برعکسش رو نمیدونم.

بسته به پولتون و انتظارتون داره. اگر مشکل پولی ندارید که خوب هتل خیلی بهتره. هم مجللتره هم امن تر. اگر محدودیت مالی هست یه مسافرخونه مانند قابل قبول از لحاظ من توی ایستگاه مترو پاپینو هست که برای یک هفته خیلی مناسبه به نظر من. حدود 750 فکر کنم میگرفت. سرچ کنید پیداش میکنید. شماره اش رو ندارم. روبروشم فروشگاه مترو هست. اسم اون محل هم gay village هست.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    دوستان سوال:

شما هر شهری که ساکن باشید می تونید از کتابخانه های اون شهر مجانی استفاده کنید. مثلا ساکن تورنتو هستید هرکدوم از کتابخانه ها تشریف ببرید کارت عضویت می گیرید و باهاش از تمام کتابخانه های تورنتو مجانی استفاده می کنید. حالا اگر بخواهید از کتابخانه های ریچموندهیل یا مثلا مارکهام استفاده کنید باید برید یکی از کتابخانه های اون شهر و ثبت نام کنید. سالی حدود سی دلار ازتون می گیرن بعنوان اینکه رزیدنت اون شهر نیستید، بعد می تونید استفاده کنید. اما برای چی می خواهید این کار رو بکنید؟ اگر بحث کتاب گرفتنه که از کتابخونه های شهر خودتون (مثلا ریچموندهیل) استفاده کنید، اگر فقط برای استفاده از محیط کتابخانه برای مطالعه و این کارها می خواهید اصلا نیازی به عضویت نیست. من مثلا عضو کتابخانه های تورنتو هستم، گاهی وقت ها سر راه می رم کتابخونه ای در مارکهام. کارت عضویت اونجا رو ندارم تا کتاب نخواهید بگیرید کسی کاری به شما نداره، موقع ورود هم پسورد اینترنت مهمان اون روز رو می گیرم و استفاده می کنم.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)