صفحه 10 از 185 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

سلام دوستان...من امروز پروندمو تکمیل کردم و گفت که کارت میاد دره خونت.....من شیرازم می‌خواستم بدونم چقدر طول میکشه که کارت بیاد....آخه می‌خوام پاسمو تمدید کنم...اصلا واسه تمدید پاس باید کارت معافیت داشته باشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.badshans نمایش پست ها
    سلام دوستان...من امروز پروندمو تکمیل کردم و گفت که کارت میاد دره خونت.....من شیرازم می‌خواستم بدونم چقدر طول میکشه که کارت بیاد....آخه می‌خوام پاسمو تمدید کنم...اصلا واسه تمدید پاس باید کارت معافیت داشته باشم؟
    بین یک تا 3 ماه طول میکشه تا کارتت بیاد. یک ماه که بگذره با مراجعه به وظیفه ی عمومی نامه ای بهتون میدن که میتونید مجوز (تنها یک بار خروج) از کشور رو دریافت کنید.

من این نامه گواهی معافی رو دارم، اما اداره گذرنامه گفتش که حتماً باید مجوز خروج یک بار برات صادر کنن نظام وظیفه. کسی با این نامه مراجعه کرده که موفق باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.badshans نمایش پست ها

در صفحه قبل دقیقاً تاریخهای سیناد هستش

نقل قول نوشته اصلی توسط meba نمایش پست ها
    من این نامه گواهی معافی رو دارم، اما اداره گذرنامه گفتش که حتماً باید مجوز خروج یک بار برات صادر کنن نظام وظیفه. کسی با این نامه مراجعه کرده که موفق باشه؟

خودم جواب رو گرفتم، برای دوستای دیگه هم که دنبالش هستند:
    کسانی که معاف شده اند اما هنوز کارت ندارند(بلاتکلیف!) جهت دریافت گذرنامه:

1- نامه گواهی معافیت را از حوزه نظام وظیفه میگیرد و در آن ذکر شده خروج یکبار بلامانع است.
    2- نامه مربوطه را به افسر اداره گذرنامه (نه پلیس +10) تحویل می دهید و بعد از پاراف کردن آن به پلیس +10 مراجعه و روال صدور گذرنامه انجام میشود.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط meba نمایش پست ها
    خودم جواب رو گرفتم، برای دوستای دیگه هم که دنبالش هستند:
    کسانی که معاف شده اند اما هنوز کارت ندارند(بلاتکلیف!) جهت دریافت گذرنامه:

1- نامه گواهی معافیت را از حوزه نظام وظیفه میگیرد و در آن ذکر شده خروج یکبار بلامانع است.
    2- نامه مربوطه را به افسر اداره گذرنامه (نه پلیس +10) تحویل می دهید و بعد از پاراف کردن آن به پلیس +10 مراجعه و روال صدور گذرنامه انجام میشود.

موفق باشید
    کسایی هم که گذرنامه دارند ولی مهر خروج رو میخوان تمدید کنن دیگه نیازی نیست پلیس +10 برن همون اداره گذرنامه آریاشهر کارشون تموم میشه

Junior Member ghamsari آواتار ها

سلام بالاخره کارت من هم شنبه عصر رسید.
    زمان بندی اینجوری بود (معافی حین خدمت بود):
    1. 30/3: کمیسیون بیمارستان بعثت.
    2. 26/5: کمیسیون ماده 46 شورای عالی سازمان وظیفه عمومی ناجا --> حکم معافی دائم.
    3. 30/6: تسویه حساب کامل از ارتش و تکمیل پرونده در اداره پزشکی وظیفه عمومی.
    4. 17/8: یکی از دو بار رفع نقص پرونده که تاریخ یکیش یادمه.
    5. 18/8: ثبت در سامانه.
    6. 8/9: معرفی به صدور کارت.
    7. 18/10: دریافت کارت از طریق پست.( یعنی 3 ماه و 18 روز پس از تکمیل پرونده یا 4 ماه و 23 روز پس از صدور حکم معافی یا...)

نکته جالب اینکه من آدرس منزل خودم رو داده بودم ولی کارت به اونجا نیومد و به محل منزل پدری که از اونجا اقدام به اعزام کرده بودم پست شد!
    ویرایش توسط ghamsari : January 10th, 2011 در ساعت 05:03 PM
    پير ما گفت خطا بر قلم صنع نرفت **** آفرين بر نظر پاك خطا پوشش باد! «حافظ»

Junior Member

سلام دوستان من معافیت جانبازی رو میخوام بگیرم پرونده رو هم تکمیل کردم فرستادم رفت هفته قبل رفتم پلیس 10+ شماره ملی رو که وارد کرد گفت مدارکت تایید شده تهرانه حالا که تایید شده کارت میاد یا ممکنه بازم گیر بدن اگه تا این مرحله رفته باشه چقدر تقریبا طول میکشه تا کارت بیاد ممنون

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط h_67 نمایش پست ها
    سلام دوستان من معافیت جانبازی رو میخوام بگیرم پرونده رو هم تکمیل کردم فرستادم رفت هفته قبل رفتم پلیس 10+ شماره ملی رو که وارد کرد گفت مدارکت تایید شده تهرانه حالا که تایید شده کارت میاد یا ممکنه بازم گیر بدن اگه تا این مرحله رفته باشه چقدر تقریبا طول میکشه تا کارت بیاد ممنون
    چند روز دیگه دوباره برو پلیس +10 و دوباره ببین کارتت تو چه مرحله ای .

سلام
    کارت من هم امروز رسید:
    9/16 تایید معافی
    10/2 صدور کارت
    10/21 تحویل کارت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)