صفحه 329 از 428 نخستنخست ... 229279319320321322323324325326327328329330331332333334335336337338339379 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,281 تا 3,290 , از مجموع 4277

موضوع: راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

دیروز متوجه شدم من میتونم بجای لینک برم مدرسه بزرگسالان (adult high schools)که مال خود آموزش پرورشه (TDSB). اونجا ESL ای که میگذرونیم خیلی جدیتر از لینکه و بعدش هم کنارش واحدهای مختلف میگذرونیم که درسته در سطح دیپلم اینجاست ولی خب برای کار پیدا کردن کمک میکنه.
    کسی در این مورد اطلاعاتی داره؟
    من لیسانس ریاضی کاربردی دارم و هیچ کار مرتبطی هم نکردم تا بحال. همه ی شغلهایی که داشتم در ارتباط با کامپیوتر بوده و خودم هم دوست داشتم اینجا برم برق ساختمون دوره بگذرونم. ولی اصراری هم ندارم. برای دیپلم اینجا میشه هم برق واحد برداشت هم IT که گرچه سطحش نباید بالا باشه ولی خب یه شروعه دیگه. درسته یا نه؟
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member

دوستان سلام من بزودی عازم مونترال هستم و تصمیم دارم بعد از لند به تورنتو سفر کنم زمان مصاحبه در مونترال در RBC bank حساب باز کردم و دبیت کارت دارم می تونم بدون اینکه مونترال بمونم با شماره حسابی که دارم در تورنتو تقاضای انتقال حسابمو بدم یا اینکه حتما باید تو خود مونترال انتقال به شعبه ای در تورنتو رو درخواست کنم.

فک کنم سوال بعدیم تکراری باشه
    سی اس کیو کپیش کفایت میکنه یا باید اصلش حتما برای ارئه به افسر همراهمون باشه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط RSEC نمایش پست ها
    دوستان سلام من بزودی عازم مونترال هستم و تصمیم دارم بعد از لند به تورنتو سفر کنم زمان مصاحبه در مونترال در RBC bank حساب باز کردم و دبیت کارت دارم می تونم بدون اینکه مونترال بمونم با شماره حسابی که دارم در تورنتو تقاضای انتقال حسابمو بدم یا اینکه حتما باید تو خود مونترال انتقال به شعبه ای در تورنتو رو درخواست کنم.

فک کنم سوال بعدیم تکراری باشه
    سی اس کیو کپیش کفایت میکنه یا باید اصلش حتما برای ارئه به افسر همراهمون باشه.
    در RBC حساب مونتریال را نمیتوانید به تورنتو انتقال بدهید چون RBC دو واحد جداگانه برای این دو شهر داره. اگر بخواهید حسابتون در یک شعبه تورنتو باشد باید حساب مونتریال را ببندید و حساب جدیدی در یک شعبه تورنتو باز کنید. البته میتونید از همون حساب مونتریال هم در تورنتو استفاده کنید و تغییرش ندید.

Junior Member

سلام- ما بالاجبار فقط یک ماه در کانادا لند کردیم و بدون پی ار برگشتیم حالا پی ارمون که اومده دوستامون برای آوردنش می گویند باید یک فرم پر کنیم و به اونا اجازه حمل پی آر را بدیم . این صحت داره؟ و اگه داره فرمش چی هست؟
    ممنون میشم سریع پاسخ بدید

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در RBC حساب مونتریال را نمیتوانید به تورنتو انتقال بدهید چون RBC دو واحد جداگانه برای این دو شهر داره. اگر بخواهید حسابتون در یک شعبه تورنتو باشد باید حساب مونتریال را ببندید و حساب جدیدی در یک شعبه تورنتو باز کنید. البته میتونید از همون حساب مونتریال هم در تورنتو استفاده کنید و تغییرش ندید.
    منم همین مشکل رو وقتی از ساسکاچوان اومدم اونتارو داشتم! می خواستم واسه یه کنفرانس به خارج از کانادا پول بفرستم و حسابم واسه انتقال به خارج بسته بود و می گفتند باید از شعبه ایی که باز کردی حسابت رو فعال بشه! هیچی یه حساب هم اینجا باز کردم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ممنونم از لطفتون میشه این قسمت دوم رو هم جواب بدید چون وکیلم میگه اصل سی اس کیو کاناداست و فقط کپیش و من دارم افسر موقع لند به کپی گیر میده!!!!

ApplyAbroad Guru

ممنونم از لطفتون میشه این قسمت دوم رو هم جواب بدید چون وکیلم میگه اصل سی اس کیو کاناداست و فقط کپیش و من دارم افسر موقع لند به کپی گیر میده!!!!
    در مورد سی اس کیو اطلاعی ندارم ولی دوستان مهاجر کبک بهتر میتوانند کمک کنند.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

موقع لندینگ شما قسمت فدرال رو که رد کنید مقیم کانادا محسوب میشید. اگه قسمت کبک به کپی سی اس کیوی شما گیر داد میتونید بعدا از وکیلتون اصلش رو بگیرید به قسمت مهاجرت کبک در خود شهر مراجعه کنید و مراحل رو ادامه بدید. لزومی نداره همون روز قسمت کبک رو هم انجام بدید. نگران نباشید. ذهنتون رو متمرکز کارهای دیگه بکنید.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member

دوستان سلام
    من بهمراه همسر و دوفرزندم دو هفته اي هست كه در تورنتو لند كرديم،همسرم و بچه ها ( هر دو كوچكتر از ٦ سال) روز 7 dec بر ميگردن ايران، به نظر شما با توجه با اينكه ما هنوز كارت pr نگرفتيم فرمهاي لندينگ اونها رو بدم تا همراهشون باشه يا نگه دارم پيش خودم چون ممكنه براي پيگيري كارها لازمم بشه؟
    ممنون ميشم منو تاهنمايي كنيد

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza53 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من بهمراه همسر و دوفرزندم دو هفته اي هست كه در تورنتو لند كرديم،همسرم و بچه ها ( هر دو كوچكتر از ٦ سال) روز 7 dec بر ميگردن ايران، به نظر شما با توجه با اينكه ما هنوز كارت pr نگرفتيم فرمهاي لندينگ اونها رو بدم تا همراهشون باشه يا نگه دارم پيش خودم چون ممكنه براي پيگيري كارها لازمم بشه؟
    ممنون ميشم منو تاهنمايي كنيد
    پیش خودتان نگهدارید ممکنه لازم بشه ولی یک کپی اش را بدهید همسرتان ببرند. در ایران که کاربردی نداره و با آن برگه هم که نمی توانند مجددا برگردند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)