صفحه 104 از 185 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_el نمایش پست ها
    سلام. مرسی از راهنماییتون. امروز رفتم پلیس +10 به من یه بارکد داد. رفتم پست گفت چیزی تحویل پست داده نشده
    صبر کنید تاچند رور درست میشه.نهایت یک هفته دیگه ان شاء الله دستت هست!
    حتماً به ما خبر بده و لطفا اومد سر بزن باز وقتی بیاد چندتا سوال ازت دارم
    دعا کنبد کارت منم زودتر بیاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط avayeeshgh نمایش پست ها
    صبر کنید تاچند رور درست میشه.نهایت یک هفته دیگه ان شاء الله دستت هست!
    حتماً به ما خبر بده و لطفا اومد سر بزن باز وقتی بیاد چندتا سوال ازت دارم
    دعا کنبد کارت منم زودتر بیاد
    خدا از دهنت بشنوه. اره حتما میام. سوالی هم داری میتونی الان ازم بپرسی ایشالله کارت همه زودتر بیاد و از این بلا تکلیفی همه راحت بشن.

دوستان من 23/9/90 معرفی شدم امکا هنوز نبومده کارتم!!!چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
    من سه هفته است دادم مدارکو اما خبری نشده.گفتن حداکثر یک ماه. یه رسید میدن جای کارت حالا مثلا واسه استخدام و دانشگاه و... پیش بیاد قبول کنن یا نه نمیدونم؟! اعتبار رسید یک ماه هست که گفتن اگر صادر نشه تا یک ماه،پلیس+۱۰باید یه رسید یک ماهه دیگه بده.
    دوست عزیز حتماً اگر مدارک دادین و در هر مرحله خبری شد به ما هم همینجا اطلاع بدید لطفاً
    چشم دوست عزیز حتما" این کار را می کنم
    لطفا" شما هم وقتی کارتتون اومد ما را بی خبر نزارید
    موقعی که مدارک را تحویل می دادید به جز کارت چه مدرک دیگه ای از شما خواستن؟
    من یک سوال داشتم داماد ما سال 85 معاف شده و از طریق معافیت لاغری ولی الان دیگه قانون معافیت لاغری را حذف کردن به نظر شما در این تعویض کارتها ممکنه براش مشکلی پیش بیاد؟
    خودم من هم سال 85 معاف شدم و حدود یک ماه دیگه تاریخ معافیتم پنج سالش پر می شه من شنیدم تا پنج سال از نظر قانونی می تونن معافیت را کنسل کنن ولی بعد از اون دیگه نمی شه این واقیت داره؟
    خود من اون زمانی که معاف شدم برادرم زیر 18 سال داشت ولی الان بالای 18 سالشه ممکنه از اون نظر برام ایجاد مشکل کنه؟ اون زمان کاملا" قاونی معاف شدم این سوال را از این جهت می پرسم چون پنج سال هم از زمان معافیتم گذشته
    ممنون می شم اگر اطلاعاتی دارید ما را هم در جریان بزارید

نقل قول نوشته اصلی توسط keivanpro نمایش پست ها
    من یک سوال داشتم داماد ما سال 85 معاف شده و از طریق معافیت لاغری ولی الان دیگه قانون معافیت لاغری را حذف کردن به نظر شما در این تعویض کارتها ممکنه براش مشکلی پیش بیاد؟
    خودم من هم سال 85 معاف شدم و حدود یک ماه دیگه تاریخ معافیتم پنج سالش پر می شه من شنیدم تا پنج سال از نظر قانونی می تونن معافیت را کنسل کنن ولی بعد از اون دیگه نمی شه این واقیت داره؟
    خود من اون زمانی که معاف شدم برادرم زیر 18 سال داشت ولی الان بالای 18 سالشه ممکنه از اون نظر برام ایجاد مشکل کنه؟ اون زمان کاملا" قاونی معاف شدم این سوال را از این جهت می پرسم چون پنج سال هم از زمان معافیتم گذشته
    ممنون می شم اگر اطلاعاتی دارید ما را هم در جریان بزارید
    چشم.
    ببین همه چی میخوان!خیلی جالبه!! اصل و کپی مدرک تحصیلی،کارت معافیت،شناسنامه همه صفحات،کارت ملی و۲عکس۳*۴تمام رخ زمینه سفید.رنگی باشه هم مهم نیست.خودشون تو اسکن همونجا سیاه سفید میکنن.یه فرمم هست دستی پر میکنی،محل کارتو همه چیو میخوان!! یه فرمم تو سیستم خودش پر می کنه و رسید میده
    .پلیس+۱۰ ماده بیماری رو درست زد اما بندش رو اشتباه زد و اصلاً همه بندهارو نخوند و گفت اینجا همینو داره و کلی نوشته! که فرداش فهمیدم اشتباه کرده ولی کاریش نمیشد کرد از +۱۰دیگه! موضوع اینجاست که تو کارت نوشته ماده فلان-بند فلان.تو فرمم همینو خواست.اما تو سیستم جای عدد نداشت و اسم بیماری رو میخواست و بیماری من با بیماری بقیه بندها همه یکی هست اما اسمش فرق داره که جابجا زده!از طرفی من اسفند اصل کارتو میخوام واگرنه مشکل پیدا میکنم واسه درآمدم و متاهلم و تا ثابت کنم چی شده... بله تا۵سال... البته تو قانون جدید ندیدم یا حذف شده کلا یا شده تا همیشه!
    الان۳هفته هست تو فرومها می چرخم اما یه۸۸و۸۹ندیدم که ببینم بقیه کجای کارن؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط amirparthian نمایش پست ها
    دوستان من 23/9/90 معرفی شدم امکا هنوز نبومده کارتم!!!چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز با توجه بوجود چند روز تعطیلی در این مدت جای نگرانی نیست.اگر شهرستان هستید که دیرتد هم بشه مثلا یکی دو هفته عادی هست. ولی چرا روزه شک دار؟زنگ بزن شماره گویا نظام وظیفه و از بخش مربوطه سوال کن. یا برو پ+۱۰ ولی +۱۰ از ن.وظیفه عقب تر هست اطلاعاتش

اعلام جدول زمانبندي اجراي طرح تعويض كارت‌هاي قديمي معافيت ازخدمت با كارت هوشمندگروه ناجا- سازمان وظيفه عمومي ناجا جدول زمانبندي اجراي طرح تعويض كارت‌هاي قديمي معافيت از خدمت با كارت هوشمند را اعلام نمود.به گزارش اداره اجتماعي سازمان وظيفه عمومي ناجا ،از آنجا كه طرح تعويض كارت‌هاي معافيت و پايان خدمت قديمي با كارت هوشمند از تاريخ دهم دي ماه سال جاري با تعويض كارت‌هاي قديمي معافيت از خدمت آغاز گرديده، سازمان وظيفه عمومي ناجا به منظور رفاه حال متقاضيان و تسريع در رسيدگي به درخواست‌هاي آنان براي اجراي اين طرح اولويت‌بندي بر اساس سال اخذ كارت قديمي معافيت و پايان خدمت در نظر گرفته است كه دارندگان كارت‌هاي معافيت قديمي طبق زمانبندي ذيل فرصت داشته تا به منظور اخذ كارت هوشمند خود به يكي از دفاتر خدمات الكترونيك انتظامي (پليس+10) مراجعه نمايند.
    É از سال 1388 به بعد از تاريخ 10/10/1390 تا 10/11/1390
    É از سال 1380 تا 1387 از تاريخ 10/11/1390 تا 10/12/1390
    É از سال 1370 تا 1379 از تاريخ 10/12/1390 تا 10/1/1391
    É و از سال 1360 تا 1369 از تاريخ 10/1/1391 تا 10/2/1391
    لازم به ذكر است: تاريخ مذكور قابل تمديد نبوده و پس از انقضاي مهلت فوق كارت‌هاي قديمي از اعتبار ساقط خواهند شد.
    منبع:قسمت وظیفه عمومی درpolice.ir

چشم.
    ببین همه چی میخوان!خیلی جالبه!! اصل و کپی مدرک تحصیلی،کارت معافیت،شناسنامه همه صفحات،کارت ملی و۲عکس۳*۴تمام رخ زمینه سفید.رنگی باشه هم مهم نیست.خودشون تو اسکن همونجا سیاه سفید میکنن.یه فرمم هست دستی پر میکنی،محل کارتو همه چیو میخوان!! یه فرمم تو سیستم خودش پر می کنه و رسید میده
    .پلیس+۱۰ ماده بیماری رو درست زد اما بندش رو اشتباه زد و اصلاً همه بندهارو نخوند و گفت اینجا همینو داره و کلی نوشته! که فرداش فهمیدم اشتباه کرده ولی کاریش نمیشد کرد از +۱۰دیگه! موضوع اینجاست که تو کارت نوشته ماده فلان-بند فلان.تو فرمم همینو خواست.اما تو سیستم جای عدد نداشت و اسم بیماری رو میخواست و بیماری من با بیماری بقیه بندها همه یکی هست اما اسمش فرق داره که جابجا زده!از طرفی من اسفند اصل کارتو میخوام واگرنه مشکل پیدا میکنم واسه درآمدم و متاهلم و تا ثابت کنم چی شده... بله تا۵سال... البته تو قانون جدید ندیدم یا حذف شده کلا یا شده تا همیشه!
    الان۳هفته هست تو فرومها می چرخم اما یه۸۸و۸۹ندیدم که ببینم بقیه کجای کارن؟!

ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی خوبت
    این مدارکی که گفتید برای همه انواع معافیت هاست؟ یعنی معافیت کفالت هم همین مدارک را می خوان؟ کپی شناسنامه افراد خانواده را نمی خوان؟
    اون وقت مشکل من اینه که آخرین مدرک تحصیلیم را ندارم یعنی ازادش نکردم... از اون نظر مشکلی درست نمیشه؟
    طبق این چیزی که شما گفتید از شانس بد ما رسیدگی به وضعیت کارت ما می خوره به تعطیلات عید و حالا حالا ها اینجوری که بوش می یاد گرفتاریم

ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی خوبت
    این مدارکی که گفتید برای همه انواع معافیت هاست؟ یعنی معافیت کفالت هم همین مدارک را می خوان؟ کپی شناسنامه افراد خانواده را نمی خوان؟
    اون وقت مشکل من اینه که آخرین مدرک تحصیلیم را ندارم یعنی ازادش نکردم... از اون نظر مشکلی درست نمیشه؟
    طبق این چیزی که شما گفتید از شانس بد ما رسیدگی به وضعیت کارت ما می خوره به تعطیلات عید و حالا حالا ها اینجوری که بوش می یاد گرفتاریم
    خواهش می کنم
    بله برای همه معافیتها همینه
    بجاش گواهی موقت مدرکتون باید باشه
    بله بنظر میرسه زمان بر هست.در همین مرحله اول هم که من کارتم رو دادم چند روزی تعطیلی بود. هرچند گفته بودن دو هفته و حداکثر یکماه.من۶روز تا یکماهم مونده که امیدوارم برسه زودتر.
    کارت شما احتمالا اول اردیبهشت میرسه در خونه اگر بهمن درخواست بدید. چون من بهمن همه کارامو کردم و کارتم(معافیت قدیمی) ۳اردیتهشت رسید!

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

چشم.
    ببین همه چی میخوان!خیلی جالبه!! اصل و کپی مدرک تحصیلی،کارت معافیت،شناسنامه همه صفحات،کارت ملی و۲عکس۳*۴تمام رخ زمینه سفید.رنگی باشه هم مهم نیست.خودشون تو اسکن همونجا سیاه سفید میکنن.یه فرمم هست دستی پر میکنی،محل کارتو همه چیو میخوان!! یه فرمم تو سیستم خودش پر می کنه و رسید میده ...................
    خواهش می کنم
    بله برای همه معافیتها همینه
    بجاش گواهی موقت مدرکتون باید باشه
    بله بنظر میرسه زمان بر هست.در همین مرحله اول هم که من کارتم رو دادم چند روزی تعطیلی بود. هرچند گفته بودن دو هفته و حداکثر یکماه.من۶روز تا یکماهم مونده که امیدوارم برسه زودتر.
    کارت شما احتمالا اول اردیبهشت میرسه در خونه اگر بهمن درخواست بدید. چون من بهمن همه کارامو کردم و کارتم(معافیت قدیمی) ۳اردیتهشت رسید!

ضمن تشکر از اطلاع رسانی دوستان
    آقا من هرجای این کارت رو نگاه میکنم صحبتی از موقت بودنش نکرده!سال 86 گرفتم کفالته!علاوه بر ترس از باطل شدنش، توی قانونش ذکر از موقت کرده و توضیح داده!ولی این کارت من همچین چیزی روش نست تا جای که یادم هست هم اون زمان کسی صحبتی از موقت بودن و 5 سال و ... نکرد!دوستان کسی اطلاعی در این باره داره قضیه موقتی دقیقن چیه؟!
    خدایی خو اینا که دردشون همون 14000تومنس!یه جایی نیس بریم 30000تومن بدیم بیخیالمون شن؟!
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)