صفحه 156 از 185 نخستنخست ... 56106146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,551 تا 1,560 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer-Software Azad University

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

مراحل معافیت و دریافت کارت :
    ۹۲/۱2/10 ——>تکمیل مدارک و تحویل به پلیس +۱۰
    ۹۲/۱2/15——->ثبت در پلیس +۱۰ و دریافت رسید
    ۹۲/۱2/17 ——>ثبت وضعیت به معرفی به بیمارستان
    92/12/24——>دریافت نامه معرفی به بیمارستان از پستچی
    ۹۲/0۱/23——>مراجعه به بیمارستان و معاینه تخصصی که ۱۰ دقیقه بیشتر طول نکشید
    0000000——>تغییر وضعیت به معرفی به شورای پزشکی
    0000000—–>دریافت نامه معرفی به شورای پزشکی از پستچی
    ۹۲/0۲/01—–>برگزاری شورای پزشکی و معاف دائم شدم
    ۹۲/0۲/02—–> پرداخت فیش ها و تکمیل مدارک و انتظار برای دریافت کارت
    93/02/08---->معرفی به صدور(تاریخ روی کارت)
    93/02/25---->صدور کارت
    93/02/30---->دریافت کارت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BooMIraN نمایش پست ها
    مراحل معافیت و دریافت کارت :
    ۹۲/۱2/10 ——>تکمیل مدارک و تحویل به پلیس +۱۰
    ۹۲/۱2/15——->ثبت در پلیس +۱۰ و دریافت رسید
    ۹۲/۱2/17 ——>ثبت وضعیت به معرفی به بیمارستان
    92/12/24——>دریافت نامه معرفی به بیمارستان از پستچی
    ۹۲/0۱/23——>مراجعه به بیمارستان و معاینه تخصصی که ۱۰ دقیقه بیشتر طول نکشید
    0000000——>تغییر وضعیت به معرفی به شورای پزشکی
    0000000—–>دریافت نامه معرفی به شورای پزشکی از پستچی
    ۹۲/0۲/01—–>برگزاری شورای پزشکی و معاف دائم شدم
    ۹۲/0۲/02—–> پرداخت فیش ها و تکمیل مدارک و انتظار برای دریافت کارت
    93/02/08---->معرفی به صدور(تاریخ روی کارت)
    93/02/25---->صدور کارت
    93/02/30---->دریافت کارت
    مبارکتون باشه و خوش به حالتون.
    من با شما مدارک رو تحویل دادم. ۱۳/۲ معاف شدم . ۱۵/۲ فیش هارو تحویل دادم. همچنان منتظرم که در سامانه ثبت بشه ولی هنوز خبری نیست....

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer-Software Azad University

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali12 نمایش پست ها
    مبارکتون باشه و خوش به حالتون.
    من با شما مدارک رو تحویل دادم. ۱۳/۲ معاف شدم . ۱۵/۲ فیش هارو تحویل دادم. همچنان منتظرم که در سامانه ثبت بشه ولی هنوز خبری نیست....

اقا کجاش با من یکیو من دوم دادم شما پانزدهم؟؟؟؟؟؟!!!! ولی نگران نباش میاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BooMIraN نمایش پست ها
    اقا کجاش با من یکیو من دوم دادم شما پانزدهم؟؟؟؟؟؟!!!! ولی نگران نباش میاد
    ببخشید منظورم از تحویل مدارک شروع پروسه بود (تحویل مدارک به پلیس +۱۰) .
    شاد باشی

Junior Member

سلام دوستان عزیز،
    یه سوال داشتم از خدمت گلتون ممنون می شم در صورت امکان راهنماییم بکنید.
    من پروسه معافیت پزشکیم مهرماه 92 شروع شد، اولین دور شورای پزشکیم وسطای آبان ماه تشکیل شد و بهم 6 ماه معاف موقت دادن، 28 اردیبهشت 93 دومین شورای پزشکی تشکیل شد و به من معاف دائم دادن و گفتن دو روز بعد پول ها رو واریز کن و تحویل بده. من 30 اردیبهشت همین کار رو انجام دادم. امروز (11 خرداد 93) رفتم پلیس بعلاوه 10 که وضعیتم رو جویا شم بهم گفتن که تو وضعیت شما نوشته "مشمول برای مشاهده در تاریخ 29 اردیبهشت باید مراجعه نماید". این در حالی هست که من 30 اردیبهشت به نظام وظیفه رفتم و دقیقا به همان فرد (سروان و مسئول بخش پزشکی) مراجعه کرده و مدارکم رو دادم. الان یه ذره نگران هستم، که نکنه دوباره بخواد شورای پزشکی تشکیل بشه و از این حرفا. ممنون می شم از دوستان اگر کسی شرایط بنده رو داره راهنمایی کند.
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raheb نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،
    یه سوال داشتم از خدمت گلتون ممنون می شم در صورت امکان راهنماییم بکنید.
    من پروسه معافیت پزشکیم مهرماه 92 شروع شد، اولین دور شورای پزشکیم وسطای آبان ماه تشکیل شد و بهم 6 ماه معاف موقت دادن، 28 اردیبهشت 93 دومین شورای پزشکی تشکیل شد و به من معاف دائم دادن و گفتن دو روز بعد پول ها رو واریز کن و تحویل بده. من 30 اردیبهشت همین کار رو انجام دادم. امروز (11 خرداد 93) رفتم پلیس بعلاوه 10 که وضعیتم رو جویا شم بهم گفتن که تو وضعیت شما نوشته "منتظر رویت مشمول". این در حالی هست که من 30 اردیبهشت به نظام وظیفه رفتم و دقیقا به همان فرد (سروان و مسئول بخش پزشکی) مراجعه کرده و مدارکم رو دادم. الان یه ذره نگران هستم، که نکنه دوباره بخواد شورای پزشکی تشکیل بشه و از این حرفا. ممنون می شم از دوستان اگر کسی شرایط بنده رو داره راهنمایی کند.
    با تشکر
    سلام دوستان عزیز
    من خودم بعد از 8، 9 ساعت گشتن تو فروم های مختلف تونستم به یه جمع بندی برسم. کلا این حالت "منتظر رویت مشمول" یعنی اینکه تا یک ماه صبر کن، خبری نشد برو ن. و. (من مرکز استان هستم) مورد داشتیم بعد از یک ماه که این شرایط رو داشته زنگ زدن گفتن مرکز استان قبول نکرده معافیت شما رو (که البته بعدا قبول کرده) ولی واقعا نادر هست. تاریخ تغییر "منتظر رویت مشمول" خیلی متغییر بوده تو فروم ها و از 4 روز داشتیم تا 40 روز.
    اگر با "منتظر رویت مشمول" مواجه شدین اصلا نترسید (من خیلی ترسیدم)، کلا سیستم ن. و. به این صورت هست که بعد از معافیت دائم حالت شما رو می زنه" منتظر رویت مشمول"، بعد می زنه "معرفی به صدور کارت"، بعد می زنه " صدور کارت" بقیه هش هم فعلا نمی دونم. من خودم فعلا حالت اول هستم و با تکمیل روند کاریم تجربیاتم رو در اختیارتون می زارم.
    اما نحوه استعلام حالت معافیت مشمول: 1- پلیس + 10 ، 2- تلفن گویا (من که پدرم در آمد تا به اپراتور وصل بشم، 3- داشتن کد سخا و استفاده از سیستم اکترونیک (پیامکی و تلفن گویا باز). علت گفتن این موضوع این بود که من امروز از هر دو روش 1 و 2 خواستم بهم کد سخا بدن گفتن نمی شه. بعد فهمیدم که کد سخا خیلی ساده تر از این حرفاست. یه پیامک با متن ؟ (علامت سوال) می فرستین به شماره 110206010 نحوه دریافت کد سخا و پیگیری وضعیت معافیت کاملا مشخص هست.
    در ضمن شماره تلفن گویا 096480 هست.

با تشکر

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    خواهش میکنم اگر دوستان اطلاعاتی دارید تا 24 ساعت آینده بهم بگید چون خیلی حیاتی هست.....
    من میخوام هرجور شده از ایران خارج بشم.....
    هفته پیش به دلیل در رفتگی مکرر به کمیسیون مراجعه کردم و گفتند 1 عکس رادیوگرافی کافی نیست و باید 1 عکس دیگه داشته باشی که معاف بشی....
    خلاصه مارو معاف از رزم کردن
    اما الان بنده دستم یک بار دیگه در رفت و دردش رو تحمل کردم و رفتم عکس گرفتم و تقاضای تجدید نظر در شورای عالی دادم
    حالا اگر من به خاطر محدودیت وقتی که دارم ایران نمونم و غیر قانونی خارج بشم به نظر شما وکیل من از طرف من میتونه در جلسه ی شورای عالی مدارکم رو نشون بده و بدون حضور من رای شورای عالی رو دریافت بکنه؟ یا حتما به حضور شخص مشمول نیاز هست؟

Member hraarh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ostadpepe نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    خواهش میکنم اگر دوستان اطلاعاتی دارید تا 24 ساعت آینده بهم بگید چون خیلی حیاتی هست.....
    من میخوام هرجور شده از ایران خارج بشم.....
    هفته پیش به دلیل در رفتگی مکرر به کمیسیون مراجعه کردم و گفتند 1 عکس رادیوگرافی کافی نیست و باید 1 عکس دیگه داشته باشی که معاف بشی....
    خلاصه مارو معاف از رزم کردن
    اما الان بنده دستم یک بار دیگه در رفت و دردش رو تحمل کردم و رفتم عکس گرفتم و تقاضای تجدید نظر در شورای عالی دادم
    حالا اگر من به خاطر محدودیت وقتی که دارم ایران نمونم و غیر قانونی خارج بشم به نظر شما وکیل من از طرف من میتونه در جلسه ی شورای عالی مدارکم رو نشون بده و بدون حضور من رای شورای عالی رو دریافت بکنه؟ یا حتما به حضور شخص مشمول نیاز هست؟
    درود
    دوست عزیز سری به این تاپیک اقدام برای معافیت پزشکی از خارج از کشور بزنین وپست شماره 38 که جناب darklord زحمت کشیدن گذاشتن رو بخونین امید وارم کمکتون کنه

Junior Member

سلام دوستان عزیزم
    یک سوال داشتم. من 28 اردیبهشت معاف شدم، 30 اردیبهشت فیش ها رو واریز کردم، 18 خرداد معرفی به صدور کارت شدم. تا امروز که 2 تیر هست هنوز صدور کارت نشدم. به نظرتون چقدر طول می کشه؟ من خیلی خیلی خیلی عجله دارم، گذرنامه ندارم، مدارکم رو آزاد نکردم، وقت سفارت نگرفتم و .... یعنی در یک کلام خیلی وضعیتم خرابه.
    آیا دوستی هست که همزمان با بنده معاف شده باشه و شرایط من رو داشته باشه یا همه کارت هاشون اومده به سلامتی؟
    و سوال آخر، کجا زنگ بزنم تا پیگیری بکنم که کارتم زودتر صادر شه یا کلا چه کار بکنم الان غیر از صبر ایوب؟
    کلا تشکر

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raheb نمایش پست ها
    آقا من وضعیتم داغونه، تو رو خدا اگر کسی مشابه من هست یا اطلاعات مناسبی داره که می تونه به بنده کمک کنه، دریغ نکنه.
    دوست عزیز شما از روزی که معرفی به صدور کارت شدید می تونستید برای هر کاری از ن.و نامه بگیرید.
    تو چند پست اخیر تکرار هم شده: تلفن 096480
    بهترین راه مراجعه حضوری
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)