صفحه 101 از 185 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaii نمایش پست ها
    دوست عزیز معافیت های لاغری اگر از روی بیماری نباشد وبه علت کم کردن وزن باشد کارتهای این نوع معافیت باطل می شود من این خبر را در سایت نظام وظیفه خوندم.

ممنون دوست عزیز
    داماد ما وزنش را کم نکرده بود یعنی طبیعی وزنش کم بود و تونسته بود معافی بگیره ( البته فکر نمی کنم مریضی خواستی هم داشته باشه) سوال من اینه الان که برای تعویض کارت های معافی فراخوان دادن ممکنه براش مشکلی پیش بیاد؟
    و مساله ای که خودمو خیلی نگران کرده در مورد برادرمه چون معافیت کفالت گرفتم و اون زمان برادرم زیر 18 سال داشت ولی الان بالای 18 سال شده به نظر شما ممکنه که عطف به ما سبق کنن؟ یعنی معافیت را کنسل کنن؟ من با چند نفرم که صحبت کردم گفتن در این صورت معافیت خیلی ها کنسل می شه می خواستم ببینم شرایطش چه جوریه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keivanpro نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز
    داماد ما وزنش را کم نکرده بود یعنی طبیعی وزنش کم بود و تونسته بود معافی بگیره ( البته فکر نمی کنم مریضی خواستی هم داشته باشه) سوال من اینه الان که برای تعویض کارت های معافی فراخوان دادن ممکنه براش مشکلی پیش بیاد؟
    و مساله ای که خودمو خیلی نگران کرده در مورد برادرمه چون معافیت کفالت گرفتم و اون زمان برادرم زیر 18 سال داشت ولی الان بالای 18 سال شده به نظر شما ممکنه که عطف به ما سبق کنن؟ یعنی معافیت را کنسل کنن؟ من با چند نفرم که صحبت کردم گفتن در این صورت معافیت خیلی ها کنسل می شه می خواستم ببینم شرایطش چه جوریه؟
    دوست عزیز اصلا نگران نباشید شما طبق قانون معاف شدید واین تعویض کارت ها فقط برای یکدست کردن کلیه کارتهای پایان خدمت ومعافی ها هست که می خواهند با این کار کارتهای جعلی را شناسایی کردند که خودشون برآورد کردند 5000کارت جعلی در این تعویض کارت ها شناسایی می شوند

Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineer

Question پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

بچه ها منم امروز کمیسیون داشتم معاف شدم (کفالت). فقط وقتی مدارکو و فیش ها رو دادم به مسئول مربوطه بهم فیش یا برگه ای نداد ازشم که پرسیدم گفت منتظر باش میاد به آدرستون، میخواستم ببینم این روند درسته؟
    از کجا باید بفهمم کی به مرحله معرفی به صدور میرسه و بارکد رو از کجا و کی بگیرم
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان.امروز کارت منم اومد(بالاخره اون همه استرس واضطراب واز همه بدتر انتظار به پایان رسید.من قبل از اینکه با این سایت آشنا بشم به جرات بگم هیچ چیز در مورد مراحل معافیت یا نوع معافیتم چیزی نمی دونستم که با مطالعه کلیه صفحات وراهنمایی دوستان که جواب سوالاتم رو می دادند تمام جزییات رو متوجه شدم ود راینجا از همه ای دوستانی که من رو راهنمایی کردند صمیمانه تشکر می کنم و همچنین از مدیر این سایت که این فضا رو فراهم کردند تشکر ویژه می کنم.
    کمیسیون ومعافیت:90/9/7
    معرفی به صدور:90/9/13
    صدور کارت:90/10/6
    تحویل از پستچی:90/10/13
    به امید رسیدن به حقتان ومعافی همه ای دوستان.موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.s نمایش پست ها
    بچه ها منم امروز کمیسیون داشتم معاف شدم (کفالت). فقط وقتی مدارکو و فیش ها رو دادم به مسئول مربوطه بهم فیش یا برگه ای نداد ازشم که پرسیدم گفت منتظر باش میاد به آدرستون، میخواستم ببینم این روند درسته؟
    از کجا باید بفهمم کی به مرحله معرفی به صدور میرسه و بارکد رو از کجا و کی بگیرم
    ممنون
    سلام. بله روندش همینه. هیچ برگه ای به شما داده نمیشه. در مورد معرفی به صدور میتونی چند روز دیگه به پلیس+۱۰ مراجعه کنی و یا از شماره ۰۹۶۸۰ با ارایه شماره کارت ملیت بپرسی. زیاد عجله نکن . تا تحویل کرد در کمترین زمان ۲۰ روز مونده که منم ۲۰ روزه گرفتم. و ممکنه تا نزدیک ۲ ماه هم طول بکشه. مبارکت باشه

دوستان من 23/9/90معرفی به صدور شدم اما هنوز کارتم صادر نشده.این عادیه؟یا یه جایه کار میلنگه؟

دوستان من 23/9/90 معرفی به صدور شدم اما هنوز کارتم نیومده و بارکد هم نخورده!آیا امکان داره که کسی که معرفی یه صدور شده معافیش رو باطل کنند و بگن دوباره بیاد معاینه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirparthian نمایش پست ها
    دوستان من 23/9/90 معرفی به صدور شدم اما هنوز کارتم نیومده و بارکد هم نخورده!آیا امکان داره که کسی که معرفی یه صدور شده معافیش رو باطل کنند و بگن دوباره بیاد معاینه؟
    نه اقا امکانش نیست .خیالت راحت

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaii نمایش پست ها
    سلام دوستان.امروز کارت منم اومد.
    کمیسیون ومعافیت:90/9/7
    معرفی به صدور:90/9/13
    صدور کارت:90/10/6
    تحویل از پستچی:90/10/13
    خوش به حالت. اینم از وضعیت معافیت کفالت من:
    کمیسیون ومعافیت: 90/8/5
    معرفی به صدور: 90/8/22
    صدور کارت: خدا داند ...
    تحویل از پستچی: خدا داند ...

سلام به همه دوستان عزیز
    من امروز عضو شدم. به همه دوستان عرض احترام و ادب دارم
    یه سوالی دارم
    من۸۸معاف پزشکی شدم
    ۲روز پیش برای طرح تعویض هوشمند رفتم پلیس+۱۰ و توی فرم مثل کارتم نوشتم مطابق بند فلان ماده فلان
    وقتی داشت خودش تو کامپیوترش فرم رو پر می کرد پرسید بیماریت چی بوده؟ من اسم علمی رو که توی شورا گفتن رو گفتم. گفت اینجا فقط یه چیز داره.(منم که آیین نامه رو حفظ نیستم!نزدیک سه سال هم گذشته)
    فرداش به شک افتادم.رفتم آیین نامه پزشکی رو دیدم. دیدم چیزی که نوشته بند۴اون ماده است ولی من بند۱ اون ماده هستم! زنگ زدم بهش گفتم مطمئنی همون رو داره؟گفت نه ۴و۵تا داره برات خوندم! گفتم اشتباه زدی گفت امکان اصلاحش واسه+۱۰ نیست!
    حالا سوال من اینه:
    دوستان میدونن چی میشه؟ خود نظام وظیفه چون کارت قبلی دستشه اصلاح می کنه یا کارم یک ماهی عقب میوفته(کارتو ماه دیگه نیاز دارم و اعتبار رسید+۱۰ یک ماه هست فقط) و یا جون اشتباه اسم بیماری گفته شده میگن بیا معاینه مجدد شورا؟!
    راستش این قضیه ذهنم رو مشغول کرده.ممنون میشم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)