صفحه 417 از 428 نخستنخست ... 317367407408409410411412413414415416417418419420421422423424425426427 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,161 تا 4,170 , از مجموع 4277

موضوع: راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق قدرت دانشگاه صنعتی اصفهان

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط robby نمایش پست ها
    ایشون گفتند البته خالص. شما دوباره ناخالصش کردی.

به نظر من که خیلی راحت میتونید زندگی کنید. اینجا یه خوابه نوساز، جای خوب نزدیک مترو حدود دو هزار هستش. احتمالا دوخوابه نباید 2500 گرونتر باشه. اگر نیاز به مهد کودک نداشته باشید، به نظر من بقیه هزینه ها رو خیلی هم خوب پوشش میده.
    ممنون از راهنماييها.خير نياز به مهدكودك نداريم سوالم مربوط به سه نفر بزركسال بود. مبلغي كه بيان كردم هم منظور خالص بعد از ماليات بود.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyaodise نمایش پست ها
    ممنون از راهنماييها.خير نياز به مهدكودك نداريم سوالم مربوط به سه نفر بزركسال بود. مبلغي كه بيان كردم هم منظور خالص بعد از ماليات بود.
    فقط این نکته را هم در نظر بگیرید که سبک زندگی بسیار مهم است ولی عموما با این مبلغ همانطور که دوستان گفتند مشکلی نخواهید داشت و افراد زیادی با کمتر از نصف تا یک سوم همین مبلغ نیز زندگی معمولی و نه لاکچری را میگذرانند. البته نه در کاندوی مرکز شهر و نه با تفریحات پرخرج
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام، من و همسرم و پسر 14 ساله ام PR هستیم و قصد داریم 3 ماهه دیگه برای همیشه از ایران بیاییم ونکوور، بر اساس پس اندازی که داشتیم برنامه ریزی کردیم که برای سال اول که مشکل زبان و یافتن کار داریم از ایران ماهیانه مبلغ 3000 دلار کانادا برامون ارسال کنند. آیا با این مبلغ میتونیم زندگی قابل قبولی برای یه تازه وارد داشته باشیم؟ آیا انتقال این پول بصورت ماهیانه مشکل مالیاتی یا مشکل دیگه ای نداره؟
    تشکر از راهنمایی شما

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojgan1353 نمایش پست ها
    سلام، من و همسرم و پسر 14 ساله ام PR هستیم و قصد داریم 3 ماهه دیگه برای همیشه از ایران بیاییم ونکوور، بر اساس پس اندازی که داشتیم برنامه ریزی کردیم که برای سال اول که مشکل زبان و یافتن کار داریم از ایران ماهیانه مبلغ 3000 دلار کانادا برامون ارسال کنند. آیا با این مبلغ میتونیم زندگی قابل قبولی برای یه تازه وارد داشته باشیم؟ آیا انتقال این پول بصورت ماهیانه مشکل مالیاتی یا مشکل دیگه ای نداره؟
    تشکر از راهنمایی شما
    اين مبلغ براى استمرار يك زندگى جا افتاده ممكنه مناسب باشه ولى براى شروع زندگى تا چند ماه اول به بيش از اين مبالغ نياز هست . ( مثلا خريد ماشين ، خونه ، لوازم منزل و غيره )

ApplyAbroad Hero

تشکر از راهنمایی شما
    به نظر من هم با وجود يك پسر نوجوان هزار تا كم داره، البته چايلد تكس بنفيت هم به پسرتون تعلق ميگيره كه حدود چهارصد دلار خواهد بود.
    بستگي داره اين انتقال به چه صورت باشه، معمولا به روش رايج ايراني ها كه كارت ميكشن و نقد دلار ميگيرن خير.

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    اين مبلغ براى استمرار يك زندگى جا افتاده ممكنه مناسب باشه ولى براى شروع زندگى تا چند ماه اول به بيش از اين مبالغ نياز هست . ( مثلا خريد ماشين ، خونه ، لوازم منزل و غيره )
    تشکر از راهنمایی خوب شما، فکر میکنید برای خرید لوازم منزل مثل میز و تخت و پتو و لوازم آشپزخانه و این قبیل چیزهای ضروری(غیر از خانه و خودرو) چه مقدار پول لازم است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    به نظر من هم با وجود يك پسر نوجوان هزار تا كم داره، البته چايلد تكس بنفيت هم به پسرتون تعلق ميگيره كه حدود چهارصد دلار خواهد بود.
    بستگي داره اين انتقال به چه صورت باشه، معمولا به روش رايج ايراني ها كه كارت ميكشن و نقد دلار ميگيرن خير.
    تشکر از راهنمایی شما، آیا چایلد تکس بنفیت را بی درد سر به کسی با شرایط ما میدهند؟ نیازی به سابقه پرداخت مالیات در سالهای قبل ندارد؟

ApplyAbroad Hero

تشکر از راهنمایی خوب شما، فکر میکنید برای خرید لوازم منزل مثل میز و تخت و پتو و لوازم آشپزخانه و این قبیل چیزهای ضروری(غیر از خانه و خودرو) چه مقدار پول لازم است؟
    بستگي داره كه از كجا خريد كنيد و چي بخواهيد بخريد ولي فكر ميكنم بين پنج تا ده هزارتا بشه جمع كرد اين وسايل را.

ApplyAbroad Hero

تشکر از راهنمایی شما، آیا چایلد تکس بنفیت را بی درد سر به کسی با شرایط ما میدهند؟ نیازی به سابقه پرداخت مالیات در سالهای قبل ندارد؟
    بله، توي فرودگاه موقع لندينگ بهتون پكيجي را ميدن كه فرم هاي مربوطه داخلش هست و اونجا ازتون ميخوان كه خودتون اظهار كنيد كه درآمد ايرانتون چقدر بوده در سالهاي گذشته و بر اساس اون ميزاني كه بهتون تعلق ميگيره مشخص ميشه و بلافصله بيستم هر ماه به حسابتون واريز ميشه.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

دوستان
    سلام

من یه سوال دارم که ممکنه خیلی بی مورد به نظر برسه یا شما عزیزان همگی بگین برو دکتر! ولی سواله واسم دیگه!
    من مطمئنم که بدنم از سلامت کامل برخورداره و حتی یه مشکل کوچیکم در حال حاضر ندارم که باعث سرگیجه یا گیج بودن چشمام بشه (ازمایش کامل داشتم)
    ولی دو سه روزه که حس میکنم چشمام یه ذره اونطور که باید گیرایی ندارن! یکمی انگار گیجم! انگار چشمام نمیکشه نگاه کنن!!! متوجه هستین؟!
    ممکنه به خاطر بودن دائم در محیط برفی باشه؟!
    چون همه جا برفه.
    من چیکار کنم؟!
    راهی دارین برام؟!
    یا کلا این حرف من کاملا دور از عقله و ربطی به برف و سفیدی کل منطقه نداره؟!
    با تشکر

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)