صفحه 146 از 185 نخستنخست ... 4696136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,451 تا 1,460 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Eldorado_Love نمایش پست ها
    هنوز خبري نشده!!!
    معمولا یک ماه طول می کشه که نامه ی دعوت از شما برای حضور در کمیسیون واقع در ن.و به دستتون برسه
    صبور باشید.

Junior Member

دوستااااااااااااااااااااا ااااااان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟ کسی نبود اینجا جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سک‌ماه طول کشید که کارت به دستتون برسه؟ مگه وقتی زده کارت صادر شده چقدر طول میکشه تا تحویل پست بشه و پست دم خونه بیاره؟ یک ماه خیلی زیاده من فکرم بود زیر یکهفته میاد!
    نقل قول نوشته اصلی توسط xanrown نمایش پست ها
    من یک ماه قبل که کارتم رو گرفتم, بعد از دقیقا یک هفته از وضعیت معرفی به صدور به صدور تغییر وضعیت پیدا کرد.
    و بعد از اون, یک ماه طول کشید که به دستم رسید کارتم.
    ولی تا اونجایی که می دونم تا موقعی که در وضعیت معرفی به صدور هستش, می تونید از ن.و میدون سپاه نامه ای مبنی بر اتمام دوره ی خدمتتون دریافت کنید و برید با اون نامه پلیس+10 و تشکیل پرونده بدید و ظرف مدت یک هفته گذرنامه رو میدن,ولی زمانی که وضعیتتون به صدور تغییر وضعیت پیدا کنه اون نامه رو نمیدن به شما و باید منتظر بمونید تا کارتتون بیاد بعد برای دریافت گذرنامه اقدام کنید.
    موفق باشید, امید وارم تونسته باشم با اطلاعاتم کمکتون کرده باشم.
    خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi16 نمایش پست ها
    سک‌ماه طول کشید که کارت به دستتون برسه؟ مگه وقتی زده کارت صادر شده چقدر طول میکشه تا تحویل پست بشه و پست دم خونه بیاره؟ یک ماه خیلی زیاده من فکرم بود زیر یکهفته میاد!
    نه هیچ حساب و کتابی نداره
    این مدت چون مصادف شده با جمع اوری و تعویض کارت های پایان خدمت قدیمی با هوشمند خیلی طول میکشه تا بدست افراد برسونن،ولی از اون تاریخی که صدوره میخوره،خیالتون راحت باشه کارتتون چاپ شده حداقلش.

ولی قانون خاصی از نظر زمانی واقعا نداره

با سلام
    در خصوص گرفتن معافیت پزشکی سوال داشتم : من الان یک ساله که درگیر بیماری سرگیجه هستم و با تشخیص دکتر مشخص شد که بیماری من به دلیل التهاب و یا فشار در ساقه مغز است و و این فشار به مایه گوش میانی فشار می آورد و منجر به سرگیجه می شود اوایل این بیماری با سوت گوش شروع شد و با سرگیجه های پی در پی ادامه پیدا کرد، دکتر مغز و اعصاب اسم بیماریو تورم ساقه مغز بیان کرد و قرص stugeron بهم داد ولی دکتر گوش و حلق و بینی اسم بیماریو وستیبولوباتی یا فشار داخلی گوش عنوان کرد و قرص بتاسرک رو داد والان مصرف میکنم،بیماریم با تحرک شدید و و با بالا پایین شدن ارتفاع تشدید میشه و صداهای بلند رو نمیتونم تحمل کنم و اگه بشنوم گوشم تا چند ساعت مبهم میشنوه،می خواستم ببینم با این بیماری میتونم معافیت دایم بگیرم یا نه؟!
    من هم در دکتر مغز و اعصاب پرونده پزشکی دارم و هم در دکتر گوش و حلق و بینی آیا این پرونده ها به من کمک میکنند یا به هیچ دردی نمیخورند؟!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mani_wittyboy نمایش پست ها
    با سلام
    در خصوص گرفتن معافیت پزشکی سوال داشتم : من الان یک ساله که درگیر بیماری سرگیجه هستم و با تشخیص دکتر مشخص شد که بیماری من به دلیل التهاب و یا فشار در ساقه مغز است و و این فشار به مایه گوش میانی فشار می آورد و منجر به سرگیجه می شود اوایل این بیماری با سوت گوش شروع شد و با سرگیجه های پی در پی ادامه پیدا کرد، دکتر مغز و اعصاب اسم بیماریو تورم ساقه مغز بیان کرد و قرص stugeron بهم داد ولی دکتر گوش و حلق و بینی اسم بیماریو وستیبولوباتی یا فشار داخلی گوش عنوان کرد و قرص بتاسرک رو داد والان مصرف میکنم،بیماریم با تحرک شدید و و با بالا پایین شدن ارتفاع تشدید میشه و صداهای بلند رو نمیتونم تحمل کنم و اگه بشنوم گوشم تا چند ساعت مبهم میشنوه،می خواستم ببینم با این بیماری میتونم معافیت دایم بگیرم یا نه؟!
    من هم در دکتر مغز و اعصاب پرونده پزشکی دارم و هم در دکتر گوش و حلق و بینی آیا این پرونده ها به من کمک میکنند یا به هیچ دردی نمیخورند؟!
    دوست عزیز این قبیل بیماری ها که Symptom یا نشانه ی ظاهریِ خاصی نداره,(مثلا بیماری های روانی) صرفا با توجه به دوره ی درمانِ شما و مدارکی که دالّ بر بیماریِ شما هستش برای کمیسیون پزشکی قابل بررسی هستش.
    پس 100% کمکتون می کنه, حتی نسخه هایی که داروهارو گرفتید برای شما یک مدرک هستش و از دکترتون بخوایید به شما گواهی بده که طبق تشخیص ایشون قادر به گذروندن دوره ی ضرورت خدمت نیستید.
    براتون آرزو می کنم هم بیماریتون بهبود پیدا کنه و هم اینکه از خدمت معاف شید.

با سلام
    دوستان من 2 روز پیش وضعیتم به حالت صدور کارت در اومده....میخواستم بپرسم الان میتونم برم پلیس+10 بارکد پست رو بگیرم (منظورم اینه که این بارکد دیگه واقعی هستش و دیگه عوض نمیشه)؟

Member hraarh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pintorikio نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من 2 روز پیش وضعیتم به حالت صدور کارت در اومده....میخواستم بپرسم الان میتونم برم پلیس+10 بارکد پست رو بگیرم (منظورم اینه که این بارکد دیگه واقعی هستش و دیگه عوض نمیشه)؟
    درود...
    دوست عزیز طبق پست های اخیر دوستان فکر می کنم که چون کارت شما صادر شده و در واقع یک مرسوله پستی موجود است این بارکد واقعی هست و شما می تونید از طریق سایت http://tntsearch.post.ir/ بسته خود را پیگیری کنید. در ضمن خواستم بپرسم که چند روز طول کشید که از وضعیت معرفی به صدور به وضعیت صدور به کارت تغییر پیدا کرد ممنون میشم جواب بدین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hraarh نمایش پست ها
    درود...
    دوست عزیز طبق پست های اخیر دوستان فکر می کنم که چون کارت شما صادر شده و در واقع یک مرسوله پستی موجود است این بارکد واقعی هست و شما می تونید از طریق سایت http://tntsearch.post.ir/ بسته خود را پیگیری کنید. در ضمن خواستم بپرسم که چند روز طول کشید که از وضعیت معرفی به صدور به وضعیت صدور به کارت تغییر پیدا کرد ممنون میشم جواب بدین؟
    ممنون از پاسخ شما
    2 هفته طول کشید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pintorikio نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما
    2 هفته طول کشید
    دوست عزیز, بار کد هایی که از طریق پست در اختیار ن.و قرار گرفته در برخی از موازد با سهل انگاری متصدیِ اختصاص دادن بار کد به مجموله ی پستی شما مواجه می شه.
    یعنی یه بار کد در وهله ی اول به شما اختصاص داده می شه ولی موقعِ ارسال یک بار کد دیگر ممکن است اختصاص داده بشه
    من بارکدم به کلی متفاوت بود با چیزی که پلیس +10 به کارت من در وضعیت صدور داده بود.
    بهترین راهی که به شما پیشنهاد می کنم اینه که صبر کنید تا کارتتون 10 الی 12 روزِ کاری میاد
    اگر نیود می تونید برید پست داخل ن.و میدون سپاه و اسمتون رو بگید و بار کد کاملا صحیح رو دریافت کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)