صفحه 111 از 185 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

آقا سلام ،
    من امروز کمیسیون پزشکی داشتم (ماده 6 حمایت از معلولین - پدر و مادر معلول) ، پزشک کمیسیون معافیت کفالت رو قبول کرد .
    بعد به من تو یک اتاق دیگه که پروندم بود گفتن مبلغ 250 هزار تومان بریزم به حساب معافیت کفالت . من هم بعد ریختن پول ،فیش بانکی رو رفتم
    تحویل دادم ، طرف هم منگنه کرد گذاشت داخل پروندم ولی نگفت چی کار کنم ، گفت برو خونه !!!!!!؟؟
    حالا کار من تمومه باید بشینم خونه یا برم دنبال این قضیه "معرفی به صدور" ؟؟؟؟
    مرسی

Junior Member

آقا کار منم تموم شد تایدیه معافیتم از تهران اومد الان باید 75 تومن بریزم تا کارتم صادر بشه معاف شدیم رفت . خدا به همه سربازا صبر بده

Junior Member

آقا یونس این تاییده رواز کجا گرفتید ؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ermac نمایش پست ها
    آقا یونس این تاییده رواز کجا گرفتید ؟؟؟
    مدارکم رو دادم یگانی که پدرم خدمت کرده بود بعد رفتم یه نامه دادن که گفتن تایید شده با معافیتت اینو ببر پلیس +10 تا کارتت بیاد . فردا باید برم مدارکم رو بدم و پول بریزم تا کارتم بیاد

Junior Member

سلام دوستان من 20 بهمن معاف شدم تو شوراي پزشكي و 23 فيش ها رو واريز كردم بهم گفتن برو مداركتو زود ميفرستيم ولي امروز كه 4 اسفند بود رفتم +10 گفت هنوز هيچي در ضمن من از قشم هستم/ معلوم نيست كي كارتم بياد؟ اخه من برا مداوا بايد 10 فروردين برم خارج / ميتونم قبل از اينكه كارتم بياد برم گذرنامه بگيرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط faf نمایش پست ها
    سلام دوستان من 20 بهمن معاف شدم تو شوراي پزشكي و 23 فيش ها رو واريز كردم بهم گفتن برو مداركتو زود ميفرستيم ولي امروز كه 4 اسفند بود رفتم +10 گفت هنوز هيچي در ضمن من از قشم هستم/ معلوم نيست كي كارتم بياد؟ اخه من برا مداوا بايد 10 فروردين برم خارج / ميتونم قبل از اينكه كارتم بياد برم گذرنامه بگيرم؟
    تقریبا هنوز زوده برسه دوست عزیز
    اگر کارتت معرفی به صدور شده باشه میتونی از ن.و نامه بگیری و پاس بگیری
    باور نکن تنهائی ات را، من در تو پنهانم تو در من ...

نقل قول نوشته اصلی توسط uneskm نمایش پست ها
    سایت نیروی انتظامی اصلا اون قسمت ثبت درخاست هاش الکیه یه سال هم منتظر باشی جواب نمیدن . بیشتر وقتا هم اون قسمتش خرابه اصلا باز نمیشه
    من و دوستام همین اواخر جواب گرفتیم یک روزه! الکی نیست. ارور میده اما باید تکرار کنی تا بیاره! فقط راجع به تعویض کارتهای معافیت دیگه فعلا جواب نمیدن!

Junior Member

هوووووووورا كارت منم رسيد
    تحويل فيش و مدارك 90/9/30
    تشكيل پرونده : 90/10/3
    معرفي به صدور : 90/11/3
    صدور كارت : 90/11/18
    تحويل توسط پست چي مهربون : 90/12/3

دوستان كارت من خيلي دير اومد پس از تكميل پرونده خيالتون راحت باشه كه حلللللللله
    از سايت و دوستان به خاطر راهنمايي هاشون كمال تشكر رو دارم شايد اگه با اين سايت آشنا نشده بودم فعلا پيگيري معافيت نميشدم

Junior Member

اقا من 23 بهمن فيش ها رو ريختم ولي تا امروز كه 13 اسفنده رفتم +10 هيچ خبري هنوز نبود

شما تهران نیستی بیشتر طول میکشه اما یه پیگیری از خود ن.و بکن.شاید مثلا عکست ایراد داشته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)