صفحه 122 از 185 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

سلام حمید جان
    من 14 اسفند معاف شدم و 17 اسفند معرفی به صدور شدم - رفتم پلیس + 10 گفتن 11 فروردین بارکد خورده و با پیشتاز میفرستنش در خونتون... مگه پیشتاز نیست؟ پس چرا اینقد طول میکشه؟
    ینی الان خیالم راحت باشه؟

Member moein749 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسي سيستمهاي انرژي

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin4000 نمایش پست ها
    سلام حمید جان
    من 14 اسفند معاف شدم و 17 اسفند معرفی به صدور شدم - رفتم پلیس + 10 گفتن 11 فروردین بارکد خورده و با پیشتاز میفرستنش در خونتون... مگه پیشتاز نیست؟ پس چرا اینقد طول میکشه؟
    ببخشید من یه سوال ازتون دارم... شما معافیتتون چی بوده که اینقدر سریع معرفی به کارت شدین؟ اخه من نیمه آذر مدارک کفالتو فرستادم تا الانم طولش دادن تازه اول برج هم باید برم آموزشی!!! لطفا جواب بدین آخه شوکه شدم
    هيچوقت براي فعاليتي كه عاشقش هستيد، منتظر تحسين ديگران نباشيد و از چرنديات ديگران هم ناراحنت نشيد... اين افراد ممكن نزديكترين افراد خانواده باشند... خودتان باشيد

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

سلام حمید جان
    سلام
    مبارک باشه؛ خیالت هم راحت، به زودی میرسد ...
    موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

نقل قول نوشته اصلی توسط moein749 نمایش پست ها
    ببخشید من یه سوال ازتون دارم... شما معافیتتون چی بوده که اینقدر سریع معرفی به کارت شدین؟ اخه من نیمه آذر مدارک کفالتو فرستادم تا الانم طولش دادن تازه اول برج هم باید برم آموزشی!!! لطفا جواب بدین آخه شوکه شدم
    هر معافیتی که بگیرید یکی دو روز بعدش به صدور کارت معرفی میشید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    هر معافیتی که بگیرید یکی دو روز بعدش به صدور کارت معرفی میشید.
    ببخشید ولی مثل اینکه خبر ندارید!!! معافیت های غیر پزشکی از آذر ماه آموزشی دارن (قانونه) مثل خود بدبخت من... به جای کارت معافیت واسشون برگه اعزام به خدمت میاد...
    تازه قبلا هم به این زودی معرفی به کارت نمیشدن، بعد فرستادن مدارک، اول مدارک تایید میشد بعد صدور به کارت میشد که تو یک دو روز بعیده انجام بشه مخصوصا تو ایران!!!
    هيچوقت براي فعاليتي كه عاشقش هستيد، منتظر تحسين ديگران نباشيد و از چرنديات ديگران هم ناراحنت نشيد... اين افراد ممكن نزديكترين افراد خانواده باشند... خودتان باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط BeheB نمایش پست ها
    من الان كاراي معافي كفالتو كردم و قرار بود ١٩ اين ماه برم آموزشي ولي برگه إعزام به خدمتم نيومد.١٧رفتم نظام وضيفه تو كامپيوترش زد گفت تهران تثويب نكرده ١٩ فروردينو و گفت ١٠ روز ديگه برم ببينم چي به چيه ميخواستم ببينم به نظر شما برا چي تثويب نكردن؟ و قراره جي بشه؟
    شما که برگ اعزام برات نیومده بود چطور می دونستی 19 این ماه می خوای بری آموزشی؟؟!
    کلا این قانونی که تصویب کردن کار همه اونایی که کفالت گرفتن رو چندین ماه عقب انداخته. خودمن از برج 9 معافیتم تایید شده ولی هیچ خبری از برگ اعزام نشده هنوز. با این کاراشون تمام برنامه های ما رو به هم ریختن. هر هفته هم میگن هفته بعد تکلیفتون معلوم میشه ولی بازم خبری نیست خودشونم توش موندن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط imantehrani65 نمایش پست ها
    شما که برگ اعزام برات نیومده بود چطور می دونستی 19 این ماه می خوای بری آموزشی؟؟!
    کلا این قانونی که تصویب کردن کار همه اونایی که کفالت گرفتن رو چندین ماه عقب انداخته. خودمن از برج 9 معافیتم تایید شده ولی هیچ خبری از برگ اعزام نشده هنوز. با این کاراشون تمام برنامه های ما رو به هم ریختن. هر هفته هم میگن هفته بعد تکلیفتون معلوم میشه ولی بازم خبری نیست خودشونم توش موندن.
    والله منم از برج ٩ معافي گرفتم فقط همين دو ماه مونده.يك روز زنگ زدن خونه از طرف پليس ١٠+ گفتن اموزشي ١٩ فروردين برگه إعزام مياد دره خونه.بعد براي اين كه مطمئن بشم رفتم نظام وضيفه اونجاهم گفتن ١٩فروردين أعزامي منتظر نامه باش.ولي ديگه اينجوري شد كه گفتم

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط BeheB نمایش پست ها
    والله منم از برج ٩ معافي گرفتم فقط همين دو ماه مونده.يك روز زنگ زدن خونه از طرف پليس ١٠+ گفتن اموزشي ١٩ فروردين برگه إعزام مياد دره خونه.بعد براي اين كه مطمئن بشم رفتم نظام وضيفه اونجاهم گفتن ١٩فروردين أعزامي منتظر نامه باش.ولي ديگه اينجوري شد كه گفتم
    ای بابا پس همه الاف شدن، منم برج 9 معافیم تایید شده ولی نه کارت واسم اومده نه اعزام بخدمت. پلیس+10 به منم گفته که اول برج 2 باید برم آموزشی ولی برگه سبز برام نیومده ولی بهم یه بارکد دادن ماله برگه سبزه!!! پست هم که میرم، میگن هنوز چیزی نیومده... موندم به خدا...
    ایشالا کار همه زودتر درست میشه این کارت لعنتی شده بلای جون همه!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط moein749 نمایش پست ها
    ای بابا پس همه الاف شدن، منم برج 9 معافیم تایید شده ولی نه کارت واسم اومده نه اعزام بخدمت. پلیس+10 به منم گفته که اول برج 2 باید برم آموزشی ولی برگه سبز برام نیومده ولی بهم یه بارکد دادن ماله برگه سبزه!!! پست هم که میرم، میگن هنوز چیزی نیومده... موندم به خدا...
    ایشالا کار همه زودتر درست میشه این کارت لعنتی شده بلای جون همه!!!
    مطمئنی بارکد مال نامه برگ سبزه؟
    برگ سبز همون موقع که صادر میشه تو سیستم پلیس+10 هم قابل دسترسیه. با پرداخت 250 تومان براتون چاپش میکنه.

سلام حمید جان
    بچه ها دیروز کارتم اومد - بازم مرسی حمید جان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)