صفحه 103 از 185 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_el نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یکم وضضعیتم واسم عجیبه ممنون میشم راهنمایی کنید.من تاریخ 1/8/90 در پلیس +10 مدارکم رو ثبت کردم واسه معافیت کفالت. البته 2 تا برادریم و من کوچیکه هستم. بزرگه سربازیش رو رفته بود و پایان خدمت داشت. ولی بیماریش افسردگی بود . که بعد از استعلام ثبت احوال و بیمارستان و ... در تاریخ 28/10/90 مبلغ 100.000 و 8.200 و 1000 تومان واریز کردم به حساب خزانه داری کل و درامد صدور کارت مشمولان و پزوهش و توسعه ناجی. کمیسون پزشکی داداشم رفت ولی من کمیسیونی بابت کفالت نرفتم . فقط شناسنامه ها رو چک کردن و کپیش رو گرفتن از ما گفتن به سلامت. الان من معاف شدم یا نه؟؟؟ چیزی هم نگفتن که برو کارت میاد در خونه یا کمیسیون کفالت نرفتم. ممنون میشم راهنمایی کنید که مراحل بعدی چیه؟؟؟ کی بایستی برم +10 استعلام بگیرم .مرسی از همه
    سلام
    دوست عزیز؛‌ وقتی کارتون به واریز فیش میرسه یعنی همه چی درست پیش رفته؛ مشکل خاصی نیست.
    شما هر وقت که بخوای، همین فردا، می تونی به +10 مراجعه کنی؛ آخرین تغییرات مربوط به پروندتون رو بهتون میگه.
    موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

نقل قول نوشته اصلی توسط keivanpro نمایش پست ها
    دوستان در مورد این تغییر کارتهای معافیت یک سوال داشتم
    وقتی کارت های قدیمی را بدیم بعد از چه مدت کارت های هوشمند را تحویلمون می دن؟ کسی تا الان تجربه این کار را داشته؟
    تو این فاصله اگر نیاز به کارت معافیت پیدا کردیم چه کار باید بکنیم؟
    سلام
    من سه هفته است دادم مدارکو اما خبری نشده.گفتن حداکثر یک ماه. یه رسید میدن جای کارت حالا مثلا واسه استخدام و دانشگاه و... پیش بیاد قبول کنن یا نه نمیدونم؟! اعتبار رسید یک ماه هست که گفتن اگر صادر نشه تا یک ماه،پلیس+۱۰باید یه رسید یک ماهه دیگه بده.
    دوست عزیز حتماً اگر مدارک دادین و در هر مرحله خبری شد به ما هم همینجا اطلاع بدید لطفاً

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kami2266 نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا یک نفر جوابمو بده چون واقعا نمیدونم باید چه کار کنم، من 3.10.90 فیش های معافیت پزشکی رو ریختم، از شهرستان خرم آباد لرستان، هنوز کارتم نیمده از +10 پیگیری کردم گفت رفته برای صدور کارت:
    1. اونجا با من خیلی بد بودن به نظر شما کار از دست اونا خارج شده؟
    2. من هیچگونه پاکت پستی به اونا ندادم اونا هم چیزی نگفتن باید میدادم؟ (شما پاکت دادین؟)
    3. به نظر شما کار من نسبت به زمانی که گذشته عقب نیست؟
    با تشکر

سلام
    1. تقریبا همه جا همین جوره ...
    2. پاکت پست لازم نیست.
    3. هم آره هم نه !!! بهرحال الان موقع شه که برای پیگیری مراجعه بکنی.
    موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

سلام دوستان لطفا یک نفر جوابمو بده چون واقعا نمیدونم باید چه کار کنم، من 3.10.90 فیش های معافیت پزشکی رو ریختم، از شهرستان خرم آباد لرستان، هنوز کارتم نیمده از +10 پیگیری کردم گفت رفته برای صدور کارت:
    2. من هیچگونه پاکت پستی به اونا ندادم اونا هم چیزی نگفتن باید میدادم؟ (شما پاکت دادین؟)
    با تشکر
    با توجه به اینکه شهرستان هستید تا از تهران بیاد نه دیر نشده. ان شاء الله همین روزا بدستتون میرسه.رسید بما هم خبر بدید لطفاً
    من هم برای تعویض رفتم ۳هفته پیش الان برام سوال پیش اومد که بمن هم پاکت نداد +۱۰! لطفا دوستانی که خبر دارن بگن که ببینیم کمکاری از+۱۰ بوده یا همین هست روالش؟
    درضمن دوست عزیز وقتی رفته واسه صدور خیالت راحت باشه.فقط صبر کن از پست برسه انشاء الله

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    سلام
    1. تقریبا همه جا همین جوره ...
    2. پاکت پست لازم نیست.
    3. هم آره هم نه !!! بهرحال الان موقع شه که برای پیگیری مراجعه بکنی.
    موفق باشید
    حمدی جان ممنون فقط از +10 میشه پیگیری کرد؟ و اینکه من یک ماه غیبت داشتم، این موضوع ممکن برای من مشکلی ایجاد کنه؟ و چطور به من اطلاع رسانی میشه؟

Junior Member

ببخشید برای تکمیل: من از 10+ پیگیری کردم و گفت ارسال شده برای صدور، دیگه چه پیگیری میتونم بکنم؟

ببخشید برای تکمیل: من از 10+ پیگیری کردم و گفت ارسال شده برای صدور، دیگه چه پیگیری میتونم بکنم؟
    اینکه رفته پست؟اگر رفته بارکد بگیر و از سایت پست پیگیری کن که مرحله به مرحله کدوم پست خونه هست؟
    اطلاعات+۱۰چند روز از نظام وظیفه عقب هست معمولاً. از خود نظام وظیفه بپرسی بهتره.۸تا۱۲زنگ بزن

با تشکر
    منم 28/09/90 فیش ها رو ریختم به حساب و دادم تحویل ولی هنوز کارت به دستم نرسیده.
    من از شیراز اقدام کردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam_r007 نمایش پست ها
    منم 28/09/90 فیش ها رو ریختم به حساب و دادم تحویل ولی هنوز کارت به دستم نرسیده.
    من از شیراز اقدام کردم.
    سلام بهنام جان، ممنون که گفتی خیالم یه کم راحت تر شد. ایشالا که زودتر میاد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز؛‌ وقتی کارتون به واریز فیش میرسه یعنی همه چی درست پیش رفته؛ مشکل خاصی نیست.
    شما هر وقت که بخوای، همین فردا، می تونی به +10 مراجعه کنی؛ آخرین تغییرات مربوط به پروندتون رو بهتون میگه.
    موفق باشید
    سلام. مرسی از راهنماییتون. امروز رفتم پلیس +10 به من یه بارکد داد. رفتم پست گفت چیزی تحویل پست داده نشده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)