صفحه 124 از 185 نخستنخست ... 2474114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

نقل قول نوشته اصلی توسط Victarion نمایش پست ها
    آخه موقع کمیسیون و پرداخت فیش های نهایی خودم حضور نداشتم. به مادرم گفتن یه ماه دیگه کارت معافی با پست میاد دم خونه. یعنی الان باید برم پلیس +10 چک کنم ببینم در چه وضعیتیه؟ کمیسیونم همین دوشنبه این هفته بود.
    داداش نگران نباش یکماهه میاد ... من خیلی نگران بودم الکی ... صبح ساعت 7 یهو پستچی در زد و کارتو بم داد الانم تو کمد داره خاک میخوره

Member Victarion آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Åbo Akademi

نقل قول نوشته اصلی توسط mohos نمایش پست ها
    داداش نگران نباش یکماهه میاد ... من خیلی نگران بودم الکی ... صبح ساعت 7 یهو پستچی در زد و کارتو بم داد الانم تو کمد داره خاک میخوره
    آخه من میترسم طرف فقط یه حرفی زده باشه که بپیچونه مارو، چون به حرف اینا اصلا حسابی نیست. بعد از ماه ببینم برگ اعزام به آموزشی اومده دم خونمون. معافیت شما هم کفالت بود؟
    For the part of man
    Is to take the sombre path

Member moein749 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسي سيستمهاي انرژي

آخه من میترسم طرف فقط یه حرفی زده باشه که بپیچونه مارو، چون به حرف اینا اصلا حسابی نیست. بعد از ماه ببینم برگ اعزام به آموزشی اومده دم خونمون. معافیت شما هم کفالت بود؟
    حق داری... ببین برو پلیس+10 ببین در چه وضعیتی هستی، اگه تو سیستم پلیس+10 صدور به کارت شده باشی یعنی 99% تمومه و واست کارت میاد. البته اینجا ایران است و همه چیز امکان دارد... من خودم حدود 2 ماه تو وضعیت تایید مدارک بود بعدش هم اعزامی واسم خورد، البته ما اون موقع تصویب قانون بودیم و اوضاع یه مقداری به هم ریخته بود، الان بهتر شده و کارا رو غلطک افتاده... نگران نباش داداش ایشالا کارتت میاد
    موفق باشید
    هيچوقت براي فعاليتي كه عاشقش هستيد، منتظر تحسين ديگران نباشيد و از چرنديات ديگران هم ناراحنت نشيد... اين افراد ممكن نزديكترين افراد خانواده باشند... خودتان باشيد

Banned

سلام دوستان

من 24 اردیبهشت معاینه پزشک رو رفتم و دکترا که گفتن معاف میشی و حالا منتظر کمیسیون هستم . الان یازدهمین روزه که منتظر نامه کمیسیون هستم و اعصابم خورده . چون مجبورم خونه بمونم تا یه وقت پستچی نیاد و بره و کسی نباشه

چطور میتونم پیگیری کنم که بالاخره این نامه کی دستم میرسه؟ اینترنتی یا تلفنی هم میشه؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط transformer نمایش پست ها
    سلام دوستان

من 24 اردیبهشت معاینه پزشک رو رفتم و دکترا که گفتن معاف میشی و حالا منتظر کمیسیون هستم . الان یازدهمین روزه که منتظر نامه کمیسیون هستم و اعصابم خورده . چون مجبورم خونه بمونم تا یه وقت پستچی نیاد و بره و کسی نباشه

چطور میتونم پیگیری کنم که بالاخره این نامه کی دستم میرسه؟ اینترنتی یا تلفنی هم میشه؟

سلام
    برو پلیس+10 شماره نامت رو بگیر. اصلا ببین صادر شده یا نه؟ کی تحویل پست شده؟ بعد با کد میری اداره پست با پست چی هماهنگ میکنی!
    موفق باشی
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

چقدر شما نگرانید باااااووووو من دوبار معاف از رزم شدم تو نظام وظیفه !!
    دوبار تا آستانه معاف از رزمی پیش رفتم .. ولی بالاخره معاف دائم شدم ...
    ببینید رفقا اگه میخواید معاف شید باید بجنگید و از شکست نترسید !!!
    تو این راه سختی های بسیار زیادی هست .. مشکلاتی که تو عمرتون تجربه نکردید رو اینجا خواهید دید !!
    پس قوی باشید و از ادامه مسیر و هدف خود خسته نشید !!
    حالا شاید بگید این نفسش از جای بلند گرم میشه ولی نه ! من اینارو تجربه کردم که میگم !!
    با آرزوی موفقیت و سربلندی همه دوستانی که پیگیر معافیت هستن

Junior Member

سلام
    دوستان چطور میشه کارت معافیت هوشمند رو به گفته خودشون از سایتepolice.ir پیگیری کرد؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

عزیزم اگه کفالت باشه که حتما باید بری آموزشی 2 ماهه تمومه !! اگه برگه دوره تکمیلی بسیج رو داری دیگه نمیخواد بری !!
    من گواهی تکمیلی دارم بدردم نخورد الکی 45 روز الاف اینا بودم !! اگه میخوای میدمش بهت !!

Member Victarion آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Åbo Akademi

پستم رو از تاپیک بقلی نقل قول می کنم، لطفا هرکی در مورد این پروسه اطلاع داره یه راهنمایی بکنه.

آقا من رفتم پلیس +10 گفت بارکد برای کارتت اومده، ببر فلان اداره پست پیگیری کن. الان یه ماه از کمیسیون و پرداخت فیش ها میگذره. بردم اداره پست یارو میگه هنوز تو سیستم نیومده، عجله نکنید، ممکنه 7-8 ماه طول بکشه! یعنی چی این؟ درست گفته یا یه چیزی پرونده؟ من اگه تا مرداد کارتم نرسه بدبخت میشم و آینده ـم از دست میره!
    وقتی بارکد رو بدن ممکنه تا 7-8 ماه طول بکشه؟
    For the part of man
    Is to take the sombre path

Junior Member

دوستان خوبم اینم تجربه شخصی من. کلاَ از لحظه ارسال مدارک تا دریافت کارت 55 روز طول کشید.

11 اردیبهشت: ارسال مدارک از طریق پلیس +10
    17 اردیبهشت دریافت دعوتنامه بیمارستان از پستچی
    28 اردیبهشت مراجعه به بیمارستان امام سجاد و معاینه قلب
    7 خرداد دریافت دعوتنامه شرکت در کمیسیون پزشکی
    19 خرداد شرکت در کمیسیون پزشکی و رای به معافیت
    19 خرداد واریز 110 هزار تومان در محل نظام وظیفه و تحویل فیش ها
    4 تیرماه (امروز) دریافت کارت معافیت از پستچی (یعنی 16 روز)

امیدوارم این مشکل از سر راه همه دوستان خوبم برداشته بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)