صفحه 161 از 185 نخستنخست ... 61111151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,601 تا 1,610 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

نقل قول نوشته اصلی توسط jackrooz نمایش پست ها
    دوستاني كه مطلع أمد لطفا نظر. الان دو هفته است وضعيت شده پايان خدمت توي سامانه. أيا كسي بتازگي وضعيت كارت پايان خدمت رو چك كرده؟ بعدي كسي صفر تا صد نامه برأي گذرنامه رو رفته منظورم يكبار خروج. يه ٦ ماه أون رو كار دارم ميشه ٦ ماه بريم و برگرديم؟ أخه ب ن ن م ميگه صدور كارت تأخير ميفته اگر درخواست بدي! راستي نميشه مستقيم بريم ن و از اونجا نامه بستونيم واسه گذرنامه بعد اگر كارت صادر مگه نميشه از سفارت گذرنامه رو خروج مكرر كرد؟ مدارك واسه درخواست خروج چي ميخوان ؟!
    دوست عزیز
    وقتی توی سامانه زده پایان خدمت یعنی کارتت رفته واسه صدور و تاخیر و.... دیگه نداره. اون تاخیر مال قبل از صدوره.
    ضمنا، شما حتی اگه کارت هم نرسه بدستت به راحتی میتونی بری نظام وظیفه بگی سربازیم تموم شده ولی کارتم هنوز نیومده. تو سیستم میزنه برای گذرنامه میتونه بری و هرکار میخوای بکنی. حتی برات خروج مکرر میزنن 6 ماهه (اگه بگی بهشون) و وقتی کارتت اومد میبری گذرنامتو دائم میکنی. اصولا وقتی توی سیستم برای شما میزنه پایان خدمت و صدور کارت و... دیگه مشکلی برای خروج نداری فقط باید یبار بری نظام وظیفه و یبار هم گذرنامه. دوندگی داره دیگه)

امروز خوشبختانه کارت معافیت از خدمتم اومد. پس بصورت خلاصه:
    10 خرداد، پرداخت فیش‌های مربوطه
    16 تیر، معرفی به صدور کارت
    5 مرداد، دریافت کارت

دوستان، من برای اپلای خیلی زحمت کشیدم و شکست‌های متعددی خوردم تا اینکه موفق شدم از یه جای نسبتا معقولی و با گذرنامه‌ی دایم پذیرش با فاند بگیرم. امیدوارم که تمامی جوانان ایرانی همواره لبخند بر چهره باشند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaphysics نمایش پست ها
    امروز خوشبختانه کارت معافیت از خدمتم اومد. پس بصورت خلاصه:
    10 خرداد، پرداخت فیش‌های مربوطه
    16 تیر، معرفی به صدور کارت
    5 مرداد، دریافت کارت

دوستان، من برای اپلای خیلی زحمت کشیدم و شکست‌های متعددی خوردم تا اینکه موفق شدم از یه جای نسبتا معقولی و با گذرنامه‌ی دایم پذیرش با فاند بگیرم. امیدوارم که تمامی جوانان ایرانی همواره لبخند بر چهره باشند.
    تبریک برای من که داره فعلا توی پست فوتبال بازی میکنند باهاش!!! از منطقه 16 پستی رفته منطقه 14 پستی دوباره الان برگشته منطقه 16 پستی مرکز مبادلات مثل اینکه ادرس مریخ رو ندارن نیست تهران رو کسی نمیشناسه کلا باید بره این و اونور 1 ماه دیگه بیاد!!! به پست میگم خودم نمیشه بگیرم میگه نه مرکز مبادلاته!!!! گند بزنه این پست رو اخرش گم میشه

Junior Member

خیلی راحت باور کنید. در ایران همه چیز امکان پذیره!!!! الان 11 روزه که پست کارت من رو نیاورده!!!! پست منطقه 16 خروج زده پست منطقه 14 تهران میگه هنوز نیومده. مقصد رو زده تجزیه و مبادلات منطقه 14. رفتم اونجا میگه خودش میاد!!!! خدایا اینها را جهت چی خلق کردی؟؟؟ اخه دو تا منطقه پستی نمیتونن باهم ارتباط داشته باشن!!!! بلیط گرفتم واسه 20 روز دیگه و هنوز کارتم نیومده. گذرنامه ام باطل شده. گذرنامه هم کارت میخواد.! به کی شکایت کنیم از دست این افرادی که فکر میکنن ما بیکاریم و بهشون داریم گیر میدیم!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس فیزیک دانشگاه آزاد تبریز

با سلام
    من قبل از اینکه اعزام بشم برا معافیت تو شهر خودم تبریز اقدام کرده بودم (عرق کفه دست) و موافقت نکردن و اعزام شدم.
    بد در حین سربازی تو شهر ارومیه دوباره اقدام کردم و اونجا معاف شدم (دکتر پادگان خودش گفت اقدام کن دوباره)
    بد که تسویه کردم (۹۳.۴.۴) اونجا گفتن مدارکو ببر هنگ شهر خودت
    آوردم که تبریز (۹۳.۴.۵) یکنفر که مدارکو میگرفت ثبت میکرد بهم گیر داد که تو یبار اقدام کرده بودی بد چیزی نگفتو گفت برو فیشارو بریز تو حساب بده اینکه فیشارو ریختم حساب همون آقای محترم بهم گیر داد که دوباره دستاتو بگیر نگاه کنم بد یکم جرو بحث یه شماره تلفن گرفتو گفت خشومدی برو تا ۲ ماه اگه نیومد پیگیر شو
    من و یکنفر از دوستام مدارکمونو باهم دادیم الان کارت دوستم یه هفتس که اومده ولی‌ من sms میزنم نوشته " آخرین وضعیت درخواست پزشکی‌ شما، معرفی‌ به مدیر حوزه است تاریخ ثبت ۹۳.۴.۸"
    الان این یعنی‌ چی‌ ؟ممکنه معافیت منو باطل کنن ؟
    ویرایش توسط dj_abbas : August 2nd, 2014 در ساعت 11:59 PM

Junior Member

سلام
    بچه من از طریق پیامک اقدام کردم واسه من این جواب اومد.
    "آخرین وضعیت در خواست اعزام شما، پایان خدمت و تاریخ اعزام شما می باشد. تاریخ ثبت وضعیت 1393/5/9.
    میتونید کمکم کنید؟ کسی میدونی یعنی چی؟ کارتم در چه مرحله ای هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad1234 نمایش پست ها
    سلام
    بچه من از طریق پیامک اقدام کردم واسه من این جواب اومد.
    "آخرین وضعیت در خواست اعزام شما، پایان خدمت و تاریخ اعزام شما می باشد. تاریخ ثبت وضعیت 1393/5/9.
    میتونید کمکم کنید؟ کسی میدونی یعنی چی؟ کارتم در چه مرحله ای هست؟
    احتمالا کارتت صادر شده و میاد در خونه! البته بهتر زنگ بزنی 096440 و باهاشون حرف بزنی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jackrooz نمایش پست ها
    خیلی راحت باور کنید. در ایران همه چیز امکان پذیره!!!! الان 11 روزه که پست کارت من رو نیاورده!!!! پست منطقه 16 خروج زده پست منطقه 14 تهران میگه هنوز نیومده. مقصد رو زده تجزیه و مبادلات منطقه 14. رفتم اونجا میگه خودش میاد!!!! خدایا اینها را جهت چی خلق کردی؟؟؟ اخه دو تا منطقه پستی نمیتونن باهم ارتباط داشته باشن!!!! بلیط گرفتم واسه 20 روز دیگه و هنوز کارتم نیومده. گذرنامه ام باطل شده. گذرنامه هم کارت میخواد.! به کی شکایت کنیم از دست این افرادی که فکر میکنن ما بیکاریم و بهشون داریم گیر میدیم!!!!
    بالاخره بعد کلی پیگیری و غیب شدن بسته پستی در پست!!! بعد از 14 روز امروز قراره پست چی بیاره دم در خونه. از زمانی که رفت صدور 18 ام تیر تا الان کارت دستم رسید!

Junior Member

من خودمم موندم خیلی سریع اومد برای من !
    30 تیر کمیسیون
    31 تیر شورای عالی
    15 مرداد کارت رسید دستم !!
    فکر کنم سیستماشون به روز تر شده باشه...داشتم اینجا میخوندم تجربه دوستان رو که زنگ زدن از خونه که تحویل شده !

Junior Member

سلام دوستای عزیزم
    خوشبختانه امروز هم کارت معافیت من هم بعد از کلی استرس اومد
    اینم مراحل درخواست معافیت پزشکی من:
    24 /93/2 پر کردن دفترچه و ثپت نام در پلیس +10
    28 /93/2 معرفی به بیمارستان امام سجاد
    10 /93/3 مراجعه به بیمارستان امام سجاد و معاینه پزشکی توسط پزشک اول
    8 /93/4 جواب نامه بیمارستان امام سجاد به نظام وظیفه شهرمون
    11 /93/4 کمیسیون پزشکی اول و معاف دائم
    12 /93/4 پرداخت فیش ها
    1 /93/5 کمیسیون پزشکی دوم
    5 /93/5 معرفی به صدور کارت
    14 /93/5 صدورت کارت