صفحه 166 از 185 نخستنخست ... 66116156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,651 تا 1,660 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

من چک کردم از این سایت زده بود تو منطقه 16 پستی نظام وظیفه باجه6 تاریخشم 17/07/93 ساعت 12

Junior Member

Cool پاسخ : مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

نقل قول نوشته اصلی توسط kambizsalehi89 نمایش پست ها
    من چک کردم از این سایت زده بود تو منطقه 16 پستی نظام وظیفه باجه6 تاریخشم 17/07/93 ساعت 12
    الان دوباره چک کردم اره دقیقا واسم زده بود منطقه 16 تهران نظام وظیفه باجه 5
    امروز رسید به استان مون یعنی گیلان- شهرستان رشت فردا احتمال زیاد پست میاره دمه در خونمون رفتی تو سایت بزن جزئیات بیشتر گزارشش رو میده که الان کجاست
    موفق باشی دادا
    ویرایش توسط spaceman : October 10th, 2014 در ساعت 02:29 PM دلیل: ب

26/05/93 <<مراجعه به پلیس +10 و واکسیناسیون
    28/05/93<< ثبت پرونده در سیستم ن.و
    6/05/93 << مراجعه به بیمارستان
    01/07/93<<کمیسیون پزشکی و صدرو رای معافیت
    02/07/93<< واریز فیش ها
    06/07/93<< تغییر وضعیت از منتظر رویت مشمول به معرفی به صدور کارت
    16/07/93<< صدور کارت
    19/07/93<< دریافت کارت

Junior Member

سلام به شما این وضعیت منه
    ۱۸ مرداد ثبت درخواست معافیت پزشکی
    ۳ شهریور مراجعه به دکتر اول
    ۶ شهریور مراجعه به دکتر دوم
    ۲۳ شهریور مراجعه به ن.و جهت تشکیل کمیسیون اعلام معافیت دائم و پرداخت فیش در همان روز
    ۲۹ شهریور به من اس ام اس داده شد که باید مجدد به ن.و برای روئیت مجدد مراجعه کنم( کلی استرس داشتم ) و ۳۰ ام رفتم و باز رای معافیت دائم داده شد
    ۶ مهر معرفی به صدور کارت
    ۱۶ مهر صدور کارت
    ۱۷ مهر ارسال به پست از طریق سایت http://najatracking.post.ir
    19 مهر تحویل از آقای پستچی زحمتکش
    همگی موفق باشید و به ارزو تون برسید واسه من هم دعا کنید

سلام به همه دوستان
    من 15 مهرماه در شورای عالی معاف دایم شدم ولی هنوز معرفی به صدور کارت نشدم، چند روز طول میکشه معمولا؟...چون من خیلی عجله دارم از ن.و نامه بگیرم. در ضمن تهران هستم. با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza9 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من 15 مهرماه در شورای عالی معاف دایم شدم ولی هنوز معرفی به صدور کارت نشدم، چند روز طول میکشه معمولا؟...چون من خیلی عجله دارم از ن.و نامه بگیرم. در ضمن تهران هستم. با تشکر
    بالاخره در تاریخ 4 آبان معرفی به صدور کارت شدم (سامانه پیام کوتاه). نکته جالب اینکه من 28 مهر نامه گرفتم برای دانشگاه!!! دلمون خوش بود اس ام اس به روزتره

Junior Member

خوب خدا رو شکر دانشگاه هم ثبت نام شدی مبارکت باشه داداش
    نود پارس - www.nodpars.com
    خرید اکانت نود 32
    نود پارس ارائه دهنده خدمات آنتی ویروس نود
    ویژه: اکانت یک ساله فقط 10 هزا تومان

Junior Member

سلام دوستان لطفا اگر کسی میتونه کمک کنه
    من سابقه 9 ماه و 27 روز خدمت دارم و شهریور کسری خدمت نخبگان گرفتم ( 11 ماه تمام ). با این حساب اگر امسال برم خدمت 21 ماه باشه من دیگه خدمتی ندارم تقریبا. مراجعه کردم به نظام وظیفه که اگر امکان داره بخاطر 3 روز خدمت دیگه اعزام نشم و کارتم صادر بشه ولی بهم گفتن چون ارتش خدمت کردم باید دوباره اعزام بشم تا وضعیتم از حالت معافیت تحصیلی کارشناسی ارشد دوباره به در حال خدمت تغیر کنه. مشکلی که دارم ای هستش که باید هر چه زودتر برای دکتری از ایران خارج بشم و لی با این وضعیت که پیش اومده امکانش نیست. از دوستان کسی اطلاع داره که آیا راهی هست که من بدون اعزام شدن مجدد بتونم کارتمو بگیرم؟ پیش کی باید مراجعه کنم و مشکلم رو مطرح کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamab نمایش پست ها
    من سابقه 9 ماه و 27 روز خدمت دارم و شهریور کسری خدمت نخبگان گرفتم ( 11 ماه تمام ). با این حساب اگر امسال برم خدمت 21 ماه باشه من دیگه خدمتی ندارم تقریبا. مراجعه کردم به نظام وظیفه که اگر امکان داره بخاطر 3 روز خدمت دیگه اعزام نشم و کارتم صادر بشه ولی بهم گفتن چون ارتش خدمت کردم باید دوباره اعزام بشم تا وضعیتم از حالت معافیت تحصیلی کارشناسی ارشد دوباره به در حال خدمت تغیر کنه. مشکلی که دارم ای هستش که باید هر چه زودتر برای دکتری از ایران خارج بشم و لی با این وضعیت که پیش اومده امکانش نیست. از دوستان کسی اطلاع داره که آیا راهی هست که من بدون اعزام شدن مجدد بتونم کارتمو بگیرم؟ پیش کی باید مراجعه کنم و مشکلم رو مطرح کنم؟
    عجب بدشانسی هستی تو کاش اون 27 روزت میشد 30 روز حیف...
    نود پارس - www.nodpars.com
    خرید اکانت نود 32
    نود پارس ارائه دهنده خدمات آنتی ویروس نود
    ویژه: اکانت یک ساله فقط 10 هزا تومان

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamab نمایش پست ها
    چون شما خدمت قبلی در یکی از یگان های ارتش دارید برای صدور کارت باید همان یگان اقدام کند و مدارک شما را به نظام وظیفه ارسال کند ، حتی برای معافیت تحصیلی نیز همان یگان باید اقرام کنید شما اگر در تهران هستید حضوری به ستاد کل اجا مراجعه کنید و مشکل خودتون را مطرح کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)