صفحه 143 از 185 نخستنخست ... 4393133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,421 تا 1,430 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    مواردش خیلی زیاده، از عفو رهبری شروع میشه تا "مادر فاقد شوهر تحت حمایت کمیته ی امداد"!

این ها الآن یادم میاد:

پسر و برادر شهید،
    پسر و برادر جانباز،
    پسر و برادر مفقود الاثر،
    پسر و برادر آزاده،
    شوهر و برادر معلول،
    خود جانباز،
    خود معلول،
    برادر خواهر مجرد فاقد پدر،
    پسر مادر بیوه تحت حمایت کمیته ی امداد.

* شهید، جانباز، مفقودالاثر، آزاده و خلاصه هر سربازی که برای دفاع از ایران در جنگ با عراق مقابل دشمن ایستاده ارتباطی با پروسه ی "چک امنیتی" نداره.
    به خاطر کارت پایان خدمتت نگران این موضوع نباش، ضمن اینکه اون چک چیزی نیست که بشه ازش در رفت، معمولا مردای جوان در اکثر موارد باید کلیر بشن.
    بله اينطور كه پيداست نميشه با ترفندي ازش در رفت .
    ولي خوب خيلي از دوستان ميگن كه احتمالا كلير ميشم ولي خوب با اين حال من ميخواستم اگه واسه اين مطب بخوان بهم ويزا ندن از بند ديگه موارد خواص استفاده كنم. من برادرم سال 77 در اثر شيمياي از ناحيه كبد اسيب ديدن. واسه همين ميخواستم تا انجايي كه امكان داره نبرمش زير ذربين افيسر.حالا داشتم دنبال يه جمله اي كه هم بيانگر اين موضوع باشه و هم اينكه نشان بده كه برادرم در اثر حمله شيمياي به مناطق جنگي براش اين اتفاق افتاده.
    دوست ديگه هم گفتن در اثر فوت برادر در حين خدمت كه فكر كنم انها برو شهيد به حساب نمي ارن .
    ممنون ميشم كمكم كنيد

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Eldorado_Love نمایش پست ها
    يعني حداكثر تا آخر هفته بعد بايد نامه برسه؟ ولي +10 گفته حدود يك هفته و حداكثر پروسه معافيت پزشكي حدود 1ماه تا 40 روز طول ميكشه. شما چه معافيتي بوده كه 10 ماه!!!؟ راستي دوست عزيز بعد از معاينه بيمارستان چقدر طول ميكشه براي دعوت به كميسيون؟ اونجا اگه طرف معاف بشه ديگه تمومه؟!
    نه این که می گن پروسش یک ماه تا 40 روزه
    یه جورایی یک در صد هزاره
    مثلا مثه پاسکاریه فوتبال می مونه که توپ از دروازه بان بره تو زمین حریف و گل بشه
    خیلی باید همه چی اورلپ حساب بشه که بشه 40 روز
    فقط جهت اطلاع میگم الا 25 روز از چاپ و صدور کارت من گذشته به پست هم نرسیده, چه برسه به دست من
    و اما جواب شما:
    تا هفته ی بعد نامه ی شما میرسه به دستتون و دعوت می شه ازتون حدودِ دو هفته بعدش برید به بیمارستان
    اگه بیمارستان امام سجاد بیوفتید حدودا یک ماه طول میکشه که شما برید به کمیسیون داخل نظام وظیفه و اونجا رای نهایی رو می دن, که اگه معاف بشید, دو روز بعدش می گن فیش هارو بریز, و یه پروسه ی نامعلوم از نظر زمانی هست که کارتت بیاد(من 13 شهریور فیشارو ریختم هنوز کارتم نیومده)
    اگه بری بیمارستان بقیه الله, اونجا چون با پست پیشتاز جواب دکتر رو میفرستن نظام وظیفه, حدود 4 روز بعد میرسه دستشون و در اولین فرصت از شما میخوان بری برای کمیسیون داخل نظام وظیفه و ادامه ی قصه
    زیاد عجله نکن, جدا هیچ کاری نمیشه کرد زود تر بشه روند گرفتن کارت. من 10 ماه اسیرشم. دیگه این جاده رو 100 بار رفتم.
    سعی کنی بذاری با روندِ خودشون بره جلو خیلی بهتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط xanrown نمایش پست ها
    نه این که می گن پروسش یک ماه تا 40 روزه
    یه جورایی یک در صد هزاره
    مثلا مثه پاسکاریه فوتبال می مونه که توپ از دروازه بان بره تو زمین حریف و گل بشه
    خیلی باید همه چی اورلپ حساب بشه که بشه 40 روز
    فقط جهت اطلاع میگم الا 25 روز از چاپ و صدور کارت من گذشته به پست هم نرسیده, چه برسه به دست من
    و اما جواب شما:
    تا هفته ی بعد نامه ی شما میرسه به دستتون و دعوت می شه ازتون حدودِ دو هفته بعدش برید به بیمارستان
    اگه بیمارستان امام سجاد بیوفتید حدودا یک ماه طول میکشه که شما برید به کمیسیون داخل نظام وظیفه و اونجا رای نهایی رو می دن, که اگه معاف بشید, دو روز بعدش می گن فیش هارو بریز, و یه پروسه ی نامعلوم از نظر زمانی هست که کارتت بیاد(من 13 شهریور فیشارو ریختم هنوز کارتم نیومده)
    اگه بری بیمارستان بقیه الله, اونجا چون با پست پیشتاز جواب دکتر رو میفرستن نظام وظیفه, حدود 4 روز بعد میرسه دستشون و در اولین فرصت از شما میخوان بری برای کمیسیون داخل نظام وظیفه و ادامه ی قصه
    زیاد عجله نکن, جدا هیچ کاری نمیشه کرد زود تر بشه روند گرفتن کارت. من 10 ماه اسیرشم. دیگه این جاده رو 100 بار رفتم.
    سعی کنی بذاری با روندِ خودشون بره جلو خیلی بهتره.
    ممنون دوست عزيز
    دفترچه بدين منظور از پليس+10 شهرستان ثبت شده.اونجاهم از تهران خيلي خلوت تر هست.پرسيدن از پليس+10 گفتن همون حداكثر 40-50 روز باز هم من نتايج رو اينجا ميذارم.تايم دريافت كارت منظورم نبود منظور كل پروسه بيمارستان كه گويا ميفرستن مركز استان 1 جلسه و بعد كميسيون شهرستان براي معافيت پزشكي بود وگرنه دريافت كارت ممكنه چندماهي طول بكشه.اما استرس كميسيون و اينها بدتر هست!

نقل قول نوشته اصلی توسط ufi نمایش پست ها
    بله اينطور كه پيداست نميشه با ترفندي ازش در رفت .
    ولي خوب خيلي از دوستان ميگن كه احتمالا كلير ميشم ولي خوب با اين حال من ميخواستم اگه واسه اين مطب بخوان بهم ويزا ندن از بند ديگه موارد خواص استفاده كنم. من برادرم سال 77 در اثر شيمياي از ناحيه كبد اسيب ديدن. واسه همين ميخواستم تا انجايي كه امكان داره نبرمش زير ذربين افيسر.حالا داشتم دنبال يه جمله اي كه هم بيانگر اين موضوع باشه و هم اينكه نشان بده كه برادرم در اثر حمله شيمياي به مناطق جنگي براش اين اتفاق افتاده.
    دوست ديگه هم گفتن در اثر فوت برادر در حين خدمت كه فكر كنم انها برو شهيد به حساب نمي ارن .
    ممنون ميشم كمكم كنيد
    عزیز منظورتو متوجه نشدم ، مگه اونا نمیدونن که خدمت اجباریه ؟ بگو برادرم حین خدمت فوت شده و این قانونه توی مملکتمون که برادر حین خدمت فوت شه میشه معاف دایم شد .

رشته و دانشگاه

یه خبر بدم از نظام وظیفه
    الان پست اونجا بودم و داشتن یه عالمه کارت توزیع میکردن
    رفتم تو و کد ملی منو زد،متوجه شدم بارکدی که بعد از صدور به من دادن با این بار کدی که همین الان گرفتم فرق داره
    گفت کارتم تا دوروز دیگه میاد

رشته و دانشگاه

کارت منم اومد...
    ایشالا کارت همه دوستان بیاد زود تر
    موفق باشید.

Angry پاسخ : مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

پرونده معافيت پزشكي:

ارسال دفترچه و مدارك از دفتر پلیس 10+ : 1392/08/18

صدور نامه ی معرفی به بیمارستان : ؟؟؟؟؟؟
    تحویل نامه ی معرفی به بیمارستان توسط پست :
    ؟؟؟؟؟؟
    جالبه هنوز نامه اوليه رو هم پست نياورده!! از پليس +10 پيگيري شده اون ها هم گفتن احتمال داره اصلا نظام وظيفه نامه رو رد نكرده!! يا تحويل پست نداده (يه همچين چيزي) ميشه اين مورد؟ گفتن فردا برو نظام وظيفه پيگيري!!!

Junior Member taichichuan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Real State And Construction Managment - KTH

دوستان عزيز
    كارت منم اومد
    تاييد مدارك و معرفي به صدور: ٩٢/٧/٢٣
    صدور كارت: ٩٢/٨/١
    تحويل از پست: ٩٢/٨/٢٧
    اميدوارم كه كارت همه تون زودتر بياد.

جالبه هنوز نامه اوليه رو هم پست نياورده!! از پليس +10 پيگيري شده اون ها هم گفتن احتمال داره اصلا نظام وظيفه نامه رو رد نكرده!! يا تحويل پست نداده (يه همچين چيزي) ميشه اين مورد؟ گفتن فردا برو نظام وظيفه پيگيري!!!
    تا ديروز نامه اوليه هم نرسيده!!

تا الان 3 هفته گذشته و هنوز نامه اوليه ي معرفي به بيمارستان هم نرسيده.پيگيري شده و گفتن آماده نيست!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)