صفحه 102 از 185 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

وضعیت معافیت کفالت من:
    کمیسیون ومعافیت: 90/8/5
    معرفی به صدور: 90/8/22
    صدور کارت: خدا داند ...
    تحویل از پستچی: خدا داند ...

وضعیت نهایی معافیت کفالت من:
    کمیسیون ومعافیت: 90/8/5
    معرفی به صدور: 90/8/22
    صدور کارت: 90/8/22
    تحویل از پستچی: 90/10/27

------------------------------------------------------------------------
    دوستان من دیگه به این تاپیک سر نمی زنم،
    به امید موفقیت همه ی بچه هایی که تلاش کردند ...

Junior Member

خب دوستان. منم با چشم معاف شدم. مجموع بی قطره 9.5 و با قطره 8.5
    ارائه مدارک به پلیس+10 :8.28
    نامه بیمارستان : 9.5
    بیمارستان 9.9
    کمیسیون 9.28
    واریز فیشها و دادگاه برای غیبت و معرفی به صدور 10.3
    صدور 10.21
    تجویل کارت 10.28

سلام به همه دوستان
    1 سوال داشتم: از زمانی که بارکد میخوره تا زمانی که به دستمون برسه حدودا چقد طول میکشه؟
    من 28/9 معاف پزشکی شدم
    4-5/10 فیشها رو دادم
    20 روز بعد یعنی 25/10 رفتم نظام وظیفه تا نامه بگیرم ازشون(تا دانشگاه مدرکم رو بده) پرسیدم معرفی به صدور شدم؟ گفت آره اگه نشده بودی نمیتونستیم نامه بدیم
    دیروز یعنی 1/11رفتم police+10 تا ببینم کارتم چرا نیومده؟ کد ملی ملی رو پرسید یه برگه پرینت کرد بهم داد که توش بارکد پستی خورده و یه جای دیگش نوشته "تاریخ آخرین وضعیت مشمول: 22/10/1390"

بارکد پستی رو توی سایت پیگیری پست هم زدم ولی هیچی نشون نداد و همه فیلدهاش خالی بود
    ویرایش توسط behnam_r007 : January 22nd, 2012 در ساعت 12:21 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam_r007 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    1 سوال داشتم: از زمانی که بارکد میخوره تا زمانی که به دستمون برسه حدودا چقد طول میکشه؟
    من 28/9 معاف پزشکی شدم
    4-5/10 فیشها رو دادم
    20 روز بعد یعنی 25/10 رفتم نظام وظیفه تا نامه بگیرم ازشون(تا دانشگاه مدرکم رو بده) پرسیدم معرفی به صدور شدم؟ گفت آره اگه نشده بودی نمیتونستیم نامه بدیم
    دیروز یعنی 1/11رفتم police+10 تا ببینم کارتم چرا نیومده؟ کد ملی ملی رو پرسید یه برگه پرینت کرد بهم داد که توش بارکد پستی خورده و یه جای دیگش نوشته "تاریخ آخرین وضعیت مشمول: 22/10/1390"

بارکد پستی رو توی سایت پیگیری پست هم زدم ولی هیچی نشون نداد و همه فیلدهاش خالی بود
    نیاز به این همه توضیح نبود دوست عزیزم .چرا که وقتی بارکد خوردید یعنی معرفی به صدور شدید و کارتتونم صادر شده و به پست تحویل شده.از زمان بارکد تا تحویل بسته به شهری که در اون هستید زمان تحویل متغیر هست اما معمولا در تهران بیش از یک هفته طول نمیکشه. در کل زمان دقیقی در پروسه صدور تا تحویل نمیشه اعلام کرد.با این تفاسیر و با توجه به تعطیل بودن این هفته گمان میکنم تا اواسط هفته اینده کارتتون میرسه. مبارکت باشه
    ویرایش توسط Kiantaghavi : January 24th, 2012 در ساعت 01:14 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط Kiantaghavi نمایش پست ها
    نیاز به این همه توضیح نبود دوست عزیزم .چرا که وقتی بارکد خوردید یعنی معرفی به صدور شدید و کارتتونم صادر شده و به پست تحویل شده.از زمان بارکد تا تحویل بسته به شهری که در اون هستید زمان تحویل متغیر هست اما معمولا در تهران بیش از یک هفته طول نمیکشه. در کل زمان دقیقی در پروسه صدور تا تحویل نمیشه اعلام کرد.با این تفاسیر و با توجه به تعطیل بودن این هفته گمان میکنم تا اواسط هفته اینده کارتتون میرسه. مبارکت باشه
    دستت درد نکنه. گفتم دقیق توضیح بدم جای سوال باقی نمونه. من از شیراز اقدام کردم.
    مرسی شما هم مبارک باشه

Junior Member

سلام، با آرزوی توفیق همه کسانی که برای معافیت اقدام کرده اند. شکر خدا امروز کارت معافیتم رسید.

تاریخ کمیسیون، تحویل فیش و معرفی به صدور: چهاردهم دی ماه 1390
    ویرایش توسط mnam : January 25th, 2012 در ساعت 04:55 PM

کسی از معاف های۸۸و۸۹ اینجا نیست که کارتش رو برای هوشمند داده باشه؟

Junior Member

سلام دوستان. من یکم وضضعیتم واسم عجیبه ممنون میشم راهنمایی کنید.من تاریخ 1/8/90 در پلیس +10 مدارکم رو ثبت کردم واسه معافیت کفالت. البته 2 تا برادریم و من کوچیکه هستم. بزرگه سربازیش رو رفته بود و پایان خدمت داشت. ولی بیماریش افسردگی بود . که بعد از استعلام ثبت احوال و بیمارستان و ... در تاریخ 28/10/90 مبلغ 100.000 و 8.200 و 1000 تومان واریز کردم به حساب خزانه داری کل و درامد صدور کارت مشمولان و پزوهش و توسعه ناجی. کمیسون پزشکی داداشم رفت ولی من کمیسیونی بابت کفالت نرفتم . فقط شناسنامه ها رو چک کردن و کپیش رو گرفتن از ما گفتن به سلامت. الان من معاف شدم یا نه؟؟؟ چیزی هم نگفتن که برو کارت میاد در خونه یا کمیسیون کفالت نرفتم. ممنون میشم راهنمایی کنید که مراحل بعدی چیه؟؟؟ کی بایستی برم +10 استعلام بگیرم .مرسی از همه

دوستان در مورد این تغییر کارتهای معافیت یک سوال داشتم
    وقتی کارت های قدیمی را بدیم بعد از چه مدت کارت های هوشمند را تحویلمون می دن؟ کسی تا الان تجربه این کار را داشته؟
    تو این فاصله اگر نیاز به کارت معافیت پیدا کردیم چه کار باید بکنیم؟

Junior Member

سلام دوستان لطفا یک نفر جوابمو بده چون واقعا نمیدونم باید چه کار کنم، من 3.10.90 فیش های معافیت پزشکی رو ریختم، از شهرستان خرم آباد لرستان، هنوز کارتم نیمده از +10 پیگیری کردم گفت رفته برای صدور کارت:
    1. اونجا با من خیلی بد بودن به نظر شما کار از دست اونا خارج شده؟
    2. من هیچگونه پاکت پستی به اونا ندادم اونا هم چیزی نگفتن باید میدادم؟ (شما پاکت دادین؟)
    3. به نظر شما کار من نسبت به زمانی که گذشته عقب نیست؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)