صفحه 169 از 185 نخستنخست ... 69119159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,681 تا 1,690 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

سلام دوستان
    بنده برای معافیت جبهه مدارکم رو تحویل +10 و از مرکز استان اقدام کردم
    20/11 تحویل به +10
    22/11 تکمیل پرونده (استعلام از سامانه پیامکی ن. و.)
    و سوالام

1. علاوه بر ثبت در سیستم پلیس+10 به صورت مجازی، باید مدارک فیزیکی رو هم برای نظام وظیفه بفرسته؟ احساس میکنم به این دلیل طول کشیده (مشکوکم که اینکارو نکرده باشه پلیس+10. بهش گفتم بده خودم ببرم نظام وظیفه گفت نه فرستادیم! ).
    2. من نامه اشتغال به تحصیلم (از دانشگاه) اعتبارش تا 30/11 یعنی یه هفته بعد از تکمیل پروندم بوده (هنوز هم دانشجوم البته و مجوز معافیت تحصیلیم تا شهریور 95 هست) نیاز هست در این مورد نگران باشم؟

نکته ای که دوستان دوست دارم بدونن:
    1. این سیستم هاشون تعطیلاتن. برای من سیستم پیامکی یه چیزی میگه (تکمیل پرونده). سیستم تلفن گویاشون یه داستان دیگه (پرونده معافیت تحصیلی مال پارسال!).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structural Engineering, University OF Auckland

از دوستان کسی هست که با سابقه کسر بسیجی اقدام به پذیرش کرده باشد؟ می خواستم بدونم آیا امکانش هست بخاطر بسیجی بودن تقاضای ویزا رجکت بشه؟

Junior Member

سلام
    دوستان با برگه موقت پایان خدمت میشه برای پاسپورت اقدام کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SHP1367 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان با برگه موقت پایان خدمت میشه برای پاسپورت اقدام کرد؟
    سلام
    سوالتون رو اینجا (مسائل مربوط به صدور گذرنامه برای کسانی که کارت آنها هنوز صادر نشده) ابتدا بگردید اگر جوابشو پیدا نکردید، بپرسید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...B4%D8%AF%D9%87

Junior Member

سلام
    من برای معافیت کفالت درخواست دادم و درخواستم در حال بررسی هست. فکر میکنم حداقل دوماه طول بکشه تا کارتم صادر بشه و به دستم برسه. در عین حال فرم I-20 من صادر شده و کپیش رو دارم (اصلش تا آخر ماه میرسه دستم)

میخواستم برای سفارت وقت بگیرم و برای مصاحبه برم. نمیدونم وثیقه از من قبول میکنن برای خروج از کشور یا نه؟ اگه درخواست معافیت تحصیلی بدم منافاتی با اون درخواست معافیت کفالتم نداره؟

ممنون

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط elyas90 نمایش پست ها
    سلام
    من برای معافیت کفالت درخواست دادم و درخواستم در حال بررسی هست. فکر میکنم حداقل دوماه طول بکشه تا کارتم صادر بشه و به دستم برسه. در عین حال فرم I-20 من صادر شده و کپیش رو دارم (اصلش تا آخر ماه میرسه دستم)

میخواستم برای سفارت وقت بگیرم و برای مصاحبه برم. نمیدونم وثیقه از من قبول میکنن برای خروج از کشور یا نه؟ اگه درخواست معافیت تحصیلی بدم منافاتی با اون درخواست معافیت کفالتم نداره؟

ممنون
    بهترین کار اینه که از خود نظام وظیفه سوال کنید
    فکر نمیکنم منافاتی داشته باشه چون معافیت کفالت جز اون دسته از معافیت های هستش که حین تحصیل هم میشه براش اقدام کرد

من پرونده ام را برای صدور کارت پایان خدمت (از طریق بنیاد نخبگان) 25 اسفند تکمیل کردم و الان در مرحله صدور کارت هستم. و در حین حال پذیرش دارم و می خوام برم سفارت با توجه محدودیت زمان بخاطر مسایلی مثل کلیرنس، حد اکثر یک ماه دیگه باید برم مصاحبه. از اونجایی که سفارت آمریکا کارت پایان خدمت را میخوادش باید چی کار کنم کارتمو زود بگیرم؟ مشکل خروج ندارم می تونم نامه بگیرم قبل از اینکه کارتم بیاد مشکلم فقط همرا داشتن خود کارت حین مصاحبه است.

خیلی ممنون میشم پاسخ دهید

نقل قول نوشته اصلی توسط xpersuader نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده برای معافیت جبهه مدارکم رو تحویل +10 و از مرکز استان اقدام کردم
    20/11 تحویل به +10
    22/11 تکمیل پرونده (استعلام از سامانه پیامکی ن. و.)
    و سوالام

1. علاوه بر ثبت در سیستم پلیس+10 به صورت مجازی، باید مدارک فیزیکی رو هم برای نظام وظیفه بفرسته؟ احساس میکنم به این دلیل طول کشیده (مشکوکم که اینکارو نکرده باشه پلیس+10. بهش گفتم بده خودم ببرم نظام وظیفه گفت نه فرستادیم! ).
    2. من نامه اشتغال به تحصیلم (از دانشگاه) اعتبارش تا 30/11 یعنی یه هفته بعد از تکمیل پروندم بوده (هنوز هم دانشجوم البته و مجوز معافیت تحصیلیم تا شهریور 95 هست) نیاز هست در این مورد نگران باشم؟

نکته ای که دوستان دوست دارم بدونن:
    1. این سیستم هاشون تعطیلاتن. برای من سیستم پیامکی یه چیزی میگه (تکمیل پرونده). سیستم تلفن گویاشون یه داستان دیگه (پرونده معافیت تحصیلی مال پارسال!).
    دوست عزیز - سامانه تحت وب مشکلی ندارد: http://www.evazifeh.police.ir/faces/...te=s9ali85eh_3

با عرض سلام
    من مدتیه اقدام کردم برای معافیت کفالت همه چی به خوبی پیش رفت فیشارو هم واریز کردم

تاریخه 8/12/93 فیشارو بهشون دادم گفتن برو تا 30 و 40 روز دیگه کارتت میاد

اما امروز 16/1/94 با سامانه پیامکی 110206010 اقدام میکنم اینو به من میگه

آخرین وضعیت : معافیت کفالت مادر

من نمیدونم بعده چند روز به صدوره کارت تبدیل میشه؟ آیا کسی همچین سوالیو داشته ؟ و میتونه کمک کنه

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط moh3nonline نمایش پست ها
    دوست عزیز - سامانه تحت وب مشکلی ندارد: http://www.evazifeh.police.ir/faces/...te=s9ali85eh_3
    با تشکر از شما که هم پاسخ بنده رو دادید هم یک پل ارتباطی جدیدی گشودید. واقعا مرسی
    محض اطلاع دوستان برای من:
    1. تلفن گویا (096480): وضعیت معافیت تحصیلیمو میگه ماله 2 سال پیش.
    2. سامانه وب (لینک بالا): "میگه تکمیل پرونده" تاریخ 2 ماه پیش. (توجه کنید درون خود سامانه وب آخرین بروز رسانی رو 11 اسفند یعنی یک ماه پیش زده یعنی اطلاعاتش آپدیت نیست. احتمالا دستی آپدیت میکنن.)
    3. سامانه پیامکی(110206010): میگه "تایید پرونده" از چند روز پیش

نتیجه: برای من سامانه پیامکی درست تره ولی خوب یه کارمزد چرب هم میگیره برای هر مسیج. سامانه وب که دوستمون معرفی کردن رایگان هست حداقل. فکر میکنم کلا دوستان از هر 3 پل پیگیری کنن ببینن کدوم آپدیت تره بهتر باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)