صفحه 112 از 185 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

کارت من هم رسید روز کمیسیون و تحویل فیش10/21 معرفی به صدور 11/19 صدور کارت 12/10 تحویل از پستچی 12/15

Junior Member

دوستان من 21 بهمن معاف شدم و فيش ها رو هم ريختم ديروز كه 15 بهمن بود از ن و زنگ زدن گفتن بايد بري ن و استان با كل مداركت و اونجا بري اتاق پزشكي تا بعدش كارت صادر كنند/ حالا اين يعني چي؟ بعدش منظور از اتاق پزشكي يعني چي؟ يعني دوباره بايد برم كمسيون؟ من بعد از كميسيون شهرستان خودمون بهم گفتن معاف دايم شدي

نقل قول نوشته اصلی توسط faf نمایش پست ها
    دوستان من 21 بهمن معاف شدم و فيش ها رو هم ريختم ديروز كه 15 بهمن بود از ن و زنگ زدن گفتن بايد بري ن و استان با كل مداركت و اونجا بري اتاق پزشكي تا بعدش كارت صادر كنند/ حالا اين يعني چي؟ بعدش منظور از اتاق پزشكي يعني چي؟ يعني دوباره بايد برم كمسيون؟ من بعد از كميسيون شهرستان خودمون بهم گفتن معاف دايم شدي
    دوست من مطمئن نیستم اما فکر کنم بررسی مجدد باشه. شایدم یه گیر اداری ساده باشه.انشاء الله که کارت زود را میفته
    باور نکن تنهائی ات را، من در تو پنهانم تو در من ...

Junior Member

اقا برای یکی از دوستام یه مشکلی پیش اومده!

ایشون معافیت موارد خاص گرفتن . همه مدارک رو تحویل به نظام وظیفه دادند و در پلیس +10 هم ثبت کردند . فبش ها رو هم واریز کردند . میخاستم بدونم که چقدر پس از تحویل مدارک کارت میاد ؟ از اونجا گفتند که 5 ماه ؟ ایا واقعا 5 ماه طول میکشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط uneskm نمایش پست ها
    اقا برای یکی از دوستام یه مشکلی پیش اومده!

ایشون معافیت موارد خاص گرفتن . همه مدارک رو تحویل به نظام وظیفه دادند و در پلیس +10 هم ثبت کردند . فبش ها رو هم واریز کردند . میخاستم بدونم که چقدر پس از تحویل مدارک کارت میاد ؟ از اونجا گفتند که 5 ماه ؟ ایا واقعا 5 ماه طول میکشه ؟
    دوست عزیز مشکل چیه؟نگفتین. تا اینجا که مشکلی نیست. روند عادیشو طی میکنه و احتمالا همین حدود طول میکشه.
    باور نکن تنهائی ات را، من در تو پنهانم تو در من ...

سلام دوستان
    من الان تقریبآ 70 روزه از تاریخ واریز فیشها و تکمیل پرونده برای معافیت پزشکی گذشته .گفتن بعد از 2 ماه کارت میاد ولی هنوز نیومده.الان یه سوال دارم اینکه شما ها رفتین پلیس +10 ثبت درخواست بعد کپی شناسنامه و کارت ملی رو همان جا گرفتین و مهر کپی برابر اصل روی برگه کپی ها زد یا نه ؟چون من کپی ها رو بیرون گرفتم و مهری هم روشون نزد.

Junior Member

من 22 کمیسیون داشتم و 23 گفتم معاف هستم و فیش هارو واریز و 24 تحویل دادم.گفت برو بعد از عید یک سر بزن.حالا باید از نظام وظیفه پیگیری کنم برای کارت معافیت یا پلیس + 10؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrezan95 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان تقریبآ 70 روزه از تاریخ واریز فیشها و تکمیل پرونده برای معافیت پزشکی گذشته .گفتن بعد از 2 ماه کارت میاد ولی هنوز نیومده.الان یه سوال دارم اینکه شما ها رفتین پلیس +10 ثبت درخواست بعد کپی شناسنامه و کارت ملی رو همان جا گرفتین و مهر کپی برابر اصل روی برگه کپی ها زد یا نه ؟چون من کپی ها رو بیرون گرفتم و مهری هم روشون نزد.
    دوست عزیز کپی اهمیت نداره؛ شما با همون رسیدی که از +10 گرفتی مراجعه کن یا تماس بگیر. بگو برای پیگیری اومدم. پروندم تو چه مرحله ای؟ چی کار باید بکنم؟ و ... اگر مشکلی پیش اومده باشه, نقص مدرک یا ... متوجه میشی.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Senior Member

سلام...

كسي هست كه معافيت كفالت داشته باشه و كارتش رو تحويل داده باشه و منتظر رسيدن كارت هوشمند باشه؟ منظورم اينه كه هنوز رسيد دستش باشه؟

با تشكر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramakaay نمایش پست ها
    سلام...

كسي هست كه معافيت كفالت داشته باشه و كارتش رو تحويل داده باشه و منتظر رسيدن كارت هوشمند باشه؟ منظورم اينه كه هنوز رسيد دستش باشه؟

با تشكر

سلام
    من ماه پیش 6 اسفند مدارک رو دادم و گفتن اگه تا 1 ماه از کارت خبری نشد بیاید پیگیری کنید دوباره
    تا الان هم که کارت نیومده فردا میخوام برم پیگیری کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)