صفحه 108 از 185 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

دوستان من جدیدا فهمیدم که اصلا نباید به حرفهای پلیس +10 گوش کرد و اگه سوالی درمورد وضعیت کارت معافیت دارید برید نظام وظیفه.
    من تقریبا 19 روز پیش رفتم پلیس +10 بهم بارکد پستی داد،این یعنی چی؟ یعنی کارتت صادر شده و تحویل پست شده، حالا باید وایسی تا کارتت از پست بگیری.
    3روز پیش، حس کردم یکم دیرشده کارتم نیومده، رفتم نظام وظیفه گفتم کارتم توی چه مرحله ای هست؟ گفت کارتت دیروز تازه صادر شده یعنی12/11/1390
    در حالی که من نزدیک به 19 روز قبل بارکدپستی از پلیس+10 گرفتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam_r007 نمایش پست ها
    دوستان من جدیدا فهمیدم که اصلا نباید به حرفهای پلیس +10 گوش کرد و اگه سوالی درمورد وضعیت کارت معافیت دارید برید نظام وظیفه.
    من تقریبا 19 روز پیش رفتم پلیس +10 بهم بارکد پستی داد،این یعنی چی؟ یعنی کارتت صادر شده و تحویل پست شده، حالا باید وایسی تا کارتت از پست بگیری.
    3روز پیش، حس کردم یکم دیرشده کارتم نیومده، رفتم نظام وظیفه گفتم کارتم توی چه مرحله ای هست؟ گفت کارتت دیروز تازه صادر شده یعنی12/11/1390
    در حالی که من نزدیک به 19 روز قبل بارکدپستی از پلیس+10 گرفتم.
    ای بابا! دیروز +۱۰ به من گفت صادر شده و بارکد داد.تو سیستمش زده بود صادر شده! یعنی کشک؟!! ببینم وقتی بارکد خورده یعنی صدور کارت حتمیه؟من واسه تعویض با هوشمند داده بودم یکماه پیش
    ویرایش توسط avayeeshgh : February 6th, 2012 در ساعت 04:11 PM
    باور نکن تنهائی ات را، من در تو پنهانم تو در من ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Kiantaghavi نمایش پست ها
    دوست عزیز اصلا نگران نباش. کلا همه میدونیم افرادی که معاف میشن خیلی ذوق دارن تا سریعتر کارتشون رو دریافت کنن. برای همین هر دیرکرد یا اخلالی نگرانشون میکنه. باید توجه داشته باشی که پروسه معرفی به صدور تا صدور هست که کمی زمان میبره و تا کارت صادر نشه در سیستم صدور کارت درج نمیشه. در مورد شما هر لحظه ممکنه که صدور کارت در سیستم درج شه که از اون به بعد ۱ تا ۳ روز زمان میبره تا کارت رو دریافت کنید. به عقیده من شما هنوز یک هفته دیگه جا دارین.امیدوارم هرچه سریعتر خبر خوش دریافت کارتتون رو اعلام کنید
    سلام میشه منم راهنمایی کنید؟
    من یکماه پیش کارتمو دادم برای تعویض با هوشمند.دیروز+۱۰ گفت صادر شده و بارکد داد که بارکد درسته اما چیزی نشون نمیده فعلا! وقتی +۱۰ گفته صادر شده یعنی ۱۰۰٪صادر شده یا مممکنه نشده باشه؟!

Junior Member

سلام به همه

فرومتون رو خوندم نگران شدم

من 90/10/20 در کمیسیسون عالی پزشکی معاف دایم شدم.
    فرداش مدارک بردم و گفتن برو 2 ماه دیگه کارتت میاد.حالا که نیومده چطور میتونم پیگیر بشم .

یه حسی میگه تو معاف نشدی اشتباه شده !!!!!!!!!!!!!

بعدشم این جریان آموزشی رفتن چیه . منی که معاف پزشکی شدم یعنی نمیتونستم آموزشی برم وگرنه معافیت پزشکی نبود که !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط m158 نمایش پست ها
    سلام به همه

فرداش مدارک بردم و گفتن برو 2 ماه دیگه کارتت میاد.حالا که نیومده چطور میتونم پیگیر بشم .

بعدشم این جریان آموزشی رفتن چیه . منی که معاف پزشکی شدم یعنی نمیتونستم آموزشی برم وگرنه معافیت پزشکی نبود که !!!

سلام
    نگران نباش.وقتی مدارک دادی تمومه. برو+۱۰ پیگیری کن فردا
    آموزشی هم واسه پزشکیا نیست.
    واسه راحت شدن خیالت برو پیگیری کن بارکد بگیر و... یه وقت میبینی تو پست مونده.
    ویرایش توسط avayeeshgh : February 7th, 2012 در ساعت 08:23 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط avayeeshgh نمایش پست ها
    ای بابا! دیروز +۱۰ به من گفت صادر شده و بارکد داد.تو سیستمش زده بود صادر شده! یعنی کشک؟!! ببینم وقتی بارکد خورده یعنی صدور کارت حتمیه؟من واسه تعویض با هوشمند داده بودم یکماه پیش
    نمیدونم نظام وظیفه در مورد تعویض کارت هم پاسخ میده یا نه اما شما واسه اینکه خیالت راحت بشه یه سر برو شاید بهت جواب دادن

نقل قول نوشته اصلی توسط m158 نمایش پست ها
    سلام به همه

اگه معاف شدی که آموزشی نمیخواد بری، معافیت یعنی اصلا نباید بری سربازی
    شما واسه اینکه خیالت راحت بشه مستقیم برو نظام وظیفه و از اونجا پیگیری کن.
    در ضمن عجله نکن من خودم 28/09 معاف شدم و حداقل تا هفته دیگه میدونم کارتم نمیاد آخه هنوز کارتم از تهران به مرکز شهرمون هم نرسیده.

Junior Member

آخه دوستان . تو قانون جدید که الان هم اجراییش کردن نوشته برای همه معافیت ها به جز برخی موارد پزشکی آموزش الزامیه!!!!!!!!!

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط uneskm نمایش پست ها
    آخه دوستان . تو قانون جدید که الان هم اجراییش کردن نوشته برای همه معافیت ها به جز برخی موارد پزشکی آموزش الزامیه!!!!!!!!!
    دوست عزیز تو قانون قبلی هم این مورد دقیقا به همین شکل بوده.
    اما در همون قانون هم اومده که نیروهای مسلح باید امکانات و شرایط خاص آموزش این افراد(معاف ها ...) رو فراهم کنه و به محض فراهم کردن اعلام کنه و اون موقع ست که معاف ها باید آموزشی رو بگذرونن. اما فعلا آموزشی تعطیله ...
    موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    دوست عزیز تو قانون قبلی هم این مورد دقیقا به همین شکل بوده.
    اما در همون قانون هم اومده که نیروهای مسلح باید امکانات و شرایط خاص آموزش این افراد(معاف ها ...) رو فراهم کنه و به محض فراهم کردن اعلام کنه و اون موقع ست که معاف ها باید آموزشی رو بگذرونن. اما فعلا آموزشی تعطیله ...
    موفق باشید
    ببخشید قصد اسپم دادن ندارم ولی میشه بگین واقعا اگه الان کارتم بیاد نمیگن که برو آموزش چون میخام یه کاری کنم که باید اطلاع داشته باشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)