صفحه 405 از 428 نخستنخست ... 305355395396397398399400401402403404405406407408409410411412413414415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,041 تا 4,050 , از مجموع 4277

موضوع: راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

سلام

دوستان تو تورنتو تفریحشون چیاست؟ نه فقط یه جای دیدنی که یک بار بشه رفت... کاری یا جایی که بشه بعد از ظهرها و آخر هفته ها انجام داد و رفت (کم خرج).

من تازه اومدم از مونترال... روزای هفته تا ۶ دانشگاه هم و بعدش تو خونه فیلم. آخر هفته ها هم از بیکاری میرم دانشگاه دوباره یا همچنان فیلم!‌ چندبار داون تاون رفتم قدم زدم. همین!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    سلام

دوستان تو تورنتو تفریحشون چیاست؟ نه فقط یه جای دیدنی که یک بار بشه رفت... کاری یا جایی که بشه بعد از ظهرها و آخر هفته ها انجام داد و رفت (کم خرج).

من تازه اومدم از مونترال... روزای هفته تا ۶ دانشگاه هم و بعدش تو خونه فیلم. آخر هفته ها هم از بیکاری میرم دانشگاه دوباره یا همچنان فیلم!‌ چندبار داون تاون رفتم قدم زدم. همین!
    پياده روى در پارك trail ، عضويت در YMCA ، بولينگ ، ابشار نياگارا ، يونيون ويل ، باغ البالو يا مزرعه براى برداشت ميوه

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    پياده روى در پارك trail ، عضويت در YMCA ، بولينگ ، ابشار نياگارا ، يونيون ويل ، باغ البالو يا مزرعه براى برداشت ميوه

ممنون. یکمی بیشتر از YMCA و یونیون ویل برام میگید؟ بولينگ و باغ البالو يا مزرعه کجاها رو توصیه میکنید؟

راستی تو ایران تفریح اصلی کافی شاپ و رستوران و سینما رفتن بود. برای هرکدوم ازین سه تا شما جاهای که بشه با بودجه دانشجویی رفت سراغ دارید؟

ApplyAbroad Hero

ممنون. یکمی بیشتر از YMCA و یونیون ویل برام میگید؟ بولينگ و باغ البالو يا مزرعه کجاها رو توصیه میکنید؟

راستی تو ایران تفریح اصلی کافی شاپ و رستوران و سینما رفتن بود. برای هرکدوم ازین سه تا شما جاهای که بشه با بودجه دانشجویی رفت سراغ دارید؟
    اگر منظورتون از تفريح اون چيزي هست كه در بين جوانان ايراني رايجه و هر روز يك رستوران و مكان جديد كشف ميشه كه بايد رفت و پاتق ميشه ، بايد بگم كه اينجا اونجوري نيست . اينجا تفريح اينه كه يا بريد پياده روي و دوچرخه سواري و يا نهايتا بريد تو خيابانهاي داونتاون قدم بزنيد.

Senior Member

سه شنبه ها سینما نصف قیمته هر فیلم سه بعدی که دوست داشتید تو سینماهای cineplex ببینید.
    هزاران رستوران در رنج قیمتهای مختلف هست. سایت redflagdeals رو چک کنید. مثلا برای شروع برید frankie tomato- italian all you can eat

در طول تابستون و حتی پاییز درصورت داشتن بودجه تفریحات مهیج خیلی هست. از سافاری گرفته مسابقات ماجراجویی به سبک survivors گرفته تا تجربه پرواز بی وزنی تا اسکی روی آب تا بازی گلف و ...

Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل دکترای الکترونیک - UBC Canada

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    شما براي كلاس ها پولي پرداخت نميكنيد و در واقع اطلاعات شما را ميگيرن و هزينه ها را از دولت ميگيرن.دولت بودجه اي را براي تشكيل اين كلاس ها اختصاص داده و از اونجا تامين ميشه. من در مورد سوال بعديتون هم اطلاعي ندارم.
    در ونکوور من خودم شخصا رفتم سوال کردم. گفتن این مراکز برای کسایی که از طریق مهاجرت اومدن و درآمدی ندارن رایگان هست. دانشجوهای تحصیلات تکمیلی که از دانشگاه یا استادشون فاند میگیرن اصلا اجازه استفاده از اون کلاسها و خدمات رو ندارن. خلاصه به من که خدمات ارائه نشد به همین دلیل.
    این شروع ماجراست ...

Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل دکترای الکترونیک - UBC Canada

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed31 نمایش پست ها
    سلام دوستان من تازه اومدم کانادا به یه مشکلی برخوردم و نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم کمکم کنید. study permit که تو فرودگاه بهم دادن زیر برگم نوشته نشده که میتونم on campus کار کنم وقتی رفتم service Canada بهم گفتن نمیتونیم بهت social insurance number بدیم چون زیر برگه تو قسمت remark نوشته نشده در حالیکه من پذیرش دکترا گرفتم و باید به عنوانTA کار کنم و برای TA شدن هم حتما social insurance number نیازه. چند بار زنگ زدم cic گفتن برسی میکنیم ولی نتیجه ای نداشت ممنون میشم اگه کسی تجربه ای در این خصوص داره کمکم کنه
    امیدوارم تا الان همه چی حل شده باشه اما باز من اینو بگم: من یادمه برای ما هم (سال 2008) همین اتفاق پیش اومد. دانشکده باید یه فرمی بهمون میداد پر میکردیم و با خودمون میبردیم service canada. از دانشکدتون یا همونطور که دوستمون گفتن، از house international بپرسین حتما.
    این شروع ماجراست ...

Junior Member

سلام دوستان. با PR کانادا میشه ویزای آمریکا گرفت؟ اگر ممکنه چه مراحلی داره و چقدر طول میکشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید...

نقل قول نوشته اصلی توسط nakhaee نمایش پست ها
    سلام دوستان. با PR کانادا میشه ویزای آمریکا گرفت؟ اگر ممکنه چه مراحلی داره و چقدر طول میکشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید...
    شما با پاسپورت ايراني ويزاي امريكا اقدام ميكني و توي فرمهاش هم اعلام ميكني پي ار كانادا هستي كه تاثير مثبت داره توي ويزا دادن بهت. يه سري فرم و پرداخت انلاين داره و يه ملاقات حضوري در سفارت يا كنسولگري امريكا در يكي از شهرهاي كانادا. اين لينك رو ببين
    https://travel.state.gov/content/vis...t/visitor.html

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nakhaee نمایش پست ها
    پروسه ویزا با یا بدون PR تفاوتی ندارد. باید برای رزرو وقت مصاحبه و ارسال اپلیکیشن ویزا اقدام کنید. پس از انجام مصاحبه، زمان دریافت یا ریجکت ویزا در صورت ارسال به کلیرنس متفاوت و ممکن است یک تا سه ماه و بیشتر هم طول بکشد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)