صفحه 107 از 185 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_el نمایش پست ها
    من یه پاکت اول پر کردم و مدارک رو توش گذاشتن پلمپ کردن از +10 دادن دستم.گفتن برو نظام وظیفه. نظام وظیفه هم پاکت رو پاره کرد انداخت دور کل مدارک رو تو پوشه گداشت. وگرنه پاکتی واسه کارت پر نکردم
    پاکتی که شما میفرمایید با پاکتی که منظور دوستمون بود متفاوته. شما پاکت مدارک رو میفرمایید که معمولا قطع A4 هست و همه مدارکتونو میذارن اونتو(اعم از کپی ها و سایر مدارک .اما پاکتی که دوستمون گفتن یه پاکت نامه قهوه ای رنگ مخصوص خود نظام وظیفه هست که مختص ارسال کارتها بود و قسمت گیرنده رو خودتون باید پر کنید و قدیم کارت رو تو همین پاکت میذاشتن

Junior Member

از دوستان کسی جواب این سوال رو میدونه ؟؟؟

من از موارد خاص معافیت گرفتم و مدارکم رو دادم . بهم گفتن برو بشین خونه کارتت بعد 2 ماه میاد لشکر بیا بگیر .
    حالا من میخاستم بگم که اگه کارت میاد پس آموزش چی میشه؟؟ آخه تو قانون جدید نوشته واسه همه معافیت ها به جز بعضی موارد پزشکی آموزش الزامیه اگه میشه کامل توضیح بدین

(مثلا کسی تازه کارت معافیت گرفته که نره آموزش؟؟؟)

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط uneskm نمایش پست ها
    از دوستان کسی جواب این سوال رو میدونه ؟؟؟

من از موارد خاص معافیت گرفتم و مدارکم رو دادم . بهم گفتن برو بشین خونه کارتت بعد 2 ماه میاد لشکر بیا بگیر .
    حالا من میخاستم بگم که اگه کارت میاد پس آموزش چی میشه؟؟ آخه تو قانون جدید نوشته واسه همه معافیت ها به جز بعضی موارد پزشکی آموزش الزامیه اگه میشه کامل توضیح بدین

(مثلا کسی تازه کارت معافیت گرفته که نره آموزش؟؟؟)
    دوست عزیز نظام وظیفه خیلی قانوناش عوض میشه!بله من خودم آموزشی نرفتم!تو یه پست قبلی گقته بودم من قرار بود اصلا برگ اعزامم بیاد برم آموزشی منتها کارت اومد درخونه!(البته سال 86 بود) منتها قبل از من و بعد از من بودن از دوستای خودم که آموزشی رفتن. -جدید از کی؟از اون سالها که ما بودیم هم قانونش اینجوری بود-
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Junior Member

Exclamation پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    دوست عزیز نظام وظیفه خیلی قانوناش عوض میشه!بله من خودم آموزشی نرفتم!تو یه پست قبلی گقته بودم من قرار بود اصلا برگ اعزامم بیاد برم آموزشی منتها کارت اومد درخونه!(البته سال 86 بود) منتها قبل از من و بعد از من بودن از دوستای خودم که آموزشی رفتن. -جدید از کی؟از اون سالها که ما بودیم هم قانونش اینجوری بود-
    نه آخرین قانون که اجرا شد رو میگم . توش نوشته همه معافین باید دوره آموزش رو طی کنند. نوشته وقتی کارتشون میاد باید فرم تعهد خدمت آموزش رو پر کنند . میشه اون رو توضیح بدین . میگن تو دفترچه فرم شماره 8 هستش که نوشته :

در عرض 3 سال متعهد میشوم دوره آموزشی را طی کنم اینا قبلا بوده مگه؟کسی تا حالا این فرم رو پر کرده؟
    ویرایش توسط uneskm : February 2nd, 2012 در ساعت 03:40 AM

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط uneskm نمایش پست ها
    نه آخرین قانون که اجرا شد رو میگم . توش نوشته همه معافین باید دوره آموزش رو طی کنند. نوشته وقتی کارتشون میاد باید فرم تعهد خدمت آموزش رو پر کنند . میشه اون رو توضیح بدین . میگن تو دفترچه فرم شماره 8 هستش که نوشته :

در عرض 3 سال متعهد میشوم دوره آموزشی را طی کنم اینا قبلا بوده مگه؟کسی تا حالا این فرم رو پر کرده؟
    والا تا جایی که یادمه سرهنگه زبونی گفت و جز روال عادیش بود آموزشی ولی یادم نمیاد همچین چیزی داشته بوده باشیم که فرم باشه و تعهد باشه و از این صحیتا!
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    آره، کفالت گرفتم سال 86!پروندهه همش دستمه!تا جایی که یادم هست چیزی پیششون نیست!بابا اینا مرخصن!من که کارتم اومد قرار بود نامه اعظامم بیاد آموزشیو برم!یهو کارتم اومد!از ترسش تا 7 ماه نرفتم مدارکمو تحویل بگیرم نگن اشتباه شده )
    والا من که کفالت گرفتم
    همه پرونده ام نظام وظیفه است... هیچیدست خودم نیست
    البته تنها چیزی که توی پرونده ام در مورد داداشم وجود داره یدونه کپی شناسنامه است... اون زمان قانونی معاف شدم ... از چند نفرم پرسیدم .. همه می گن قانون عطف به ماسبق نمی شه ... یعنی قانون برای لحظه معافی حساب می شه
    پرونده امم اینقدر قطور بود که توش پر کاغذ و از این چیزها بود
    فقط شانس بیاریم پرونده ها را دوباره چک نکنن

شما هم داداشت 18 سالش رد شده؟ مدارکت را دادی برای تعویض کارت؟ آقا اگر کارتت اومد ما را در جریان بزار

دوستانی که راجع به تعویض با هوشمند هستند بیاید این تاپیک که اختصاصی طرح تعویض(هوشمند) هست
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...جدید/page4
    ویرایش توسط avayeeshgh : February 2nd, 2012 در ساعت 04:40 PM
    باور نکن تنهائی ات را، من در تو پنهانم تو در من ...

دوستان من که هنوز کارت معافیم دستم نیومده و 23/9/90 معرفی شدم!ایا ممکن که بخوان از اول بهم کارت هوشمند بدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kiantaghavi نمایش پست ها
    پاکتی که شما میفرمایید با پاکتی که منظور دوستمون بود متفاوته. شما پاکت مدارک رو میفرمایید که معمولا قطع A4 هست و همه مدارکتونو میذارن اونتو(اعم از کپی ها و سایر مدارک .اما پاکتی که دوستمون گفتن یه پاکت نامه قهوه ای رنگ مخصوص خود نظام وظیفه هست که مختص ارسال کارتها بود و قسمت گیرنده رو خودتون باید پر کنید و قدیم کارت رو تو همین پاکت میذاشتن
    نقل قول نوشته اصلی توسط avayeeshgh نمایش پست ها
    سوال زیاد دارم اما یه سریش بستگی به این داره که کارتت برسه ان شاء الله
    شما پاکت واسه کارت پر کردید؟من تو+۱۰ که درخواست واسه هوشمند دادم سه هفته پیش بهم پاکت ارسال کارت نداد
    نه من پاکت قهوه ای پر نکزدم

نقل قول نوشته اصلی توسط amirparthian نمایش پست ها
    دوستان من که هنوز کارت معافیم دستم نیومده و 23/9/90 معرفی شدم!ایا ممکن که بخوان از اول بهم کارت هوشمند بدن؟

شما پیگیری کن. الان یکساله همه رو هوشمند میدن
    باور نکن تنهائی ات را، من در تو پنهانم تو در من ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)