صفحه 56 از 428 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 4277

موضوع: راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردین به كانادا

لباس گرم (کاپشن) کانادا گوس بگیرین. درسته اولش پولش زیاد به نظر میاد، اما دیگه 10 سال خیالتون راحته چون گارانتی داره این مدت. از نظر گرما هم عالیه، من با یه تی-شرت تو -45 هم امتحان کردم، حداقل 1 ساعت میتونین بیرون باشین باهاش
    نقل قول نوشته اصلی توسط maraljoon نمایش پست ها
    نمیدونم والا ، من خیالم راحت بود که برای زمستون میرم از این لباس گرم و البته نه چندان گرون میخرم ، زهی خیل باطل
    از اینایی که گفتین من فقط والمارت رو میشناسم ،
    میشه بگین برای خرید لباس گرم چه نکته ایی رو باید در نظر گرفت ؟ من فقط میدونم باید نگاه کنم روش نوشته باشه تا چه درجه ایی رو ساپورت میکنه و اینکه قیمتش متناسب با درآمدی باشه که ندارم ! ، چیز مهم دیگه ایی هم هست ؟ ممنون

Member maraljoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinhajizadeh نمایش پست ها
    لباس گرم (کاپشن) کانادا گوس بگیرین. درسته اولش پولش زیاد به نظر میاد، اما دیگه 10 سال خیالتون راحته چون گارانتی داره این مدت. از نظر گرما هم عالیه، من با یه تی-شرت تو -45 هم امتحان کردم، حداقل 1 ساعت میتونین بیرون باشین باهاش
    وای مرسی مرسی ، برای بوت یا پوتین هم بگین چه مارکی یا چه نوعی باشه ، ممنونم
    این کانادا گوس http://www.canada-goose.com/
    ویرایش توسط maraljoon : September 1st, 2012 در ساعت 01:47 AM

رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

canada goose، قیمت بسته به مدل بین 500 تا 700 هست اما دیگه خیالتون راحت میشه. مهمترین چیز همون کاپشن هست. کفش خیلی مهم نیست، فقط اگه خیلی سردتون میشه، یه جوراب ترمال (همه فروشگاه ها دارن) بپوشین. کفش من خودم معمولا Timberland میگیرم که نسبتا خوبه (مارک های گرون تر هم هست البته)

نقل قول نوشته اصلی توسط maraljoon نمایش پست ها
    وای مرسی مرسی ، برای بوت یا پوتین هم بگین چه مارکی یا چه نوعی باشه ، ممنونم

لطفا دیکته این گوس رو هم بگین ،

رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

اگر خواستین این برند رو بگیرین از تو سایت برین و فروشگاه نزدیک به خودتون رو انتخاب کنین یا از فروشگاه آنلاین که تو خود سایت شرکت مورد تایید هست خرید کنین. از سایت های آنلاین متفرقه استفاده نکنین چون خیلی جنس تقلبی هست با این برند تو بازار. من پیشنهاد میکنم که حتما برین از فروشگاه خرید کنین، چون هم میبینین و هم امتحان میکنین. من خودم از Harry Rosen (مدل EXPEDITION PARKA) رو گرفتم که فکر کنم سمت شما هم شعبه داره.

http://www.canada-goose.com/

پ.ن: فر دوره کلاه این کاپشن مال کایوتی هست، خیلی حال میده :دی

Senior Member s30min آواتار ها

دوستان یه نکته ای من در مورد بیمه برای سه ماه اول می خواستم بگم که از نظر من خیلی خیلی گرفتن بیمه خصوصی ضروری هست و خیلی فکر نکنید که جوون هستید و سالم هستید و حالا مگه سالی چندبار بیمار میشید و ...ما در هفته سوم که اومدیم کارمون به اورژانس و بیمارستان کشید که 1040 دلار شارژمون کردند(240 دلار اورژانس، 400 دلار به خاطر غیرکانادایی بودن و مابقی هم به خاطر چندتا ازمایش و ویزیت دکتر) البته موقع پرداخت صورت حساب یه کم سر غیر کانادایی بودن بحث کردیم و برگه های لندینگ مون براشون بردیم 400دلار غیرکانادایی بودن ازمون کسر کردند و جمعا شد 640 دلار ناقابل!!!(کلا سیستم اینجا هم مثل ایران عزیزه ظاهرا سر همه چی باید چونه بزنید!!!)
    منتها چون قبلا بیمه خصوصی TIC رو که تو پست های قبلی لینکشو دادم گرفته بودیم...بیمه عزیز کل هزینه بیمارستان رو بهمون برگردوندن قسمت جالب قضیه اینجاست که اگه کارت اوهیپ هم داشتیم باید برای اورژانس 40 دلار رو میدادیم که کل هزینه اورژانس رو این بیمه کاور کرد....خلاصه خداروشکر مشکل ما جدی نبود و برطرف شد... اما اگه کسی اینجا بدون کارت اوهیپ کارش به بیمارستان بکشه و قضیه فراتر از ویزیت دکتر بره فکر کنم کل پس اندازی که برای چندماه اورده تموم میشه...بنابراین به نظر من به خاطر ماهی 50 دلار بیمه برای هر نفر خودتون تو هزینه های وحشتناک بیمارستان های اینجا نندازید...
    لندینگ در تورنتو July 2012
    Thank God

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

يه نكته را در مورد هزينه اورژانس بگم:
    اگه تشخيص به ضرورت حتمي براي انتقال به بيمارستان باشه هزينه اي بابت اورژانس دريافت نمي شه ولي در غير اين صورت حتي ممكنه تا ٢٠٠ دلار هم شارژ كنند.

ApplyAbroad Hero immigrant_sh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinhajizadeh نمایش پست ها
    اگر خواستین این برند رو بگیرین از تو سایت برین و فروشگاه نزدیک به خودتون رو انتخاب کنین یا از فروشگاه آنلاین که تو خود سایت شرکت مورد تایید هست خرید کنین. از سایت های آنلاین متفرقه استفاده نکنین چون خیلی جنس تقلبی هست با این برند تو بازار. من پیشنهاد میکنم که حتما برین از فروشگاه خرید کنین، چون هم میبینین و هم امتحان میکنین. من خودم از Harry Rosen (مدل EXPEDITION PARKA) رو گرفتم که فکر کنم سمت شما هم شعبه داره.

http://www.canada-goose.com/

پ.ن: فر دوره کلاه این کاپشن مال کایوتی هست، خیلی حال میده :دی
    سلام و ممنون از اطلاعات مفیدی که دادید . راستی قیمت ها در وب سایت واسه goose ها نیست!!! درسته؟

رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

قيمت هارو مستقيم تو سايت نميزنه، بايد برين يكى از فروشگاه هاى معرفى شده و از اونجا چك كنين. البته تقريبا يه رنج هست و من نديدم هيچ وقت بيشتر از ٥٠ دلار اف بخوره جنسشون حتى وسط تابستون. در واقع هرى روزن طرف هاى سپتمبر بيشتر جنس هاى گوس رو تموم ميكنه. من ياده پارسال همين موقع ها بود كه رفتم واسه خريد و خيلى از سايز ها و رنگ ها تموم شده بود

رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

ضمنا اين شركت كانادا گوس تور هاى قطب شمال توپى هم برگزار ميكنه كه من بارها هوس (؟) كردم برم اما اقا ااا دست رو دل نزارين كه خونه. امان از گرونى و حقوق دانشجوىى حدود ٨٠٠٠ تا تموم ميشه اين تور ها

Member maraljoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

دوستان من امروز ریز خرجی که از بدو ورود به کانادا تا امروز (4 آگوست - 31 آگوست) انجام دادم رو جمع زدم ، گفتم برای شما هم بگم شاید براتون جالب باشه :
    هتل آپارتمان و ترنسفر فرودگاهی : 1170 $
    قهوه و دونات : 83.87 $
    بقالی (نون-ماست-تخم مرغ-گوجه-کالباس-...) : 149.46 $
    غذای بیرون (مک دونالد-تایلندی-کی اف سی-...) : 137.25 $
    گشت و گذار در کشور جدید ( CN tower- کنار دریا-سفر به مونترال) : 128.29 $
    خرید وسایل ابتدایی برای خونه جدید فرنیشد (دیگ و قابلامه- بالش-کاسه بشقاب-کتری قوری-قاشق چنگال-لیوان-وسایل شستشو) : 233.84 $
    خریدهایی که یکبار انجام میشه (لپ تاپ، دوربین، گوشی موبایل، خط موبایل یکساله، سشوار،اتوی مو) : 1071.69 $
    متروسواری (البته نمیدونستم متروپس های ماهیانه و تخفیفی هم وجود داره) : 182.0 $
    تلفن همگاهی و کارت تلفن تماس به ایران : 27 $
    لباسشویی سکه ایی : 10.5 $
    خرید خرت و پرت شخصی (کیف پول ، لاک ، اسپری مو) : 63.81 $
    پرداخت 6 ماه اجاره منزل پیش پیش : 4200 $
    ....
    با آرزوی موفقیت برای همگی
    ویرایش توسط maraljoon : September 2nd, 2012 در ساعت 07:04 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)